Jump to content
Sign in to follow this  
vladkin

CRYSTALIZED ATGRIEŽĀS

Recommended Posts

Kā var kautko tādu spēlēt???? Pietam, pieaudzis cilvēks...

Varbūt esmu neaptēsts, bet kāds mani varbūt var apgaismot.

Takš neliec iekšā tos debīlos video šitais ir palīdzības forums nevis mainkraft video forums... reali varbūt 1 no 100 cilvēkiem tavi video šeit interesē...

man pasam nepatik neviens no sijiem mc video.... vini no mazotnes sak spelet izaug neparak ar galvu... un vel tie lielie kas no bernibas spele paliek slimi un izaug turpinot spelet tak debili tie visi video!!!

Kā var kautko tādu spēlēt???? Pietam, pieaudzis cilvēks...

Varbūt esmu neaptēsts, bet kāds mani varbūt var apgaismot.

16 gadi vēl īsti neskaitās pieaudzis. 

Itkā tas kādam piš ka tu esi atgriezies.

Nerunā citu vārdā. Varbūt kādam arī tas interesē. Cirvis...

Takš neliec iekšā tos debīlos video šitais ir palīdzības forums nevis mainkraft video forums... reali varbūt 1 no 100 cilvēkiem tavi video šeit interesē...

Tad varbūt vispār izņemam visas izklaides sadaļas? Priekškam tad tās sadaļās ir domātas?

Nez kapēc Tu nedirs uz citiem topikiem, kurās ir filmu apskati vai citu spēļu video. Cirvis nr2.

Guest

Nerunā citu vārdā. Varbūt kādam arī tas interesē. Cirvis...

Tad varbūt vispār izņemam visas izklaides sadaļas? Priekškam tad tās sadaļās ir domātas?

Nez kapēc Tu nedirs uz citiem topikiem, kurās ir filmu apskati vai citu spēļu video. Cirvis nr2.

Un tu cirvis nr3

Crystalized,es nezinu kad tev daleks,bet to tak var redzēt,ka visiem pie dirsas par taviem video...

Un tu cirvis nr3

Crystalized,es nezinu kad tev daleks,bet to tak var redzēt,ka visiem pie dirsas par taviem video...

RUNĀ TIKAI PAR SEVI!!!!! Tas, ka pieci cilvēki (Tu sestais) uzraksta sliktas atsaukmes, nenozīmē uzreizi "visi". Iedomājies cik % tie sanāk no visiem reģ. lietotājiem. 

Lai tak nabadziņš spēlē. Neinteresē, tad never topiku vaļā un neraksti kautkādas hunjas.

RUNĀ TIKAI PAR SEVI!!!!! Tas, ka pieci cilvēki (Tu sestais) uzraksta sliktas atsaukmes, nenozīmē uzreizi "visi". Iedomājies cik % tie sanāk no visiem reģ. lietotājiem. 

Lai tak nabadziņš spēlē. Neinteresē, tad never topiku vaļā un neraksti kautkādas hunjas.

Citiem šeit to nesaprast.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.