Jump to content
- FENICH.

G-Power dizains.

Recommended Posts

Augša patiešām labi izskatās + vēl tas bembis... biggrin.png

Bumers sux. Nesaprotu, kapec lielākā daļa jauniešu (nezin kapēc 90% rusi), tik ļoti fano par bmw? Tikai pakaļējā piedziņa vai kā? Tākā tā būtu vienīgā marka, kas tādas ražo.

Bumers sux. Nesaprotu, kapec lielākā daļa jauniešu (nezin kapēc 90% rusi), tik ļoti fano par bmw? Tikai pakaļējā piedziņa vai kā? Tākā tā būtu vienīgā marka, kas tādas ražo.

Tapēc, ka Bmw ir diagnoze uz idiotismu, kā arī, ja mazs krāns, tad vismaz var pastaipīt to..

Tieši tā. Nesaprotu to fanošanu par tiem BMW.. Dažkārt tik tiešām liekas, lai pastaipītu krānu, kā jau Buriks augstāk teica. Sierra ar Scorpio motoru, vot tā ir štelle, nevis kaut kādi tur 2.0 bmw, nerunājot jau par 1.6 (rofl)

Tās ir vienas no lētākajām mašīnām, tādēļ daudzi izvēlās tās kā pirmās. Ir arī ļoti daudz modeļu, tāpēc pēc izskata arī var atrast sev tuvāku.

Buy car destroy it. Give it to tolmet. Buy normal car. BMW is cheap and fast. So all cool :D

Tās ir vienas no lētākajām mašīnām, tādēļ daudzi izvēlās tās kā pirmās. Ir arī ļoti daudz modeļu, tāpēc pēc izskata arī var atrast sev tuvāku.

Vairs jau nebūs lētākas, jo piemēram tiem pašiem Burbuļiem b3 un žurkām cena ceļas, kā nekā palēnām oldschool ķerra top. Lētaks, dārgāks, nozīme nekāda, standartā ir nopirkt žurku un maukt. Viktoram nevar nepiekrist, sierinieks ar savu divlitrīgo kapli vērsies labāk, nekā kkāda žurka.. Neteiktu, ka Bmw būtu mēsls (pašam e46 3.0d), bet nu daudziem mana vecuma puikām galvenais blatot kādu svārku priekšā, kaut ķerra domāta, lai noķļūtu no punkta līdz punktam.

DJkikisa, man tevis žēl, ka tev tik prātā tolmets..

Buy car destroy it. Give it to tolmet. Buy normal car. BMW is cheap and fast. So all"cool biggrin.png

"Fast" :DD, par šo sasmejos. Vienīgais, kad BMW liekas ātrs, ir ar nodzītām vasarenēm pa salpjām ielām, ar 60, šķērītē biggrin.png. Man , personīgi, patīk vecu vecie BMW, bet šitās žurkas, kuras ir atvemtas no 3 īpašniekiem, kuriem nav bijuši vairāk par 25 gadiem, nevaru ciest biggrin.png

Piem, kkas šitāds: https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/bmw/735/bihlf.html

Tādu pat nopirktu, ja nebūtu jābraukā ar benzīnkanniņu līdzi :D

Tapēc, ka Bmw ir diagnoze uz idiotismu, kā arī, ja mazs krāns, tad vismaz var pastaipīt to..

Ne visi, kas brauc ar BMW, ir idioti, kam bmw ir vajadzīgs, lai tikai panēsāties, "padriftot", salauzt mašīnu un pārdot, tāpēc NEVAR teikt, ka bmw ir diagnoze uz iziotismu. Jā, protams, ir daudzi tādi idioti, bet tomēr ne visi.

0 offtopic.

Normāls dizains, man patīk. Tikai footerī oranžā maliņa tāda pašvaka.

Tas ir forums, parasti forumā apsriež visādus topikus. Tas pat ir vārda definīcijā

a19327a880.png

Vairs jau nebūs lētākas, jo piemēram tiem pašiem Burbuļiem b3 un žurkām cena ceļas, kā nekā palēnām oldschool ķerra top. Lētaks, dārgāks, nozīme nekāda, standartā ir nopirkt žurku un maukt. Viktoram nevar nepiekrist, sierinieks ar savu divlitrīgo kapli vērsies labāk, nekā kkāda žurka.. Neteiktu, ka Bmw būtu mēsls (pašam e46 3.0d), bet nu daudziem mana vecuma puikām galvenais blatot kādu svārku priekšā, kaut ķerra domāta, lai noķļūtu no punkta līdz punktam.

DJkikisa, man tevis žēl, ka tev tik prātā tolmets..

kā vispār verās e46 ar 3l dīzelīti? man doma panesās uz tādu, jo gribās kko līdzīgu jaudas ziņā kā audi 2,5 tdi bet lai nebūtu v veidnieks...

kā vispār verās e46 ar 3l dīzelīti? man doma panesās uz tādu, jo gribās kko līdzīgu jaudas ziņā kā audi 2,5 tdi bet lai nebūtu v veidnieks...

Uz saviem 6 katliem labs aparāts un patiešām labi iet, bet tikai kā pašam e46 glāžu vietas ir mīkstas :( Ir arī nianses par pašu dzinēju, jo manam e46 stāv orģināli jau kā x5 dzinēji (Jaunie 3.0d). Arī runājot par degvielas patēriņu, nūm varu iekļauties uz 8 litriem, protams, kad meitene blakus, bet tā uz šosejas kādi 9l/100. Pa pilsētu protams, man visi 14-15l/100. (Katalizators izgriezts)

Ne visi, kas brauc ar BMW, ir idioti, kam bmw ir vajadzīgs, lai tikai panēsāties, "padriftot", salauzt mašīnu un pārdot, tāpēc NEVAR teikt, ka bmw ir diagnoze uz iziotismu. Jā, protams, ir daudzi tādi idioti, bet tomēr ne visi.

Tu izej ārā, lielākai daļai jauniešu ir žurkas. Jā, ir tādi arī, kuriem vienkārši, kā marka patīk vai arī konforts/vadāmība tajā ķerrā, bet nu tomēr.

Uz saviem 6 katliem labs aparāts un patiešām labi iet, bet tikai kā pašam e46 glāžu vietas ir mīkstas sad.png Ir arī nianses par pašu dzinēju, jo manam e46 stāv orģināli jau kā x5 dzinēji (Jaunie 3.0d). Arī runājot par degvielas patēriņu, nūm varu iekļauties uz 8 litriem, protams, kad meitene blakus, bet tā uz šosejas kādi 9l/100. Pa pilsētu protams, man visi 14-15l/100. (Katalizators izgriezts)

Tu izej ārā, lielākai daļai jauniešu ir žurkas. Jā, ir tādi arī, kuriem vienkārši, kā marka patīk vai arī konforts/vadāmība tajā ķerrā, bet nu tomēr.

nu skaidrs... patēriņš izklausās grandiozs biggrin.png kura gada tad tev ir ja tev jau x5 dzinējs? biggrin.png bet tā vispārīgi iesaki vai neiesaki ņemt? biggrin.png Itkā gudri cilvēki teica ka motors kā tāds ir pateicīgs, un pārāk viņam nekas nepišas, kā v6...

nu skaidrs... patēriņš izklausās grandiozs :D kura gada tad tev ir ja tev jau x5 dzinējs? :D bet tā vispārīgi iesaki vai neiesaki ņemt? :D Itkā gudri cilvēki teica ka motors kā tāds ir pateicīgs, un pārāk viņam nekas nepišas, kā v6...

Gribi vai negribi, bet tomātam vienmēr būs liels latēriņš. 2003 gada beigas. Droši var ņemt. Ar v6 vispār ir interesanti, laimes spēle. Protams, jeb kuram dzinējam apkopes vajag, bet v6 it īpaši. V6 iet lopā arī, ja nav nodzīts motors un, ja saimnieks ir sekojis viņam līdz. Ja ņem Audi, tad vislabāk ar veco labo 2.5tdi AEL, tie ir nenobraucami motori.

Gribi vai negribi, bet tomātam vienmēr būs liels latēriņš. 2003 gada beigas. Droši var ņemt. Ar v6 vispār ir interesanti, laimes spēle. Protams, jeb kuram dzinējam apkopes vajag, bet v6 it īpaši. V6 iet lopā arī, ja nav nodzīts motors un, ja saimnieks ir sekojis viņam līdz. Ja ņem Audi, tad vislabāk ar veco labo 2.5tdi AEL, tie ir nenobraucami motori.

`1.9 labāks, nočipo un iet kā 2.5, bet motors labāks.

`1.9 labāks, nočipo un iet kā 2.5, bet motors labāks.

1.9 ir pa maz priekš smagiem būriem, pie tam viņš tikai uz ekonomiju spēlē lomu. Neaizmirsti, ka dēļ sava čipa vari jau laicīgi sajūgu mainīt.. 

Nē nu man patreiz ir audi ar V6 un ir interesanti, bet gribējās kko savādāku pamēģināt.... nevaru izšķirties starp audi allroad ar V6 un bmw 330d

Bet nu paldies par info, varēšu domāt tagad kko tālāk biggrin.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.