Jump to content
Sign in to follow this  
RappidLV

Rappid - "Sveiki has.lv lietotāji"

Recommended Posts

Sveiki dārgie Has.lv lietotāji! Uz doto momentu man ir 17 gadi. Reģistrējos šeit, jo vēlos savas iemaņas dot citiem, kā arī pats iemācīties kaut ko jaunu, kā piemēram (diz veidošana, kodešana).

Ceru šeit būs draudzīga kompānija, kas arī spēs mani dažos jautājumos izglītot! smile.png

17 gadu tev nav vai mūsdienu jaunatnei nav nākotne.

čau.

Drosminiek, kas tev liek tā domāt?! Ja man rūpētu tavs viedoklis, aizsūtītu pases kopiju ;)

SVEIKS, Vari iemest savas iemaņas failiem.lv ?

Man ir iemaņas ar gaiming lietām diemžēl, reģistrējos jo vēlos apgūt kodēšanu un dizainu veidošanu ;)

Šeit minecraft projekts? :(

Kpc uzreiz gaming projekts, ja te ir 'Sasveicināšanās' sadaļa, doh...

Svx hasā, nebrīnies, te samērā daudz heiteru, būs japierod. :)

Drausmas, jūs esat tādi mēsli kas te spamo kautkādus jobanus smaidiņus. Beidzat tēlot ka jūs esat edgy. Cilvēks atnāk sasveicināties, bet viņu sagaida kautkādi sīki spammeri kuri te sēž tikai un prasa no visiem dizainus un palīdzību.

p.s Sveiks. 

Drausmas, jūs esat tādi mēsli kas te spamo kautkādus jobanus smaidiņus. Beidzat tēlot ka jūs esat edgy. Cilvēks atnāk sasveicināties, bet viņu sagaida kautkādi sīki spammeri kuri te sēž tikai un prasa no visiem dizainus un palīdzību.

p.s Sveiks. 

Zolotoj ti čelovek, Jurij Venediktovič.

Svx, bet šī nebūs īstā vieta kur kaut ko iemācīties

Drīzāk jau nebūs īstā vieta pēc draudzīgas kompānijas :D

Jebal acī. Kaut kā pie dirsas. Mēs heitojam visu, kas kustās un, ja tas nekustās, tad Mēs viņu kustinam un heitojam!

hai hasā, heiteru paradīzē, suncore kulta sekotāju pulkā, ja tev nervi švaki labāk uzreiz unregister, te apēdīs bez sāls

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.