Jump to content
Sign in to follow this  
Cepums37

Problēma :)

Recommended Posts

Te ir video kur ir redzams gļuks

Ja kārtīgi ieskatās prosta redzams kā attēls no gifa pārvēršas pa fragmentiem un ķerās

bieži vien spēles vidū sāk mest Attempting to Reconnect, un tieši kad sākās šitie mēsli, turpinājās arī tie lagi kas redzami video, tas ir tikai logscreens, bet tur ir redzams kā man tas viss notiek spēlē, nekas nemainas tieši tas pats.

Paldies smile.png

Dzelži ir veci jā, bet pirmstam nekas tamlīdzīgs nenotika vilka visu normāli uz 30 vai vairāk frame per second!

League Of Legends ir vienīgā spēle kur man šitas notiek, spēlējot Hearstone, jeb CSGO, jeb MuOnline, jeb visparastāko spēli, tas nekad nav noticis, man vajadzētu rakstīt Riotam?

E:

------------------
System Information
------------------
Time of this report: 4/10/2015, 22:48:45
       Machine name: XP-PC-1
   Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Service Pack 3 (2600.xpsp_sp3_qfe.101209-1646)
           Language: English (Regional Setting: Russian)
System Manufacturer: ECS
       System Model: 945P-A
               BIOS: Default System BIOS
          Processor: Intel® Pentium® D CPU 2.80GHz (2 CPUs)
             Memory: 2048MB RAM
          Page File: 890MB used, 2538MB available
        Windows Dir: C:\WINDOWS
    DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)

---------------
Display Devices
---------------
        Card name: Radeon X1300/X1550 Series   
     Manufacturer: ATI Technologies Inc.
        Chip type: ATI Radeon Graphics Processor (0x7187)
         DAC type: Internal DAC(400MHz)
       Device Key: Enum\PCI\VEN_1002&DEV_7187&SUBSYS_04021028&REV_00
   Display Memory: 128.0 MB
     Current Mode: 1280 x 960 (32 bit) (60Hz)

Ja kāds teiks lai mainu draiveru, tad lūdzu droši atsūtiet linku kur nolādēt

Dzelži ir veci jā, bet pirmstam nekas tamlīdzīgs nenotika vilka visu normāli uz 30 vai vairāk frame per second!

.. tāpēc, ka ik pa laikam jauni atjauninājumi/papildinājumi - vienu atjauninājuma reizi ies kā smērēts, citu atkal kaus nost spēlēt prieku

.. tāpēc, ka ik pa laikam jauni atjauninājumi/papildinājumi - vienu atjauninājuma reizi ies kā smērēts, citu atkal kaus nost spēlēt prieku

Tak iepriekš viss bija normāli, pēkšņi parādījās kautkādi reconnecti, un tad arī sāka ķerties... nezinu vai tas ir tā

bet es Tev saku - atjauninājums v1 var darboties Tev kā smērēts - pa tīro, zajbatna, ahujenna labi, bet atjauninājums v2 tev sajās to spēlētprieku, ka uzradīsies visādi lagi.. arī man agrāk nebija tāda joka kā "ķeršanās" spēles laikā, kad cīnies un uz 3 sekundēm viss ieķerās, piefiksēju pat to, ka tas ir @EUNE, bet @RUS tā nav bijis, respektīvi jāpamēģina pārinstalēt lol klients. Nezinu vai tur vispār var būt sakars tava PC parametriem ar to, ka Tev regulāri rekonektējas, bet ja joprojām panikā nezini kur likties, tad raksti oficiālajos atbalsta forumos vai suportam. Ja vien Tev tur nav pie rokas - datoram pieslēgts vāja pieslēguma internets, kurš nenotur spēli līdz galam.

bet es Tev saku - atjauninājums v1 var darboties Tev kā smērēts - pa tīro, zajbatna, ahujenna labi, bet atjauninājums v2 tev sajās to spēlētprieku, ka uzradīsies visādi lagi.. arī man agrāk nebija tāda joka kā "ķeršanās" spēles laikā, kad cīnies un uz 3 sekundēm viss ieķerās, piefiksēju pat to, ka tas ir @EUNE, bet @RUS tā nav bijis, respektīvi jāpamēģina pārinstalēt lol klients. Nezinu vai tur vispār var būt sakars tava PC parametriem ar to, ka Tev regulāri rekonektējas, bet ja joprojām panikā nezini kur likties, tad raksti oficiālajos atbalsta forumos vai suportam. Ja vien Tev tur nav pie rokas - datoram pieslēgts vāja pieslēguma internets, kurš nenotur spēli līdz galam.

nu ko mēs sauksim par vāju internetu. ne kurš katrs var atļauties 10 megabitus biggrin.pngte

spēlēju ar 2+mb/s lattelekom kompaktais, ekonomiskais jeb kā viņu tur sauc

es mēģināju jau pārinstalēšanu, esmu izgājis cauri 3 latviešu forumiem, visur man drillē vienu un to pašu.

Mani priecē spēlēt visos atjauninājumos, neko man nekaus nost, vienkārši ja man nelagotu es spēlētu :D

tāpēc es Tev saku, ka forumu ziņā raksti oficiālos un/vai suporta forumos, nevis letiņu random gaming forumos