Jump to content

[IESAKIET] Planšetes iegāde.

Recommended Posts

Kur es esu teicis ka aboli ir neuzlauzami?Principa jebko, kas ir pieslegts internetam ir iespejams uzlauzt/apiet.

Tu prasīji apple kļūdu, es nosaucu piemēru.

Tad kapec tu neradi savas atrastas kludas apple ?Nopelnisi  milzu naudu bugus labojot.A ,pareizi tu te tuksi dirss.salasijies internetu ko lielie onkas runa un lec lidzi..Androidi jau no pasa sakuma ir piebazit ar nevajadzigam progam,kuras pat bez zinasanam ap tehnologijam nevaresi izdzest .

Sēdi kopā mucā ar Van_zebiekste. Jeb arī iegooglē "fappening"

Muzigie stridi :) Ta ari nevaru izlemt Samsung vai Apple.

Batareja ilgak tur cik zinu Ipadiem. Nebutu vinu tik daudz butu vienkarsaka izvele.

Man ir I-Pad 3, nedomāju, ka tas būtu ērts, iesaku paņemt samsung galaxy tab 3 10.1

man tāds bija, pilnīga huiņa,uzreiz pārdevu pa lēto,jo man viņu kā dāvanu deva klāt,kad telefonu pirku. Neiesaku ņemt nevienu samsung planšeti, man māsai ir vēl kautkāds cits planšets arī kaka, iesaku ipadu jebkādu,bet ne samsung.

Lai ko tu ņemtu neņem apple

Tāpēc nevajag pirkt samsungus un citus lielos android brandus. Piem nexusiem ir gandrīz vai pat pure android, kam nav nekādu dzitu programu.

Bugs? Tev nepietiek ar to pašu kad tās slavenību bildes tika no iphoniem dabūtas un izplatītas?

da apple tur iluminati.

Atļaušos izteikt arī savas domas...

Pirms, nedaud vairāk kā mēneša, man bija tā pati problēma ar planšetēm, nezināju kuru ņemet, taču nonācu pie secinājuma, ka Samsung Galaxy Tab S 10.5 būs labākais variants.  Par planšeti neko sliktu nevaru pateikt. Attēla kvalitāte ir tiešām pārsteidzoša, ne reizi nav pat minimāli ielagojis, kaut arī ir atvērtas ir bijušas 15+ aplikācijas, baterija no 100% ar aktīvu lietošanu tur vairāk kā 40 stundas. Kaut arī man planšetei nav 3G/4G, ļoti labi iztieku, uztaisu hotspotu cau mobīlo telefonu un tālāk jau nekādu problemu.

Iepriekš lasīju ka kāds piedāvāja Samsung Galaxy Tab 3 10.1, taču šo planšeti gan neiesaku, vienam pazīstamajam viņa ir un varu teikt ka viņa ļoti bieži ielago, es pat teiktu ka pārāk bieži, kā arī palasot internetā atsauksmes neko sīdošu neatradu.

Ar Apple produktiem saskarsme ir bijusi diezgan minimāla, taču iOS mani tā nepiesaistīja kā Andriod. Tāpēc par Apple produkciju neko nerunāšu.

Es iesaku - Samsung Galaxy Tab S 10.5, ļoti ērta un kvalitatīva prece, vienīgais ir cena.

Es iesaku Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition) P6050 http://www.1a.lv/datortehnika/plansetdatori/samsung_galaxy_note_101_2014_edition_16gb_4g_white

Bet esmu tagad šokā, jo skatos 1a.lv, ka viņa maksā 626 EUR, bet es tieši tur pat pirku pirms kāda pus gada par 475 EUR biggrin.pngbiggrin.pngbiggrin.png

Tas pats modelis, tikai melnā krāsa un 100 EUR lētāk. http://www.1a.lv/datortehnika/plansetdatori/samsung_galaxy_note_101_2014_edition_16gb_4g_black

Apple labākais. Lietoju Iphone 4s un 5  kā arī lietoju apple ipad,problēmas nau bijušas un strādā viss godam.

Personīgi pašam nepatīk ne apple, ne Samsung. Ieteiktu kaut ko no LG vai Asus. Nesen ģimenē tika iegādāts budžeta LG 7 collu modelis, priekš cenas ir tīri ok, vienīgi kamera ir izteikti slikta (kuru tāpat neviens nelietos). Tiks lietots kā navigācija pie strāvas tāpēc par baterijas laiku nemācēšu atbildēt un gan jau filmām kaut ko vairāk par 7" gribās.

Es personīgi dievinu Apple dēļ kvalitātes un paša OS. Kapēc ne android? Jo tā ir OS, kura lago visviarāk. Un par tām cracked app`s, nav tik traki. Pēc džailbreika viss ir čilā. Viens liels arguments būtu Icloud, kā drošība..

Man parādīt savu android kluci pa 50 eur kurš ir sasists utt. Cik atceros tev nepaveicas ar android telefoniem jo vienmēr kautkādu brāķi uzķēri, Nu protams ja ar naudu pilnas kabatas un nav žēl tad ņem apple, kurš protams izceļas ar kvalitāti, bet nav tādu oss iespēju kā ios, pats lietoju sīko ipod 4. Un jau tagad besī ka nevar vilkt jaunās aplikācījas jo vajg upgrade ios, kuru augstāku uz ši modeļa nav iespējams dabūt. Tomēr es palieku pie android, pašam ir telefons prestigio pa 50 eur sists un strādā vairāk kā gadu normāli,ka ari var uzraut kādu spēlīti piem gta sandreas :D, Vēl manā ipašumā ir prestigio planšete ar 4 kodoliem un 1gb ram, par lagiem ar nevar sūdzēties kaut ari 1 gadu veca. Viena vārdā sakot kartam ir savi + un - tikai apple to biškīt mazāk paliek :D

Man parādīt savu android kluci pa 50 eur kurš ir sasists utt. Cik atceros tev nepaveicas ar android telefoniem jo vienmēr kautkādu brāķi uzķēri, Nu protams ja ar naudu pilnas kabatas un nav žēl tad ņem apple, kurš protams izceļas ar kvalitāti, bet nav tādu oss iespēju kā ios, pats lietoju sīko ipod 4. Un jau tagad besī ka nevar vilkt jaunās aplikācījas jo vajg upgrade ios, kuru augstāku uz ši modeļa nav iespējams dabūt. Tomēr es palieku pie android, pašam ir telefons prestigio pa 50 eur sists un strādā vairāk kā gadu normāli,ka ari var uzraut kādu spēlīti piem gta sandreas biggrin.png, Vēl manā ipašumā ir prestigio planšete ar 4 kodoliem un 1gb ram, par lagiem ar nevar sūdzēties kaut ari 1 gadu veca. Viena vārdā sakot kartam ir savi + un - tikai apple to biškīt mazāk paliek biggrin.png

Par prestigio varu teikt tikai to sliktāko. Tagad viena planšete stāv mirusi blakus. Bieži kad slēdza iekšā, rādija tikai bootscreen, un nācās taisīt factory reset, bet tgad vsp neiet. Ieteiktu paņemt kādu windows planšeti, tikai kurai ram ir 2 GB un vairāk

Paņēmu TAB3 Samsungu , 1h paspelejos , un apnika :D  Mētājas plauktā !  Gan jau noderēs .

Par prestigio varu teikt tikai to sliktāko. Tagad viena planšete stāv mirusi blakus. Bieži kad slēdza iekšā, rādija tikai bootscreen, un nācās taisīt factory reset, bet tgad vsp neiet. Ieteiktu paņemt kādu windows planšeti, tikai kurai ram ir 2 GB un vairāk

Nezinu kāda tieši planše, bet droši vien trāpījies atkal ķīniešu brāķējumi, jo kādi 60% no visiem perfekti strādā, un man laikam paveicies ir. Par windows planšetēm ar neko sliktu negribu teikt, viņas izceļas ar ātrdarbību un ērtumu, vienīgais - maz visādu aplikācīju.

Nezinu kāda tieši planše, bet droši vien trāpījies atkal ķīniešu brāķējumi, jo kādi 60% no visiem perfekti strādā, un man laikam paveicies ir. Par windows planšetēm ar neko sliktu negribu teikt, viņas izceļas ar ātrdarbību un ērtumu, vienīgais - maz visādu aplikācīju.

Kāds vēl ķīniešu brāķējums, ja Prestigio pati ir lēta ķīniešu firma?

Var jau izmantot desktop aplikācijas.

Kāds vēl ķīniešu brāķējums, ja Prestigio pati ir lēta ķīniešu firma?

Tavi vārdi man neko ipaši neizsaka, pats lietoju un ir ok, un tu nēsi padomājis kada cena ir prestigio mantiņām un samsung vai apple, tas visu izsaka kapēc tik bieži var gadīties brāķi, jo ja mans telefons maksā 50 eur veikalā, tad pa cik ražotājs tos telefonus pārdot veikalam, un pa cik samsung. Tapēc prestigio nevar atļauties pagaidām likt kvalatīvas detaļas, atcerēsamies kāds agrāk bija samsungs salīdzinājumā ar nokia biggrin.png Te ir ekanomikas un biznesa pamatiwink.png

Esmu jau sen nopircis , Paņemu Galaxy tab 3 8.0inč  16gb , 3g , bla bla biggrin.png   aaaa aizmirsu 1.5 gb ram :D   

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.