Jump to content

Korijs

Foruma uzraugs
 • Content Count

  1,680
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  74

Korijs last won the day on February 23

Korijs had the most liked content!

Community Reputation

929 Excellent

4 Followers

About Korijs

 • Rank
  SLAYTRONIC BRUTALIZER
 • Birthday 11/29/1989

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  hektorizētā vombatija

Contact Methods

 • Skype
  npcgaming

Recent Profile Visitors

23,213 profile views
 1. Korijs

  serveris

  Un kāds ir tavs ieguvums no tā visa? sapratu, ka būs vesels saraksts ar serveru klāstu un ikmēneša atalgojums programmētājam. Protams, lai jau viss izdodas, bet gribu saprast ko pats no tā iegūsi, jo dažu spēļu serveru uzturēšana būtu labdarība.
 2. PASAULES ČEMPIONĀTS HOKEJĀ 2019 Pasaules čempionāts hokejā 2019 tiks aizvadīts laikā no 10. līdz 26. maijam Bratislavā un Košicē, Slovākijā. Kopumā tas būs 83. pasaules čempionāts hokejā, kurā Latvijas izlase piedalīsies jau 23. gadu pēc kārtas. Čempionātā cīnīsies 16 komandas, kuras ir sadalītas divās grupās - A grupa un B grupa, Latvijai esot B grupā. A GRUPA: Kanāda, ASV, Somija, Vācija, Slovākija, Dānija, Francija, Lielbritānija B GRUPA: Zviedrija, Krievija, Čehija, Šveice, Norvēģija, Latvija, Austrija, Itālija Paralēli pasaules čempionātam hokejā tiks izveidota virtuālā foruma prognožu spēle. Pašreizējā čempione no 2018. gada čempionāta ir Zviedrijas izlase. Šogad čempionātu pēc ilgstoša pārtraukuma papildina Lielbritānijas izlase, kas aizstāj Dienvidkoreju. Kādas šobrīd ir jūsu pārdomas par gaidāmajiem rezultātiem? Vai Latvija iekļūs savas grupas četriniekā? Ja atceramies, tad pagājušajā gadā Latvijas izlases bija iespēja sasniegt vairāk, jo sniegums bija salīdzinoši labs.
 3. Korijs

  E-veikals (PSD)

  jāpiestrādā būtu pie burtu stila izvēles un krāsu kopējā salikuma un atsevišķu satura elementu izvietojuma tā galvene šķiet pārpīlēti liela, kas atrodas zem navigācijas, jo nobīda pamatsaturu pavisam zemu noteikti paskaties kādus gatavos piemērus ar interneta veikaliem iedvesmai, tas mēdz noderēt
 4. Korijs

  Vajag jaunu laptop.

  un kādas konkrēti ir tavas vajadzības saistībā ar izvēli?
 5. un tu esi trešais vai ceturtais, kurš pēdējā laikā tirgo role gm? respektīvi jautājums, kuram kas ir, un cik daudziem tas ir..
 6. Kāpēc tu ik pa laikam ieraksti kādu skanīgu jautājumu, bet ik reiz pazūdi uz pāris mēnešiem?
 7. principā šo tēmu var uzskatīt par diskusiju "kā labāk darīt", jo pats autors neko gatavu nereklamē, tik cik diskutē "kā būtu labāk".. ja par tēmu, tad paliec pie intro lapas ar saitēm uz diskordu, veikalu un balsojumiem, par cik tas foruma paskats nedaudz nobiedēja
 8. Zinu tik to, ja gribi sev ņemt, tad iegrābsies tādā ziņā, ka ASV autiņi nav labs variants mūsu auto ceļiem.. līdz ar ko tas braucēju skaits pie mums ir mazs, kur likumsakarīgi īpaši neviens negrib pirkt tādus auto arī pa lēto naudu.. uz ko tad biežāk tehniski skatās? Uz to, lai stūre īstajā pusē un lukturiem. Es katrā ziņā neņemtu, ja vien pats neesi auto mehāniķis vai paziņu lokā nav tādu, kā arī, ja maks par biezu un ir vēlme patērēties.
 9. Korijs

  csdm serveris

  http://www.bailopan.net/csdm/
 10. tas izdzīvošanas žanrs sācis kļūt par fantastikas žanru arvien vairāk te jau vairāk kā vecam krabim sāk atgādināt mūsdienu versiju par Quake vai Unreal Tournament ar cīņu pēc izslēgšanas principa patika "battle royale" tipa spēles kā skatītājam no malas, bet līdz ar Fortnite viss palicis pārspīlēts
 11. Jāizvēlās cits fons, burtu stils, pieslēgšanās rāmja apmēri: - fons šķietami vispār ir pārāk košs; - burtu stils izskatās saspiests un treknināts; - rāmja apmēri ir tādi, ka liela daļa vienkārši ir tukšums. Rezultātā šobrīd ir caurspīdīgs rāmis, kuram traucē fons un teksts ir grūti saprotams.
 12. kā jau teicu, tad LV spēļu serveru kopienu laiks ir beidzies jau pirms gadiem kopš parādījās matchmaking tipa spēles. vispirms jau jājautā, vai Tu gribi taisīt to, ko pats spēlē, vai Tev patīk tā sajūta, ka Tu esi izveidojis to, ko citi spēlēs. manuprāt, vienīgais, kas varētu paņemt auditoriju ir radīt kādas spēles serveri, kurš balstās uz paškodētas un unikālas sistēmas, kura nav nevienam, BET tālāk ir liels jautājums par mārketinga spējām pienācīgi to noreklamēt. nu bet paskaties tā kritiski no malas uz savu projektu, pašķirsti interneta letiņu projektu lapas un salīdzini, vai Tu pats kā svaigs vai ne tik svaigs gurķis ietu tieši uz tādu projektu, kāds ir Tev? daudziem jaunajiem censoņām pietrūkst arī paškritikas devas - vienmēr šķiet, ka tas ko mēs uztaisam, tas ir baigi forši.. ja man būtu brīvs laiks un vēlme, tad es mācītos kādu kodēšanas valodu konkrētai spēlei, ja nē, tad man būtu jābūt bagātam un jānoalgo kāds koderis. tālāk rēķinies, ka arī portālam jābūt unikālam, ne tikai serverim; pie vienkārša foruma, bet ar stabilām vērtībām pieturētos gados vecāki spēlētāji, ja viņi vēl vispār spēlē kādas spēles. kas LV ir bijis aktuāls? cs 1.6, cs:go, samp, mc - vai tādu projektu trūkst? man šķiet, ka nē. Ja tomēr spītīgi gribi pie šīm spēlēm pieturēties, tad ir jāizpēta situācija, cik reāli pasaulē un cik LV vispār to spēli spēlē, cik kopumā un cik labi ir konkurenti konkrētajās spēlēs, un rezultātā - ko Tu pasniegsi, lai atšķirtos no pārējiem, un tieši pie Tevis kāds gribēs spēlēt.
 13. Tu esi pārāk ieciklējies, ka Tev kaut ko vajag, jo apkārt nekā prātīga neesot, bet tad uzreiz pretjautājums - ko prātīgu esi izveidojis Tu pats? vienkārši ik pēc laika Tu atnāc un stāsti par pamirušiem cstrike projektiem, pats esi vac banu paguvis noraut, un tad beigās bliezīsi vaļā savu projekta versiju. Un vispār taisīt jaunu projektu nozīmē taisīt jaunu, nevis mūsdienu parodējumu par kādreizēju projektu ETR, kuru Tu pasniedz kā Eternal, pārņemot tā laika dizaina krāsas, logotipu u.tml, bet reāli nevari jau tagad pavilkt tā laika latiņu atbilstoši šim laikam, lai gan no otras puses - kuram vajag vēl jaunus cstrike projektus, ka LV spēļu serveru ēra ir jau pasen norietā, izdzīvo stabilas vērtības, kurām jāpiebilst, ka "izdzīvos, kas mainīsies". No otras puses, ja neiespringstam uz kritiku un atbildam konkrēti uz Tavu jautājumu, kā lai notur apmeklētājus? Kārtīgi nopucē portālu un serveri, mūsdienās daudziem patīk virkne bezjēdzīgu lietotāju statusu grupu, plašākas iespējas iegūt kādas papildus pieejas. Toties regulārai spēlmaņu plūsmai būs jāver maciņš vaļā un jābūsto serveris, ja vispār tas mūsdienās vēl strādā. Pats es neņemtos ieguldīt finanses cstrike projektā šī brīža situācijā, ja vien nauda maku plēš un nav darīt ko labāku. Rezultātā projektam jābūt mūsdienu vajadzībām atbilstošam, jāspēj konkurēt ar jau esošiem projektiem, jāpiedāvā kas unikālāks, nekā tas ir citiem, jāspēj šķirties no liekām finansēm, kur izdevumi neatmaksāsies.
 14. Tas vairs nav nopietni - "Cilvēku trūkuma dēļ serveris slēgts! Iespējams pēc kāda laika posma tas tiks atvērts! Paldies visiem spēlētājiem kas piedalījās servera attīstībā un paldies administrācījas komandai!" .. Ar tiem SA-MP'iem būtu jādomā, vai ir vērts, nevis tāpēc, ka spēle paveca vai kas tāds, bet kā ir ar konkurenci un izaugsmes iespējām, lai nav tā, ka uztaisi, pamēģini, nav nekā, taisi ciet.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.