Jump to content
Sign in to follow this  
Sandžijs

1.8 Plugini

Recommended Posts

Sveiki Hasieši! Šodien vēlos visiem piedāvāt Pluginus un Nepabeigtu Spawnu. Varu pateikt to ka es neesu configurēsijis bet gan Arčijs vai Fred (Dupleta īpašnieks) Ceru ka kadam noderēs biggrin.png. Visi šie plugini bija domāti Evoxsam bet taka vins man vinu dedicated serveri sabojaja es vai netaisīšu mc serveri varbūt kadu citu dienu. Download links stradas tikai 2 dienas tongue.png

Authme

Essentials

AutoMessage

DupletLottery (Nav ietecams čatu spamos jo itka vajag vienu pluginu)

Essentials

PermissionsEX

PVPLEVELS

Vault

WorldEdit

Download links: http://failiem.lv/u/dgpxrim

P.S - Nav man Konfigurācija bet gan @kakis10

Kā drošvien pats saproti prieks PvP servera ir pa maz kitu. Komandas arī ir daudzas kuras na#ren nevajag. Bet kopumā ir labi iesācējiem var derēt kaut kas šitāds. Tik čut  čut japiebeidz.

Kā drošvien pats saproti prieks PvP servera ir pa maz kitu. Komandas arī ir daudzas kuras na#ren nevajag. Bet kopumā ir labi iesācējiem var derēt kaut kas šitāds. Tik čut  čut japiebeidz.

Ko Tu murgo ? xD meh.png

Bet kopumā ir labi iesācējiem var derēt kaut kas šitāds. 

Un tu sevi uzskati par uuber mega pro mc lietās?

Un tu sevi uzskati par uuber mega pro mc lietās?

Nu tā kā tu raksti "uuber mega pro mc lietās" nu neviens tāds nau bet es zinu visu kas un kā jo tas ir elementari

Nu tā kā tu raksti "uuber mega pro mc lietās" nu neviens tāds nau bet es zinu visu kas un kā jo tas ir elementari

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Izskatās ka dažiem nepatīk @kakis10 (Dupleta īpašnieks) viņu pašu konfigus. Es ja atradīšu otrā pc uzlikšu Pilno versiju Dupleta konfigus un pluginus

Un kā tu raksti NAU, kad beidzot tu sapratīsi ka nav tāda vārda NAU ir NAV. Tavs rakstīšanas skills, noteikti liecina ka esi pro šajās lietās. cool.png

Par tēmu, paldies, noderēs.

Un kā tu raksti NAU, kad beidzot tu sapratīsi ka nav tāda vārda NAU ir NAV. Tavs rakstīšanas skills, noteikti liecina ka esi pro šajās lietās. cool.png

Par tēmu, paldies, noderēs.

Ir vārds nau ja tev skolā nemācija tad vēl mācīs ja ej vēl 1~4 klasē

tu debīls esi? tāda vārda nau nepastāv, pastāv NAV, nevis NAU, dorni

:DDDD Pats uz sevīm to mērķēji? Jo ja godīgi tā izskatās. :(

jebal es hasā tik pa laikam ienāku un te aizvien debīlāki sīkie parādās. Vismaz parēkt var. biggrin.png

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.