Jump to content

[IESAKIET] Planšetes iegāde.

Recommended Posts

Esmu nobriedis tik talu ka vairs nevaru , gribu planseti. Tik talu es zinu. Budzets Max 200 Eiro , velams 4G,3G , lietota vai jauna.

Paslaik acis krit uz Apple ipad mini 8 coliņas.

Pielietojums : web brovsings guljot gulta , divana , masina.

Ko tu ieteiktu ? Un kapec ?

Pirms 3 mēnešiem nopirku Ipad mini 4G - pirmo versiju bez retina displeja.. Strādā teicami, nekādu problēmu nav - BET man ar 16GB atmiņu ir par maz jjo labas aplikācijas aiznemt daudzvietas un ik pa laikam lai iemestu kādu filmu tad nākās nedaudz kautko padzēst lai butu brīva vieta.. 

Ā un vēl,

Lietojot telefonu Galaxy Note 3. Telefonam nenormāli ātri visas malas apskrāpējas + kur nu vēl aizmugures panelis. Bet Ipadu lietoju kopš pirkšanas bez maciņa un pilnīgi neviena švīka nav! Ļoti patīkams metāla korpuss Ipadam :)

Tad 10 col nav pa lielu turot rokas ?

Ja tu netaisies viņu likt kabatā(Amerikāņu) tad viss ok. Viegli somā ielikt u.c. Man kalses beidram ir, uz skolu nes, viss ok.

da bleg, panem i netu pie lattelecom bus tev Planšete. biggrin.png

labs joks. darba kolēģis paņēma inetu un uzdāvināja planšeit kuru pret sienu palaida otrajā dienā! Sūds ne planšete!!

Ā un vēl,

Lietojot telefonu Galaxy Note 3. Telefonam nenormāli ātri visas malas apskrāpējas + kur nu vēl aizmugures panelis. Bet Ipadu lietoju kopš pirkšanas bez maciņa un pilnīgi neviena švīka nav! Ļoti patīkams metāla korpuss Ipadam :)

Paldies. Drosvien pie ta ari paliksu. Lieti noder kada lietotaja atsauksmes

Ir kads kurs var argumentet kapec nenemt Apple vai ari Samsung ?

Apple - Katram ir savi plusi un mīnusi. Apple tā ir noslēgtība. Nevar dabūt tik viegli pirātiskos app, un ja izskats vēlāk neapmierina, arī grūti to mainīt.

Samsung - vecajiem samsungiem tā nebija problēma, bet tgad ir. Pilns ar crapware, kuru nevar noņemt un aizņem visu telefona/planšetes vietu. No sākuma tie iet ātri, bet vēlāk paliek arvien lēnāki. Kā arī touchwiz iesūkā.

Ir kads kurs var argumentet kapec nenemt Apple vai ari Samsung ?

Es personīgi dievinu Apple dēļ kvalitātes un paša OS. Kapēc ne android? Jo tā ir OS, kura lago visviarāk. Un par tām cracked app`s, nav tik traki. Pēc džailbreika viss ir čilā. Viens liels arguments būtu Icloud, kā drošība..

Es personīgi dievinu Apple dēļ kvalitātes un paša OS. Kapēc ne android? Jo tā ir OS, kura lago visviarāk. Un par tām cracked app`s, nav tik traki. Pēc džailbreika viss ir čilā. Viens liels arguments būtu Icloud, kā drošība..

Tā lieta, ka jātaisa jailbreak, bet androidam to nevajag. Lago tikai tad ja tev visas programmas stāv atvērtas, kā daudziem esmu to redzējis.

iCloud un drošība? Tu kaut ko nepīpē? Vai arī dzīvo alā?

Man pašam nav bijušas nekādas problēmas ar Android. Ja esi tups, tad, protams, tev lagos, bet ne jau tāpēc jāvaino OS. Un skatoties uz to, ka Apple jāsuportē tik maz dzelži, bet tāpat ir mežonīgas kļūdas, varētu pat teikt, ka Android kvalitāte ir labāka.

Un jā, es esmu max lvl Apple heiteris.

iCloud un drošība? Tu kaut ko nepīpē? Vai arī dzīvo alā?

Man pašam nav bijušas nekādas problēmas ar Android. Ja esi tups, tad, protams, tev lagos, bet ne jau tāpēc jāvaino OS. Un skatoties uz to, ka Apple jāsuportē tik maz dzelži, bet tāpat ir mežonīgas kļūdas, varētu pat teikt, ka Android kvalitāte ir labāka.

Un jā, es esmu max lvl Apple heiteris.

Tad kapec tu neradi savas atrastas kludas apple ?Nopelnisi  milzu naudu bugus labojot.A ,pareizi tu te tuksi dirss.salasijies internetu ko lielie onkas runa un lec lidzi..Androidi jau no pasa sakuma ir piebazit ar nevajadzigam progam,kuras pat bez zinasanam ap tehnologijam nevaresi izdzest .

Tad kapec tu neradi savas atrastas kludas apple ?Nopelnisi  milzu naudu bugus labojot.A ,pareizi tu te tuksi dirss.salasijies internetu ko lielie onkas runa un lec lidzi..Androidi jau no pasa sakuma ir piebazit ar nevajadzigam progam,kuras pat bez zinasanam ap tehnologijam nevaresi izdzest .

Tāpēc nevajag pirkt samsungus un citus lielos android brandus. Piem nexusiem ir gandrīz vai pat pure android, kam nav nekādu dzitu programu.

Bugs? Tev nepietiek ar to pašu kad tās slavenību bildes tika no iphoniem dabūtas un izplatītas?

Tāpēc nevajag pirkt samsungus un citus lielos android brandus. Piem nexusiem ir gandrīz vai pat pure android, kam nav nekādu dzitu programu.

Bugs? Tev nepietiek ar to pašu kad tās slavenību bildes tika no iphoniem dabūtas un izplatītas?

Kur es esu teicis ka aboli ir neuzlauzami?Principa jebko, kas ir pieslegts internetam ir iespejams uzlauzt/apiet.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.