Jump to content

Recommended Posts

Vēlos sākt ar to, ka esmu atkarīgs no gaz. Patiešām. Ja kādam ir kāda informācija par šīs atkarības ārstēšanu, lūdzu, padodiet ziņu. Šo lapu es apskatu pārāk bieži, manuprāt, iemesls tam varētu būt biežā garlaicība. Varbūt arī interese, un ticība, ka kādu dienu šeit parādīsies kāds episks raksts, un es varēšu būt par vienu no tā pirmajiem lasītājiem. Lai nu kā, tā noteikti ir atkarība.

Par cik man tieši šobrīd ir brīvs brīdis un šeit man vairs nav nekā tāda, ko būtu interese izlasīt, es izdomāju, ka varētu uzrakstīt Sasveicināšanos jeb vienkārši pastāstīt par sevi, jo cik es sevi šeit un vecajā gaz (zināms arī kā wam) atceros, es neatceros, ka būtu ko tādu rakstījis. Kā arī, man šķiet, ka šeit nav daudz cilvēku, kuri mani zin vairāk par paveiktajiem darbiem un nepaveiktajiem darbiem, un pseidonīmu vai arī vārdu.

Runājot par pseidonīmiem, daudzviet, sen atpakaļ es sevi prezentēju kā Dainis Afrokentijs, bet nu būtu jau jāsaprot, ka mans uzvārds tas nevar būt. Kā arī, lai cik dīvaini tas neliktos, vārds Dainis arī nav ne mans vārds, ne brāļa, ne tēva un arī ne vectēva. Tas ir nejauši izvēlēts vārds, kuru es sev neizdomāju. Pseido-uzvārds jeb Afrokentijs jau ļoti, patiešām ļoti, sen ir mans lietotājvārds, kurš kaut kādā no pirmajām pamatskolas klasēm man nejauši iešāvās prātā, kuram pēc tam piedūros un sāku izmantot kā savu niku. Neesmu no tiem, kuri maina savus lietotājvārdus katru nedēļu, mēnesi, ar katru jauno projektu, profilu gazā vai kā tamlīdzīgi. 
Domāju, ka esmu pietiekami pastāstījis par savu pseidonīmu un lietotājvārdu, bet tā arī neesmu vēl nosaucis savu vārdu tiem, kuri to nezin. Tātad, pasē, kur mana bilde ir veca un esmu noaudzis, rakstīts deleted, bet ikdienā tieku saukts vienkārši par Roniju.
Varbūt kādu interesē, kā ir ar vecumu? Nu, manuprāt, lielākā daļa to zin, jo profilā ir norādīts ne tikai dzimšanas gads un mēnesis, bet arī diena. Tiem, kas vēl nav apskatījuši varu pateikt priekšā, ka man šobrīd ir 16 pilni gadi un apsveikt dzimšanas dienā mani var 7. jūlijā, katru gadu.

Esam veiksmīgi tikuši garām īsajai rindkopai par vārdu un vecumu. Ko talāk? Skolu? oke.

Ja par skolu, tad par skolu. Nav nemaz tik sāpīga tēma. Pašlaik esmu punktā pie 10. klases beigām, t.i., es mācos vidusskolā. Vidusskola atrodas pilsētā, kurā esmu dzimis un dzīvoju, t.i. Liepājā. Tā ir 5. vidusskola, kurā mācos jau 10. gadu. Aizgāju uz vidusskolu, jo tie ir 3 gadi un tehnikuma piedāvātās profesijas šķita tādas "meh". Pārejot pie sekmēm, neslēpšu to, ka neesmu no tiem, kas pavada daudz laika mācoties vai vienkārši ir piedzimuši ģēniji. Ir gada beigas, visas sekmīgas, uz konsultācijām neesmu gājis un neeju. Pārsvarā visu gadu esmu nolaidis haļavu, jo pildu mājas uzdotos darbus tikai tad, kad uznāk iedvesma un tas ir, reti. 
Vēl neesmu izdomājis, ko darīšu pēc vidusskolas, bet pagaidām ir idejas par to, ka varētu turpināt kaut ko saistībā ar dizainu, jo šī tēma mani piesaista. Ar to es nebiju centies norādīt, ka man iet ļoti labi vizuālajā mākslā, tā nav. Labi man iet sportā, vienīgais priekšmets, kurā, cerams, sanāks gadā noturēt vidējo 10.

Sports aizņem arī lielu manu ikdienas brīvā laika daļu. Trenējos es boksā, kaut gan nevarētu teikt, ka esmu sajūsmā par šo sporta veidu, iemīļotākais tas noteikti nav. Ar boksu esmu pazīstams jau 3 ar pus gadus, sāku tur trenēties pa visam spontānas idejas pēc. Ir arī kaut kādi panākumi, čupa ar medaļām, arī par 1. vietu. Ar to es domāju, ka bieži ir sacensības, kurās esi tikai tu un kāds cits vienā kategorijā, attiecīgi, neatkarīgi no tā vai uzvari vai zaudi, tu saņem medaļu. Kategorijas skatās pēc dzimšanas gada un svara. Reiz gadījās arī aizbraukt uz sacensībām, kad biju viens pats savā kategorijā un saņēmu medaļu par pirmo vietu (*uhh, cik grūti bija nopelnāma, hehe*). Pēdējā laikā visur, kur piedalos esam vismaz 5-6 cilvēki vienā kategorijā, kas daudz vai arī maz nozīmē to, ka esmu atbilstošā svarā savos gados priekš boksa. Nav ne jausmas, cik ilgi vēl šeit trenēšos, bet sen jau ir apnicis. 
Bez boksa, brīvajā laikā piesaista uzspēlēt futbolu kopā ar draugiem. Esmu arī agrā bērnībā nodarbojies ar futbolu, tas ilga 2 gadus, tad aizgāju, jo jutos pārāk noguris no tā visa, bija daudz, daudz treniņu. 

Hmm, interesanti, ar ko parasti šādi story turpinās? Nav ne jausmas, bet es turpināšu ar Datoru.

Ko es daru pie datora? Parasti pirmais ir ieiet gaz un draugos. Bet pa lielam daudz laika pavadu ar datorspēlēm, šobrīd tas ir League of Legends. Par šo spēli īsumā stāstot, galvenais profils iekš EUW, pēc nika - deleted. Šis nav mans pirmais profils, ar pirmo biju sasniedzis 30 līmeni, izspēlējis promo, iekritis b2, nokritis līdz b5 un pacēlies līdz b3. Vēlāk atdevu profilu klasesbiedram, kad kādu laiku biju atgājis no spēles. Kad atsāku, sāku ar jaunu, pašreizējo, profilu. Parasti izspēlēju aptuveni 5 spēles nedēļā. Vel nedaudz par LoLu, sekoju arī jaunākajiem atjauninājumiem un dažādiem jokiem iekš Reddit, vakaros pirms gulēšanas, ja neskatos kādu filmu, paskatos kādu strīmu.
Iepriekš esmu bijis aizrāvies arī ar CS, citām, ne tik populārām spēlēm, kuras uz mana Steam profila šobrīd vienkārši pūst. 
Vēl pie datora bieži turu atvērtu programmu Photoshop, retāk Illustrator, jo mēdzu pazīmēt dažādus dizainus, lielāko daļu mājaslapām. Tas ir mans hobijs arī jau aptuveni 3,5 gadus. Pašam savi dizaini piesaista un cenšos izpausties pa savam, lai pašam patiktu un būtu vēlme turpināt. Parasti jau ir tā, ka savs darbs piesaista, kad tas ir svaigs, vēlāk jau nomāc domas par to, kā ko tādu varēja uztaisīt. Tad nu tā man jau sen vairs nav ar saviem dizainiem, pašiem vecākajiem, kuri vēl saglabājušies un nemaz nav arī tik ļoti aizvēsturiski, spēju saskatīt kaut ko simpātisku. Tas, manuprāt, arī ir pats galvenais, ka pašam patīk tas, ko dara, jo savādāk kāda gan jēga?

Es noteikti varēju uzrakstīt daudz, daudz plašāk pie katras rindkopas, bet lai nu paliek. Tālāk izdomāju, ka jāpastāsta par lietām, kas man vienkārši patīk. Ar to es domāju - mūzika, filmas utml.

Tad nu, es sāku ar mūziku. Ko es klausos, jums tik pateikt.

Pajokoju.

Es klausos visu, kas manām ausīm šķiet tīkams. Šobrīd skan 
https://www.youtube.com/watch?v=eEpDiHNoSkw&list=PLVHjJaKC1j4Vq23jiDopM_YtDySNT7zBp&index=200

Jap, tas ir atskaņošanas saraksts, kas satur dziesmas no hi im gosu saraksta un šķiet, ka nav arī viņa paša veidots. Pēdejā laikā piesaista mūzika, ko dzirdu viņa strīmos, tāds chill. Tomēr plašāk runājot, pārsvarā pieturos un sekoju jaunumiem par tādiem žanriem kā lv hh, trap, pop, arī ārzemju repam un hiphopam, Tomēr, randomā slēgājot dziesmas iekš Youtube vai Spotify vai Soundcloud, gadās uzdurties visdažādākajiem žanriem, konkrētām dziesmām no tiem, kuras radot apetīti manām ausīm, iekļūst manā galvā un rada patīkamas sajūtas.

Filmas, kuras visbiežāk skatos ir komēdijas, bet patīk arī asa sižeta filmas un drāmas. Agrāk pavadīju daudz laika meklējot filmas, kuras vēl neesmu redzējis, bet esmu tam atmetis. Pašlaik es filmas ilgi nemeklēju, apskatos, kas jauns parādījies, ja kaut kas interesē iečekoju torrentos vai ir laba kvalitāte, ja nav tad neskatos. Vēl filmu avoti ir draugi un paziņas, kuri mēdz pasviest kādu labu filmu, protams, paldies viņiem. Filmas parasti skatos tikai šādā veidā, TV izmantoju ļoti reti un maz, šajās dienās pārsvarā tikai, lai redzētu hokeju. Filmas pārsvarā skatos vakaros vai naktīs, retu reizi agros rītos.

Tālāk varu pastāstīt par ēdieniem un dzērieniem. Pārsvarā ēdu neveselīgu ēdienu. Esmu atkarīgs, nu jau ar to cīnos un vairs tik daudz nepērku, no Coke jeb Coca-Cola, jā, tieši Coca-Cola. Daudz dzerot Coke, manuprāt, organisms pie tā pierod un šobrīd pagaršojot jebkuru citu kolu, man viņa šķiet negaršīga. Labi, nestāstīšu tik sīki, cik daudz un bieži dzēru viņu, bet bija ļoti bieži un ļoti lielos daudzumos. Viss sāka beigties ar to, ka jau pēc 0,5 pudeles sāka nenormāli sāpēt kuņģis, tad kādu laiku nepirku Coke, līdz atkal sāku ar 0,5 pudelēm un vēdera sāpes vairs tādas nejutu un tagad jau tā, kā normāls cilvēks, retu reizi paņemu Coke. Vēl bez Coke, mani ļoti piesaista Pringles un gribu pateikt to, ka viņi abi iet ideāli kopā. Pringles ir vienīgie čipsi, kurus es pērku. Bet nu, pa lielam, es čipsus ēdu maz.
Runājot par normālajiem siltajiem un aukstajiem ēdieniem, īpašu diētu nav. Man garšo gandrīz viss, ko esmu ēdis. Šobrīd cenšos ēst tā, lai riepas vietu aizvieto ķieģelīši, nu ziniet kā, ar vienu kāju jau vasarā.

Ar to es domāju, ka būšu sarakstījis pietiekami daudz lasāmvielu pārējiem, kas ir tik pat ļoti atkarīgi no šīs vietnes.
Vēl varu padalīties ar seviem profiliem sociālajos tīklos, kuros uzturos:

https://twitter.com/afriicdope

https://instagram.com/afrokentijs/

https://www.draugiem.lv/mostdope

http://ronchh.deviantart.com/

Nu, paldies jums par veltīto laiku un uzmanību!

Sveiks, es pat šo visu izlasīju. Man tev ir jautājumi:

1. Vai bokss ir populārs sports Latvijā?

2. Kas tev negaršo?

Sveiks, es pat šo visu izlasīju. Man tev ir jautājumi:

1. Vai bokss ir populārs sports Latvijā?

2. Kas tev negaršo?

1. Šaubos, es teiktu, ka nav.

2. Es pat nezinu, uz ātro iešaujas prātā visas kolas, kuras nav Coke un cepti kartupeļi.

Hey, hey! :) šādi katram gazā vajadzētu sajust pilnbriedu, kad netiec nodirsts, esi ieguvis kādu reputāciju, lai varētu sasveicināties, kur neseko virkne negāciju;

Hey, hey! smile.png šādi katram gazā vajadzētu sajust pilnbriedu, kad netiec nodirsts, esi ieguvis kādu reputāciju, lai varētu sasveicināties, kur neseko virkne negāciju;

Afrokentijs ir VIP. Brauca no Liepājas uz GAZ tusu

Čau, so ye. Arī iesmu piedzīvojis brīdi, aizbraucot uz Karate sacensībām, kad esi vienīgais klasē, vienkārši dabuj pirmo vietu. :lol:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.