Jump to content
Shame`

Laikam kautkas intersants,iemet aci !

Recommended Posts

Sveiki hasieši , nāku ar jaunu ieteikumu , bet nespiežat dislike - izlasat no sākuma . 

Vai nebūtu intersanti, ja kāds ipašnieks or adminstrātors sataisa topiku - kurā ir iezīmēti Latvijas aktīvākie projekti spēļu , lai daudzi zin kur var uzturēties kuri nav menešnieki utt. 

Jo vienkarši Latvijā ir daudz spēļu prodžekti un nezinu kurā reģistrēties var un kačāt savu ranku - jeb saucamo reputāciju.

Tā lai es ienākot hasā ieeju pareizajā topikā un redzu saraksti kurā droši varu reģistrēties wink.png

P.S - tas nestu daudziem prodžektiem aktīvajiem tautu , bet menešniekiem nē . biggrin.png / via phone . 

!Man galīgi neintresē kas agrāk bija , jeb kas ir citur , es domāju šeit lai ir tāds.!  = D 

Nu, tur jau baigi jāseko līdz. Nav jau neviena admina kuram tik daudz laika brīvā būtu, lai skraidītu pa komūniem un interesētos.

Bet, ja nu tomēr kāds varētu sekot tam līdzi, tad būtu interesanti. Es katrā ziņā atbalstu.

Minecraft - Mc.craft.lv / Mc.forffun.lv / Mc.darecraft.lv / 

Counterstrike - forffun.lv / firefun / reverse / rush.lv

Bet deretu! Jo daudzi staiga un mekle - ieteicu kadi varetu but, bet pasi domajiet

Bet kāda iespēja mazajiem projektiem attīstīties?Nekāda.Lielie projekti stāvēs augšā ar cilvēkiem, bet mazie projekti ātri pazudīs.

Bet kāda iespēja mazajiem projektiem attīstīties?Nekāda.Lielie projekti stāvēs augšā ar cilvēkiem, bet mazie projekti ātri pazudīs.

Jebkurš prodžekts kādreiz bija mazais prodžekts, viss notiek ar laiku . :) 

Vismaz pajies pāris gadi un tie mazie prodžekti kļūs par lieliem. :) 

Bet deretu! Jo daudzi staiga un mekle - ieteicu kadi varetu but, bet pasi domajiet

darecraft - nopietni??? forffun - nopietni???

principā - craft, eri6640, ratio, un jockers

Tie drizak minecraftam ja deretu, aizmirsu pilniba :(

Guest am.pomelo.pm

šis izskatās pēc topsaita?

ieej wosā un paskaties

@smarting ja neesi pamanījis tavs darecraft kārtējo reizi aizvēries

Vec, tev kkas prātā arī ir izņemot Mc? Te iederās visi projekti.

Guest am.pomelo.pm

Ja kāds būtu tik uzņēmīgs tad bez problēmām izveidotu top.has.lv  , kurā arī varētu apkopot populārākos projektus vai arī piedāvāt par nelielu samaksu tur izvietot savu banneri. 

tā ir ideja :D

CS 1.6: Heal/ForFFun/Keep/Identy/Matrica/NYD

CS GO: Dimenty

MC: Ratio/Craft/Kauneta projekti/NYD

SAMP: MPSA/SAMP/PLAYHARD

Easy.

CS 1.6: Heal/ForFFun/Keep/Identy/Matrica/NYD

CS GO: Dimenty

MC: Ratio/Craft/Kauneta projekti/NYD

SAMP: MPSA/SAMP/PLAYHARD

Easy.

a paga jūs aizmirsāt real life

atver durvis

izej ārā

paelpo svaigu gaisu

etr.lv / duplet.lv / mostwanted.lv / dimenty.lv / identy .lv --- > neviens nenosauca šos , ir daudzi tādi , tas kad viņi nav wosā , / wtopā utt - tas nenozīmē kad viņi neeksistē .  - _ - 

Šāda lieta nav vajadzīga :D Ir 8d.lv/wos.lv kur var atrast populārākos porjektus. Te pat hasa čatā mierīgi var uzprasīt kurā topsitā ieiet un apstīties populārākos projektus. Es neredzu jēgu taisīt šādu, kā arī tā ir lieka laika tērēšana.

Šāda lieta nav vajadzīga biggrin.png Ir 8d.lv/wos.lv kur var atrast populārākos porjektus. Te pat hasa čatā mierīgi var uzprasīt kurā topsitā ieiet un apstīties populārākos projektus. Es neredzu jēgu taisīt šādu, kā arī tā ir lieka laika tērēšana.

Opā , sanāk my prodžekt popular. biggrin.png / tas tikai tā / 

Tad nekā ? Slēgt ciet ? 

Edited by sHaDe`

Būtu jauki, ja būtu iespējams apkopot lielāko daļu lv gaming projektu, kuri vairāk vai mazāk ir aktīvi. Topsiti balstās vairāk uz konkrēto projektu aktīvo balsošanu, nevis paša projekta pastāvēšanu, tāpēc, tie, kuri minēja šim visam ir domāti topsiti, pēc manām domām, dziļi maldās. Ir tādi projekti, kuri pastāv jau labu laiku, bet, vai nu netiek izplatīti nemaz topsitos vai ir vienkārši ievietoti un stāv lapas apakšā...

Bet nevajadzētu izveidot kārtējo tēmu, kurā visi spamotu savu projektus. Es uzskatu, ka vajadzētu izveidot parastu tēmu/topicu, kura atjaunināšana tiktu uzticēta kā min 4 has aktīviem lietotājiem, kuri īsti nav iesaistījušies nevienā citā projekta, lai nebūtu lieku problēmu. Projektu novietojums tēmā būtu pēc tā pievienošanas datuma, lai nebūtu tā, ka izredzēto(draugu, labi pazīstamo utt.) projekti ir augšgalā.

Ja hasā izveidotu kaut kādu top projektu sadaļu, tad tas atkal nebūtu tas...

Ceru ka izteicu pietiekami skaidri savu viedokli + es uzskatu, ka šo tēmu nav vērts pat turēt vaļā, ir vnk kādam jārealizē tas viss @hasss...

Būtu jauki, ja būtu iespējams apkopot lielāko daļu lv gaming projektu, kuri vairāk vai mazāk ir aktīvi. Topsiti balstās vairāk uz konkrēto projektu aktīvo balsošanu, nevis paša projekta pastāvēšanu, tāpēc, tie, kuri minēja šim visam ir domāti topsiti, pēc manām domām, dziļi maldās. Ir tādi projekti, kuri pastāv jau labu laiku, bet, vai nu netiek izplatīti nemaz topsitos vai ir vienkārši ievietoti un stāv lapas apakšā...

Bet nevajadzētu izveidot kārtējo tēmu, kurā visi spamotu savu projektus. Es uzskatu, ka vajadzētu izveidot parastu tēmu/topicu, kura atjaunināšana tiktu uzticēta kā min 4 has aktīviem lietotājiem, kuri īsti nav iesaistījušies nevienā citā projekta, lai nebūtu lieku problēmu. Projektu novietojums tēmā būtu pēc tā pievienošanas datuma, lai nebūtu tā, ka izredzēto(draugu, labi pazīstamo utt.) projekti ir augšgalā.

Ja hasā izveidotu kaut kādu top projektu sadaļu, tad tas atkal nebūtu tas...

Ceru ka izteicu pietiekami skaidri savu viedokli + es uzskatu, ka šo tēmu nav vērts pat turēt vaļā, ir vnk kādam jārealizē tas viss @hasss...

Bet ja aizveršu neviens nepamanīs kartējo reizi ... ; ( 

Tie kuri pļutija kad jaskatās topsait sistēmas - kuri prodžekti ir aktīvi un kuri nē. 

Skatamies kopā tad . 

WTOP #1

http://prntscr.com/6jvsaa

1. - aktīvs / daudzi uzturās #chill. 

2. irek.lv - aktīvs/ daudzi uzturās #chill. 

3.reverse.lv - aktīvs / maz uzturās #chill. 

4. headshot.lv - neskatijos bet zinu kad nav aktīvs #noparty. 

http://prntscr.com/6jvssz

5.skl.lv - izskatās kad tikko sāka kāds veidot , vienkarši viss tāds maziņš/sastiepts utt. ( nav aktīvs ) 

http://prntscr.com/6jvt58

Tagad skatamies wosā .

http://prntscr.com/6jvtnv

1. šeit nav par ko runāt. cswos.lv / 1.vietā būs vienmēr wosā - un es tik tiešām nezinu kas tur spelē - laikam krievi. 

2. www.HIGH.lv - šo mēs neskatīsimies - Mu online , jo es izskatu tikai cs prodžektus.                     

3.http://xpcs.lv/- izstrādes stadijā - sanāk nav aktīvs pašlaik!

http://prntscr.com/6jvujc

4. firefun.lv - domāju maziņam projektam - bet apgrozijumi ir ok . - skatoties cik ilgi pastāv.

http://prntscr.com/6jvur4(tikai nezinu kapēc wosā esam 4.vietā - ja lapā nav nekāds vote par wos. 

5.irek.lv aktīvs. 

P.S - pēc manām domām - skatoties no mana acu loka , tad šādi prodžekti ir tie lielie - un dabiskie. 

1# http://www.mostwanted.lv/ 

(( Tie kuri čīkstēja par duplet.lv kad viņš labākais lv - tad paskataties tāds vairs nav. ; / ) http://prntscr.com/6jvxe7)) 

2# - vairs nezinu , bet ir vell kās ... 

Un varat 8d iemest paši , var teikt tas pats vien ir . 

Edited by sHaDe`

Yeah TOP 7 worst servers un ja nemaldos darecraft ir RIP

www.rush.lv - pastāv ~8 gadus vai pat vairāk

www.gign.lv - pastāv ~13 gadus vai pat vairāk

www.kso.lv - pastāv ~9 gadus vai pat vairāk

www.nyd.lv - pastāv jau 8 gadu

www.ihack.lv - pastāv ~8 gadus (bet laikam tur tagad viss atstāts un vienkārši tukšajā griežas)

www.pick.lv - laikam arī pastāv ~8 gadus (tgd uz cs:go pāriet)

www.revenge.lv - pastāv ~6 gadus vai pat vairāk

www.mostwanted.lv - pastāv ~9 gadus

protams wos.lv, tas arī pastāv dahuja gadus biggrin.png

lv minecraft projektus es nemaz nezinu/neatceros, kuri būtu pastāvējuši ilgu laiku, vienīgais, kas nāk prātā ir jocker.lv smile.png

P.S. Šos projektus varētu iesaukt par gadiniekiem, nevis mēnešniekiem biggrin.png

Guest am.pomelo.pm

Shade ,tavuprāt, tie, kas ir topos pirmajās vietās ir krutie projekti? Ar kuru galu tu domā

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.