Jump to content

Fistfucker

Biedrs
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Bad

About Fistfucker

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

276 profile views
 1. Fistfucker

  Kibersporta portāls

  Man bija līdzīga doma labu laiku atpakaļ, proti, kā prioritāte bija domāts ar Baltijas valstu kopienu, taču tas vis bija tikai idejas līmenī, šeit redzu reālu darbību. Prieks.
 2. Fistfucker

  Baltic League Of Legends tournament page

  Latvijā vel nav stipra League Of Legends turnīru lapa, tapēc velos jums piedavāt savu variantu, kāda varētu izskatīties Baltijas, kā ari citu valstu turnīru lapa. Ideja, reģistrējoties majaslapā tiek izveidots lietotājkonts uz kura ir virtualā RP naudiņa, kuru ar kādu no SMS kompānijām varat šo virtualo RP naudiņu pārvērst par spēles RP, piemēram, ir atverts kāds turnīrs, taču lai reģistrētu komandu nepieciešams iesūtīt virtualos RP, ja tava komanda tiek uzverētāju trīniekā jūs saņemat noteiktu % no laimesta summas, jeb virtuālo RP. Lai tiktu pie īstās spēles RP jums jasakrāj noteikts daudzums virtuālais RP,ko jūs sakrājat spēlejot turnīrus vai vienkārši pasūtot tos caur SMS, kad tas tiek izdarīts jūs varat to iemainit pret īsto spēles RP. Protams ši ideja ir jarunā ar kadu no sms kompānijām, kā piemeram SUNCORE, taču domāju kad šī ideja ir visiem labvēlīga gan sms kompanijai, gan turnīru uzturētājam, gan spelētājiem! Pats labrāt taisītu tāda tipa projektu un vēlak pat taisitu Lanus, jo ir apnikuši skillz organizātoru lani. Taču man ir parāk zemas zinašanas saistībā ar PHP, MSQL u.c, kā arī nēsmu financiāli nodrošinats uz doto brīdi, lai apmaksātu projekta izmaksas. Fails satur: 8.73 Mb Bilde: http://www.bildites....waxaf4ewu8s.png Lejuplāde: http://failiem.lv/u/kjbqffo Lejuplāde#2:http://www.lejup.lv/download.php?file=9925dc88f5106935b6a4743c4b93b30a
 3. Fistfucker

  Baltic League Of Legends tournament page

  Negribu tev piekrist. Principā defulta lapa, kas neatšķiras no cs lapām, jo uzkatu kad tā ir vispiemērotākā un vis ērtākā. Lietotāji jau ir pieraduši pie šāda stila lapām! Lietotāji paši padarīs to par League Of Legends lapu, pievienojot video, live steam, bildes, forumu par tām tēmām, jaunumos rakstīt par turnīriem kas notiek citviet pasaulē, kā arī rīkos savus mazos, gan lielos turnīrus ar naudas balvām, pat rīkos lanus, līdzīgi kā skillz.lv, Latvijā uz pirktiem var saskaitīt cik komandas brauc uz laniem, kapēc lai neparādītos jauns spēcīgs projekts, kas nebūs atkarīgs tikai no skillz piedāvājumiem. Latvijai vaig jaunu Gaming leader lapu, jo pagaidām skillz ir vienīgais, kas kaut ko rīko, taču lanos sabrauc pārsvarā krievu tautības cilvēki!
 4. Latvijā vel nav spēcigas League Of Legend turnīru lapas, tapēc piedāvāju savu versiju kāda tā varētu izskatīties! Fils satur 8,72 Mb PSD Cena: 10Ls ( Protams varat savus piedāvājumus rakstīt man privāri ) Bilde: http://www.bildites....waxaf4ewu8s.png
 5. Fistfucker

  fragNESS Team Design

  Vienkārši zinu kad neviens nemaksās, labāk izlieku darbus kurus veidoju pāris H par brīvu un skatos vai ir kam patīk, tāču dizainus kurus veidošu vairākas dienas ar lielāku kvalitāti centīšos pārdod! Tā es mācos vairāk + mazliet reklamēju sevi nākotnei..
 6. Fistfucker

  fragNESS Team Design

  Fails satur: 13,60 Mb Bilde: http://www.bildites.lv/images/5ii6nngit6f89mlfjyq.png Lejuplāde: http://failiem.lv/u/psppyye
 7. Fistfucker

  MC BEAST

  Fails satur: 8.88 Mb Bilde:http://www.bildites.lv/images/qfdtrdjypnx6a8dqv6f.png Lejuplāde: http://failiem.lv/u/ytpdmaw
 8. Fistfucker

  [PSD] Gaming design

  Bilde: http://www.bildites.lv/images/mb9w7xcdexnalrobwkxo.png PSD Bilde: http://www.bildites....juyy2ny7dy6.png Cena: 10Ls ( cena runajama ) Nav garumzimju!
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.