Jump to content
Sign in to follow this  
Comom

Sveiki!

Recommended Posts

Mani sauc Raitis,esmu 15 gadus vecs, mācos mazā lauku skolā- Rudzātu vidusskolā, 10.klasē.

Dzīvoju Latgalē jeb precīzāk Līvānu novadā, netālu no Preiļiem. Tā kā dzīvoju laukos ir daudz jāstrādā, tāpēc esmu apguvis prasmes braukšanā ar dažādiem transporta līdzekļiem, jo vecākiem taču jāpalīdz. Protams daru arī ļoti daudz citu darbu. Skolā man sokas diezgan labi, mācos vidēji uz 8ņi, sliktāk iet latviešu valodā.

Skolā ar draugiem parasti "tusējam" sporta zālē, parasti ejam uz,tautas valodā saukto - "kačalku" jeb svaru zāli, pacilāt kādu smagumiņu, varu teikt, ka man patīk sportot, uzturēt veselīgu dzīvesveidu. Tagad arī pats savācu mašīnu un vakaros aizbraucu uz sporta zāli.. Nodarbojos ar guļuspiešanu. Aktīvi piedalos arī sporta tūrismā, ja kāds nezin kas tas ir, tad tas ir kas tāds kur jālien pa virvēm,utt... Skolā darbojos arī skolēnu pašpārvaldē kā vietnieks..

Brīvajos brīžos protams uzspēlēju datorspēlēs, kā Minecraft, League Of Legends, CS:GO, H1Z1, BF 4, uc., spēlēju arī interneta spēli Ikariam.

Nedaudz pastāstīšu par spēlītēm kuras spēlēju→Minecraftu spēlēt biju pārtraucis kādu laiku, tagad atkal pa laikam uzspēlēju. 

CS:GO protams spēlēju steamed.. Silver elite.. Galīgi švaki ;d

League Of Legends spēlēju EU West, RU serverī, esmu 30 līmenī.. LoLu īpaši nedrotoju.. tāpēc necenšos kāpt rankos baigi.. Westā silvers, ru golds.. Main lane mid, bet varu būt visur.

Interneta spēlīti Ikariam spēlēju pasaulē Beta, esmu karotājs, gan arī miermīlīga persona, kā šobrīd, aptuveni 1,963,000 punktu.

Protams neatņemama dzīves sastāvdaļa ir mūzika, es klausos pārsvarā roku, pa retam ko citu. Mana mīļākā grupa ir Three Days Grace un Bullet For My Vallentine.. Un vel daudzas citas. Datorā dziesmu ap kādiem 4k :

Tas īsumā būtu viss par mani lekt.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.