Jump to content
Sign in to follow this  
eclipzh

Čau from 2012

Recommended Posts

Pēc nenormāli ilga pārtraukuma (kkur 1 gads) atgriežos has pulciņā, un vēlējos sevi iepazīstināt tiem, kas mani nezin un tiem kuri mani zin, bet tāpat nezin. biggrin.png

Sauc mani Ainārs, internetā zināms kā eclipzh, dzīvoju Alūksnē. Kāpostos mani atrada 1998.gadā, tā atceroties skolas matemātikas pamatus sanāk ka vasarā man paliek sweet 17. smile.png

Brīvajā laikā dodos ar draugiem uz svaruzāli, nu jau gandrīz pusgadu, spēlēju arī volejbolu, futbolu n shit. Patīk Bauskas alus, arī Bauskai nav ne vainas. smile.png Patīk ik pa laikam pa PS paardīties, agrāk bija tā, ka bija interesanti, tagad tikai tā ieeju kko sataisu lai neaizmirstas nekas.Taisīju agrāk lapas, gamemodes priekš CS, SAMP. Protams, arī patīk uzgeimot oldschool spēles kā SAMP vai CS, bet nu tagad vairāk GO iet pie sirds. Ļoti pat iespējams, ka sākšu biežāk te iegriezties, bet neko solīt nevaru, diezgan maz laika. sad.png

Ja nu kādam interesē kāds nolifers izskatos reālajā (esu zilajā kurtkā) smile.png

cyr2et5rn1t248as0s7.jpg

Varat man piesekot:

Twitter: http://twitter.com/kuulers

Instagram: http://instagram.com/kuulers

YouTube: http://youtube.com/zeadowlt

Īsumā viss smile.png

Edited by eclipzh

uz svaru zali var sakt iet tikai no 19 gadiem, preteja gadijuma tu sachakaresi visu kjermeni. (locitavas, kaulus utt.) 

atceros sito fruktu

uz svaru zali var sakt iet tikai no 19 gadiem, preteja gadijuma tu sachakaresi visu kjermeni. (locitavas, kaulus utt.) 

atceros sito fruktu

heh, ja tu zini ko dari, tad arī nebūs problēmu

atceros sito fruktu

ja vienmēr visu darīsi pareizi, tad neko nesačakarēsi.. Proti jābūt vislaik taisnai mugurai, ja nē tad ātri to var sačakarēt un kkas līdzīgs ir arī kājām (ceļu bļodiņam).

ja vienmēr visu darīsi pareizi, tad neko nesačakarēsi.. Proti jābūt vislaik taisnai mugurai, ja nē tad ātri to var sačakarēt un kkas līdzīgs ir arī kājām (ceļu bļodiņam).

kas tev to ir sastastijis, profesor?

Staigaju pie fizioterapeta vairak ka 4 menesus, vina kategoriski pateica ne svaru zalei, lidz 19 gadiem. Jebkurs arsts tev to pateiks, ka svari nav prieks augosa organisma.

Pec 19 ja kas var dabut tiesi tas pasas traumas ko uzrakstiji augstak. 

Sveiks.

Izlabošu vienu lietu - nevis patīk alus, bet garšo alus.

man garšo dzert alu

kas tev to ir sastastijis, profesor?

Staigaju pie fizioterapeta vairak ka 4 menesus, vina kategoriski pateica ne svaru zalei, lidz 19 gadiem. Jebkurs arsts tev to pateiks, ka svari nav prieks augosa organisma.

Pec 19 ja kas var dabut tiesi tas pasas traumas ko uzrakstiji augstak. 

Neviens nevar Tev aizliegt iet uz svaru zāli. Fizioterapēts var ieteikt neiet, bet aizliegt Tev  neko nevar. Ja jau uz zāli nevar iet līdz 19 gadiem, tad nesaprotu kapēc jaunākus cilvēkus tur laiž iekšā. Tas pats arī ar skolām, kāda velna pēc skolās taisa svaru zāles, ja pēc tava teiktā cilvēki jaunāki par 19 gadiem tur nedrīkst iet. Katrs atbild par sevi. Ja sabojā sev veselību, tad tikai dēļ tā, ka dara kautko nepareizi un neseko līdzi grafikam(ja tāds vispār ir)

Par tēmu, sveiks jaunieti. Gadījumā nebiji kādreiz ar segvārdu Gurciks?

Ja nu maldos, tad atvaino. Sveicināts.

Par tēmu, sveiks jaunieti. Gadījumā nebiji kādreiz ar segvārdu Gurciks?

Ja nu maldos, tad atvaino. Sveicināts.

haha, nē biggrin.png (old nicki ir bijuši: CruzO, satin džointu)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.