Jump to content
Sign in to follow this  
KEM4

MC serveris

Recommended Posts

Čau.

Te ir daudzi MC geimeri, šaubu nav, varbūt kāds varat ieteikt jēdzīgāko, survival serveri Latvijā? Tādā kur nav 800 plugini, 900 vipi, un pindasosiki.

Pateicos.

Nav tāda. biggrin.png

Jo redz Latvijā vajag visiem mēnešniekiem tik naudu un aizklapēt ciet.. Bet ko interesantu un kreatīvu nevar atvērt, jo tur atkal nauda nenāks. sad.png

Varētu izveidot gazenieks serveri tādu kāds bija agrāk.

Sveiks!
Atvaino, ka rakstu ne pa tēmu, bet pašam ir plāni veidot atšķirīgu Minecraft serveri, kuram nebūs "Factions" vai "Vip". Pašlaik ir mājaslapa ar ".lv" domēnu. Nevēlos reklamēt, bet ievietošu vienu bildi ar servera galveno ēku.

tumblr_noyjxmTxP01tafongo1_1280.png

Atvērt serveri plānoju vasarā.

Man neinteresē tās lielās spawna celtnes, vai kas tāds. Factions var būt, vai kas tāds, kaut tas nav īsti svarīgi, vairāk tas, ka kārtīgs survival serveris, kurā cilvēki cīnās par izdzīvošanu, slēpjas dziļākajos elles nostūros, lai nepakāstu savas mantas etc. Atrod pacanus, viens otru apzog, apvienojas ar kādu citu, etc.bet nu jā, laikam tāda nav biggrin.png

Tādus vismaz ir interesanti spēlēt, kāds pipsiks pamanas kokā ielikt lāde, apgopī jamo, un tad viņš rage quit serveri, un attiecīgi gaidi nākamo biggrin.png

Tie huge spawni ir so overrated

Vajag visus iespējamos anti cheatus, tad pat es uzspēlētu.

Man neinteresē tās lielās spawna celtnes, vai kas tāds. Factions var būt, vai kas tāds, kaut tas nav īsti svarīgi, vairāk tas, ka kārtīgs survival serveris, kurā cilvēki cīnās par izdzīvošanu, slēpjas dziļākajos elles nostūros, lai nepakāstu savas mantas etc. Atrod pacanus, viens otru apzog, apvienojas ar kādu citu, etc.bet nu jā, laikam tāda nav biggrin.png

Tādus vismaz ir interesanti spēlēt, kāds pipsiks pamanas kokā ielikt lāde, apgopī jamo, un tad viņš rage quit serveri, un attiecīgi gaidi nākamo biggrin.png

Drīz būs pie manis noVIP un noPlugin serveris . Var teikt slēgta tipa serveris. 

Drīz būs pie manis noVIP un noPlugin serveris . Var teikt slēgta tipa serveris. 

Pie tevis viss būs gan visiem OP gan noVIP serveri...

mc.eclat.lv

Guest am.pomelo.pm

varu piedāvāt paspēlēt serveri ar modiem. 0 plugini. Paka Horizons

Ir vienmer bijusi velme izveidot sadu minecraft serveri, sakuma iedvesma un ideju daudz, bet pec tam tas aptrukstas :D..

Ilgi neesmu spelejis mc, bet kad pedejo reizi speleju, tad es speleju mc.dga.lv, tur man vismaz patika!

Latvijā tiešām pagaidām nav neviena sakarīga servera. Daudzi arī ir pamatīgi izmiruši. Kādreiz populārākie projekti, tagad mokas ar +-10-50 spēlētājiem dienā.

Craft, nav vipu un 100 pluginu..

Khem patiešām tik 1. kas izlec ROuE3HA.png

Un jā nav 100 pluginu ir 101 ^^

Tak nevar visas lielās mainkraft galvas novākties, un uzcept vienu serveri iar mega max anti šītiem, bez jobaniem vipiem, u.c mēsliem, un kārtīgi pakarot, padzīvot, pabūvēt?

Kikisam nav laiks ar krāmiem ņemties. Gabenam jāpalīdz

Tak nevar visas lielās mainkraft galvas novākties, un uzcept vienu serveri iar mega max anti šītiem, bez jobaniem vipiem, u.c mēsliem, un kārtīgi pakarot, padzīvot, pabūvēt?

Tādam serverim Latvijā nav īsti nākotnes, tādu var izveidot, lai kādu laiku paspēlētu un viss.

+ servera izveide ir viena, bet nu aktivitāte ir pavisam kaut kas cits.

Man vispār ir doma kaut kad vasaras vidū vērt vaļā mc serveri, kurš būtu balstīts uz sponge un, kurš būtu vairāk uz survival tipu, sakarā ar to, ka būtu jākodē daudz pluginu...

khe es jau negribēju iedirst bet mc.stroke.lv itkā jau 2. mēnesi ir serveris, down vel nav bijis ne dienu, neko arī vairāk netaisam tur, viņš stāv kā stāvēdams. ir velme ej ārdies ;D
vipi tur ir ļoti maz. jo neviens neperk ;dDDD

Rudenī vēršu atkal wogu vaļā, būs jauna, neliela kaste, kuru turēšu tajā pašā sia Multimedia expert, visticamāk kāds i5 procis ar 8 gb ram, pietiks MC un csgo turēt, ja jaunais darbs būs ar tādu algu kā sola, tad nemaz nekādi sms nebūs, pie tam no suncore ar reģistrējos ārā, apnika tā attieksme, tā ka jā, rudenī būs serveris, kur būs tikai iespējams buycrafta shops, bet tas jau būs tādiem nopietnākiem cilvēkiem, tiem kas varbūt patiešām vēlēsies noziedot, sīkie jau sms tik bliež, tā ka vipu serverī praktiski nebūs.

Man tak pohuj, kādi Tev serverim dzelži, no tā man lielāks kaifs spēlēt nav un nebūs.

Man vajag tādu, kurā nav VIPI, un spēlē cilvēki, kam nevajag 1337 speed, tādu tuvu HC Survival.

Ziedot, nu jebuč tie serveri tik dārgi ir, laikam pašam jātaisa priekš sevis, vai jāiet single player spēlēt biggrin.png

dies pasarg

P.S. par to stroke runājot. ai, zini, esmu tādos paspēlējis, kas 'neveras ciet', 'nevērsies tik ātri ciet', tikai paiet laiciņš, uztaisa 10 mapes restartus, un tad vēl beigās izdomā aizklopēt tā pat ciet.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.