Jump to content
Džei

Identitātes maiņa.

Recommended Posts

No Help & Support šī vieta kļūst par Hackers & Scripters. 

Pārāk daudzi nāk un uzstāj uz "dodiet man, man pienākas!" nevis paši mēģina risināt problēmu un lūdz palīdzību pie savas, ne līdz galam noslīpētās domas, kas būtu tikai pieļaujami un apsveicami. Nevis dēļ slinkuma negribot pat drusku pakustināt savu pakaļu, lai ko izdarītu paši. 

Ja kāds grib sākt piesieties par vārdu "hacker", ka šeit jau neviens nav hakeris, tad draugs mīļais - pagūglē šī vārda pielietojumu un nozīmi.

Tāpēc tagad turpmāk palīdzību nevis pieprasīsim, bet nāksim ar savām problēmām, ko nevaram atrisināt, lai kopīgi rastu risinājumus. 

Jā, jā. Haters & Spammers būtu atbilstošāks. 

Īsumā - ceru, ka šis uz labu.
Bet... Pāris ieteikumi / ideja / jautājumi.
1. Vai nav paredzēts kādreiz ieviest arī gfx sadaļu? Tādu kas nebeidzas ar web dizainu un fotožopu?
Protams, ir jau mums visādi gfx forumi, bet būsim godīgi - viņi laika gaitā ir ņēmuši galu, kur uz turas lielākie patrioti / snobi / UztaisimanLogoPa5eiro. Protams, neaizrauties ar murgainiem SOTW, vienkārši sadaļu 2d/3d/video darboņiem? Ok, varbūt esmu vienīgais šeit tāds, tādēļ ir vērts apspriesties.
2. Būtu baigi labi sastapt šeit arī kādu, kas nav script kitty / Saliku savu kompi (esmu tagad 1337 haxzors). Respektīvi - reāli fanāti, kas dara lietas.

3. Vai ir variants Subscribe / UnSubscribe tēmām? Piemēram man nav liela vēlme sekot līdz dažām sadaļām. Varbūt neesmu pamanījis jau šādu variantu, tā kā visas iespējas mani apgaismot.

Utopisks day-dreamings.

P.s. Īsti veči kodē live neizmantojot sand-box. Tā, lai ja ir erors, tad visi redz. working.gif

3. Vai ir variants Subscribe / UnSubscribe tēmām? Piemēram man nav liela vēlme sekot līdz dažām sadaļām. Varbūt neesmu pamanījis jau šādu variantu, tā kā visas iespējas mani apgaismot.

d9Lj3Un.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.