Jump to content
Sign in to follow this  
Delma

Ah Ah Mc Serveris

Recommended Posts

Tātad varētu pateikt kā lai updato Mc spigot serveri no 1.7.10 uz 1.8 nepārliekot visus pluginus utt lai nau jaliek kip jauni varētu man kāds pateikt ka to izdarīt?

Tātad varētu pateikt kā lai updato Mc spigot serveri no 1.7.10 uz 1.8 nepārliekot visus pluginus utt lai nau jaliek kip jauni varētu man kāds pateikt ka to izdarīt?

Daudzi vecie plugini neiet uz 1.8.

Daudzi vecie plugini neiet uz 1.8.

Ne ne man plugini pēc būtības ir uz 1.8 serveri bet serveris ir 1.7.10

Nu neesmu drošs, bet ielāde spigot 1.8, samaini pret 1.7.9. JA plugini iet 1.8, tad visam vajadztu būt kārtībā. 

Tikai vispirms backup uztaisi.

Esmu testējis vecos pluginus uz 1.8 man viss gāja, vienīgi Factions bija jāliek jaunais.

Sveiks!

Izveido jaunu mapi, kas satur Spigot 1.8. Tālāk vienkārši pārliec "plugins" un pasauli jaunajā servera mapē.

Ja mēģināsi pārlikt tikai "JAR" failu, šaubos vai kaut kas iznāks, jo manuprāt jaunais Spigot 1.8 satur jaunu kodu.

Tagad ir viena problēma ar to ka nomainiju visus pluginus no Spigot uz bukkit tgd man vienalga ir daudzi plugini kas ir domāti 1.8 bet serveris ir uz 1.7.10

Sveiks!
Izveido jaunu mapi, kas satur Spigot 1.8. Tālāk vienkārši pārliec "plugins" un pasauli jaunajā servera mapē.
Ja mēģināsi pārlikt tikai "JAR" failu, šaubos vai kaut kas iznāks, jo manuprāt jaunais Spigot 1.8 satur jaunu kodu.

Imeiģināju un itkā strādā to ko tu domā :D Palidies

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.