Jump to content
foršaisraivo

Brīžiem neatbild serveris..

Recommended Posts

Sveiki.

Neliels jautājums. Paņēmu VPS serveri Vācijā. Uzstādīju web paneli, visu vajadzigo lai hostētu mājaslapu. Viss "itkā" strādā teicami - ātrums loti labs utt... BET.. 

Daudziem lietotājiem kuri ienāk mājaslapā - rāda ka serveris neatbild.. (Ka majaslapa izslēgta) .. 

Varbūt kaut kur sistēmā vaina? Vai kas varētu būt pie vainas?

Ja tev pašam viss ideāli strādā, nav tādas problēmas, tad gan jau tiem dažiem cilvēkiem vel nav atjaunojušies dns recordi saistībā ar konkrēto mājaslapu, protams, ja mājaslapa ir izveidota pēdējo dienu laikā.
Pats esmu saskāries ar tādu problēmu, ka datora dns recordi neatjaunojas vairāk kā 2-3 dienas.

Ja tev pašam viss ideāli strādā, nav tādas problēmas, tad gan jau tiem dažiem cilvēkiem vel nav atjaunojušies dns recordi saistībā ar konkrēto mājaslapu, protams, ja mājaslapa ir izveidota pēdējo dienu laikā.

Pats esmu saskāries ar tādu problēmu, ka datora dns recordi neatjaunojas vairāk kā 2-3 dienas.

Tādēļ es personīgi izmantoju - https://www.opendns.com

Ja dators ir Win, tad konsolē var ierakstīt "ipconfig -flushdns" un viņam vajag noresetot visu DNS cache, tā pat šo komandu var izmantot, kad rediģējat hosts failu, lai nevajadzētu restartēt datoru, izpildam komandu un viss

Ja dators ir Win, tad konsolē var ierakstīt "ipconfig -flushdns" un viņam vajag noresetot visu DNS cache, tā pat šo komandu var izmantot, kad rediģējat hosts failu, lai nevajadzētu restartēt datoru, izpildam komandu un viss

Man personīgi nekad nav strādājis :D

Tādēļ es personīgi izmantoju - https://www.opendns.com

Vieglāk ir caur host failu visu salikt uz pāris dienām, kamēr nav atjaunojies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.