Jump to content
nightwish

Viedtālruņu klonu nosaukumi.

Recommended Posts

Sveiciens.

Tātad es meklēju viedtālruņu klonu nosaukumus. (Piemēram Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S6 u.c.)

iPhone klonu nosaukumus es jau zinu. (gophone)

Būtu labi ja iedotu garu sarakstiņu. :)

Gribi būt kruts un izlikties kad tev ir S5 vai S6? biggrin.png

- Labāk nepērc tās ķīniešu padjopkas un nopērc normālu telefonu..

Nu it kā man nav tāda doma.

Man pagaidam interesē cik viņi maksā un kādā kvalitatē viņi ir. Tad jau tālāk redzēs vai pirkšu kādu klonu vai nē.

Cerams kāds iemetīs man sarakstiņu ar viņu nosaukumiem. :)

Sagribēji uzpelnīties pārdodot pēc tam tālāk? laugh.png

Nope. Lūdzu kāds atsūta man to sarakstiņu kaut vai pa pm. Pārskaitīšu uz suncore kontu kādus 90 centus noteikti, apsolu!

Aliexpresā daudz var redzēt tos MTK klonus, viņi ražo klonus pārsvarā visiem populārajiem telefoniem.

To es zinu, bet man tieši vajag sarakstiņu ar tiem visiem klonu nosaukumiem. Kā jau teicu kādus 90 centus pārskaitīšu uz suncore kontu par to, tam cilvēkam kurš iemetīs man to sarakstiņu.

To es zinu, bet man tieši vajag sarakstiņu ar tiem visiem klonu nosaukumiem. Kā jau teicu kādus 90 centus pārskaitīšu uz suncore kontu par to, tam cilvēkam kurš iemetīs man to sarakstiņu.

Suncore nevar skaitīt naudu.

Suncore nevar skaitīt naudu.

Es aizsūtīšu sms un iedošu kodu, kuru aktivizēs suncore kontā tas cilvēks kurš man iedos sarakstiņu. tongue.png

Kāpēc pirk samsūda klonu, ja var nopirkt labāku un klavitatīvaku Ķīnieti par klona cenām.

Tak beidz raudāt par sarakstu. Nevienam tāda nav un dēļ 90 centiem neskries viņu Tev taisīt. Meklē google un taisi savu sarakstu. Pietiks raudāt, ka mutē Tev visu neieliek. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.