Jump to content
Zebimē

iOS 8.3 jailbreak

Recommended Posts

Hey. Cik paskatījos, daudzi te fano pa Apple, takā šis varētu baigi noderēt.  Darbojas iOS 8.1.3 līdz 8.3.

• Kačājam nost: Oficiālais | Mans pārhostētais ( failus arī nohostēju pie sevis, jo no ķīnas baigi lēnu viss lādējas laugh.png )
  • Instalējam iekšā softu.
  • Veram vaļā ( kā administrators ) un uzreiz izlec logs, saistībā ar itunes. Viņam nepieciešama vecāka versija Itunes, jeb tieši 12.0.1.26, kuru viņš pats nokačās.
  •  t3Hzas3.png

•  Viņš automātiski visu nokačās, arī uzinstalēs itunes.

1u4UwLA.png

• Uz galda pa rokai stāvēja Ipads, takā jailbreikojam to.

tGgOhlh.png

• Opā, saņemam erroru. Aizmirsu piebilst, pirms visu daram, nepieciešams: Noņemt Passcode un Izslēgt Find My Ipad/Iphone/Ipod

ouD7v5J.png

• Izraujam vadu, atslēdzam nepieciešamās lietas un piespraužam atpakaļ. Spiežam lielo zilo pogu.

fhG70Ya.png

• Tagad sākas jailbreikošana.  

x59ygX8.png

• Kamēr viss notiekas, varam aiziet uztaisīt tēju.  

VrzNqH4.png

• Apsveicu, tava iekārta ir jailbreikota. Iekš iekārtas atradīsi aplikāciju `Cydia`, kurā ir viss spēks. biggrin.png
  • Atslēdzam iekārtu, atbloķējam un dodamies uz Cydia un veicam pilno update, lai viss strādātu korekti.

Uzmanību:

• Ja jums viss apstājas uz 60% ( softa injicēšana ), nepieciešams veikt hard reset un visam jāstrādā. ( Man palīdzēja ). Kā to izdarīt - Turam home un power pogu, pēc 10 sec atlaižam. Ja pats neslēdzas iekšā, ieslēdzam to. Kad ir ieslēdzies, atbloķējam un atstājam visu kompja rokās. Nezinu, vai ir ieteicams atslēgt pašu ierīci, es personīgi pie piesprausta USB to darīju.
  • Par citiem erroriem var palasīt te.

Veiksmi, pamācība by me.
Nevēlētos to redzēt citās lapās, bez manas atļaujas.

// Atvainojos, ka salauzu Hasu. biggrin.png

Edited by Zebimē

Tīri zināšanai, gadiem lietoju andri, nu pāreju uz iOS, jo Andris ir apnicis. ne iPads ne iPhone ( iPhone tikai 5, jo andrim S4 nomira izslēģšanas poga un 5 mētājās ), nav jailbreikots. Kas ir labāks ja es viņam to taisu? Taisīt netaisīšu, apmierina oriģinālais iOS, bet tīri zināšanai no tiem, kas to izdara. 

Tīri zināšanai, gadiem lietoju andri, nu pāreju uz iOS, jo Andris ir apnicis. ne iPads ne iPhone ( iPhone tikai 5, jo andrim S4 nomira izslēģšanas poga un 5 mētājās ), nav jailbreikots. Kas ir labāks ja es viņam to taisu? Taisīt netaisīšu, apmierina oriģinālais iOS, bet tīri zināšanai no tiem, kas to izdara. 

Ja uztaisi, vari dabūt bezmaksas aplikācijas, kuras apstore ir maksas. Iespējams uzstādīti dažādas fīčas. 

Īsumā: 

kā updeitot iosu, ja software nepiedāvā? biggrin.png apnika jau ar 7 iosu staigāt sad.png

Nekādīgi, vienīgi ņemot jaunāku telefonu. 

Vari jailbreikot, uzlikt WinterBoard un IOS 8 theme. :D

Nekādīgi, vienīgi ņemot jaunāku telefonu. 

Vari jailbreikot, uzlikt WinterBoard un IOS 8 theme. biggrin.png

kaut kā var, jo brālis no 6 iosa tika 7, kādus mēnešus 3 atpakaļ, tāpēc man tas tik ļoti interesē :D

kaut kā var, jo brālis no 6 iosa tika 7, kādus mēnešus 3 atpakaļ, tāpēc man tas tik ļoti interesē biggrin.png

Kas par telefonu? Iphone 4?

iOS 7 = iOS 8.

Iesaku pameginat iOS 6 temu(prieks 4 un 4S), ja nemaldos BigBoss repository vinu piedavaja.

BTW vShare vai AppCake ir atrisinajums bezmaksas aplikacijam.

iOS 7 = iOS 8.

Iesaku pameginat iOS 6 temu(prieks 4 un 4S), ja nemaldos BigBoss repository vinu piedavaja.

BTW vShare vai AppCake ir atrisinajums bezmaksas aplikacijam.

4s vel atbalsta IOS 8 un arī IOS 9 atbalstīs. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.