Jump to content
Sign in to follow this  
Delma

Pārdodu Mc serveri....

Recommended Posts

Labrīt! vai Labvakar! Hasieši!

Tātad pardodu 100% configurētu un gatavu spēlēšanai Minecraft 1.7.10 faction serveri.

Vienmēr ir ko pielikt un ko atņemt! Serveri iztestēju visu pilnībā katru komandu un visu pārējo.

Par cenu vienoties.....

"pārdodu pildspalvu, nav tintes"

varbūt parādi, kas tur ir "100% konfigurēts", nevis uzraksti, ka vienkārši pārdod.

"pārdodu pildspalvu, nav tintes"

varbūt parādi, kas tur ir "100% konfigurēts", nevis uzraksti, ka vienkārši pārdod.

Skaista metafora. :* 

Par tēmu palaid serveri,un noskrīno visu,ko console saka,līdz ār to redzēsim vai ir kādi erori utt.

jēga ir pirkt kaut kādu parastu serveri, kurā ir samesti pāris plugini un editoti pāris cfg faili?!

Nafig jūs kaut ko pārdodat un tālāk privāti pa skype? Parastākās lietas derētu apskaidrot uzreiz, un tad potencionālam klientam piekakāt pilnas ausis, lai pērk.

Šis pat neuzrunā apsvērt ideju iegādāties. Kur nu vēl outdated versiju

Es ar saviem līkajiem pirkstiem pat varu sakonfigurēt factions serveri uz 1.8.6 vai 7 versiju, kas tagad ir. Tad nu gan māksla

Es jau saku parādīšu visu ko gribēsiet @skype katru sīkāko sūdiņu* un visu kas pilnībā intresē

Un errori ari nau

Es jau saku parādīšu visu ko gribēsiet @skype katru sīkāko sūdiņu* un visu kas pilnībā intresē

Un errori ari nau

Nafig jūs kaut ko pārdodat un tālāk privāti pa skype? Parastākās lietas derētu apskaidrot uzreiz, un tad potencionālam klientam piekakāt pilnas ausis, lai pērk.

P.S- nau

Labi zini,ka iztulkoji? Varēšu izmantot komandas kā piemēram : /palidziba /atjaunotdzivibu /iedot spavneris Janis 10 /nogalinat nick  Utt?

• Upvote 1

Spriežot pēc tavas gramatikas šaubos vai kaut kas labs varētu tur būt iztulkots...

Jēga pirkt ? Ja pats vari šos visus pluginus lejuplādēt un nokonfigurēt kā pašam vajag ?

od9yz.jpg

pasaki man vismaz 1 iemeslu, kāpēc lai es pirktu šo serveri

kāpēc es nevaru pats nokačāt free pieejamus pluginus un sakonfigurēt kā man tos vajag?

od9yz.jpg

kāpēc es nevaru pats nokačāt free pieejamus pluginus un sakonfigurēt kā man tos vajag?

Kurš tev liek pirkt? :D Es tev nespiežu ja kāds grib tad tas arī pērk

od9yz.jpg

Līdzīgi kā ar maizi, tu tak nepērc sastāvdaļas un necep pats, bet iegādājies jau gatavu. Līdzīgi arī ir te ..

tak nopērk kāds, nabags nopirka gta5 no mammas konta, tagad cenšās atstrādāt un pārdot mc. pokerface.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.