Jump to content

Korijs

VIP
 • Content Count

  1,655
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  70

Korijs last won the day on October 23

Korijs had the most liked content!

Community Reputation

900 Excellent

3 Followers

About Korijs

 • Rank
  SLAYTRONIC BRUTALIZER
 • Birthday 11/29/1989

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  hektorizētā vombatija

Contact Methods

 • Skype
  npcgaming

Recent Profile Visitors

21,975 profile views
 1. Korijs

  ziņu kopēšana un tulkošana

  neizprotu, kāpēc jākopē ziņas, nenorādot avotu, jo īpaši, ja te tika skandēts, ka par to kāds saņems peļņu? - https://has.lv/topic/20506-10-apple-produkti-kas-izgāzās/ - https://www.tvnet.lv/6403445/desmit-apple-produkti-kas-pilniba-izgazas = https://www.eestimeedia.ee/terms/lv/ SIA TV NET interneta vidē publicētie materiāli (tai skaitā raksti, fotoattēli, memuāru un forumu ieraksti, komentāri utt.) ir autortiesību objekti Autortiesību likuma izpratnē, kuru kopēšana un izplatīšana bez SIA TV NET rakstiskas piekrišanas ir aizliegta. SIA TV NET digitālo mediju lietošanas tiesības ir izklāstītas šajos noteikumos. Lietotājs piekrīt lietotņu vai ar tām saistīto pakalpojumu izmantošanai saskaņā ar šiem noteikumiem. SIA TV NET ir tiesības jebkurā laikā izdarīt šajos noteikumos labojumus. Šie labojumi tiks padarīti pieejami kopā ar attiecīgām lietotnēm vai pakalpojumiem un stāsies spēkā publicēšanas brīdī. Par brīvu un bez SIA TV NET atļaujas drīkst citēt tikai virsrakstus un tekstu viena teikuma apmērā. Turklāt šis teikums nedrīkst būt garāks par oriģinālā teksta ievadteikumu. Šis noteikums ir spēkā tajā gadījumā, ja nav citas rakstiskas vienošanās. Internetā citētajiem tekstiem pievieno atsauci uz konkrēto publikāciju. Zem internetā citētā materiāla norāda precīzu atsauci uz SIA TV NET oriģinālo publikāciju ar vārdiem: «Pilnu tekstu lūdzam lasīt SIA TVNET mājas lapā», uz kura uzklikšķinot, nonāk tieši pie SIA TV NET oriģinālā teksta. Ja ir izmantoti apjomīgāki izvilkumi vai ar autortiesībām aizsargāti SIA TV NET materiāli, kuru publicēšanai nav dota rakstiska atļauja, SIA TV NET ir tiesīgs pieprasīt atlīdzību par noteikumu pārkāpumu un publicēto tekstu šādas summas apmērā: Vienreizēja nesaskaņotu materiālu izmantošana - 200 €. Atkārtota (divas vai vairāk reizes) nesaskaņotu materiālu izmantošana - 320 Un arī par tulkojumiem korektā prakse paredz, ka tiek norādīts izcelsmes avots.
 2. ALX

  Welcome back. 💪

 3. Korijs

  easyflash flipping book

  iztiks ar ISSU - https://issuu.com
 4. Sveiciens. Uz kompjiem dažādas PS versijas bijušas, baigais speciālists opciju pārzināšanā neesmu, nezinu pat kā veiksmīgāk iegūglēt, bet nevaru saprast, kāpēc PS CC 2018. gada versijā, kuru nesen iemēģināju nevar ar "Move tool" pārvietot saturu, kad esi uzklikšķinājis uz kāda konkrēta layera? kā gribi pavilkt, tā aktīvais layeris pārlec uz citu un to pavelk kaut kur. Nospiežot ctrl+t aktīvai izmēru maiņai, tad gan var ar "Move tool" bultiņu pavilkt konkrēto layera saturu. Varbūt kaut kas primitīvs, hz, pierasts aizvadītos gadus, ka var aktīvo layer vienkārši ņemt un pavilkt. Paldies.
 5. Korijs

  Zinges

  1. augšējā daļa šķiet baigi lielā augstuma ziņā, bet vai arī tā mūsdienās ir cieņā? 2. navigācijas joslas - augšējā un zem attēla bloku ziņā tādas palielas, bet tekstiņš tāds mazītiņš; 3. login un register visu laiku attēlosies pasvītrots? šķiet nevietā, ja nu vienīgi a hover; 4. 6 turnīru bloki kaut kā prasās vai nu pa vienu rindu 3 vai arī pakārtot savādāk, šobrīd izskatās nedaudz prasti sakopēts pa 2 rindām; 5. augša bija tik liela, bet rodas tāds efekts, ka apakša tā ātri un negaidīti aprāvās jeb lapas saturs noslēdzās jau. pirmās mirkļa idejas, kas bija prātā, bet kopumā ir tīkams, pats jau tāpat tādu neuztaisītu, bet labprāt izsakos
 6. Korijs

  easyflash flipping book

  ne man vajag, bet cerība, ka gazā kikisa man palīdzēs, jo pats nesapratu, kur to konkrēto resursu izrakt
 7. Korijs

  easyflash flipping book

  Hey. Meklēju šādu fleša fīču - http://www.lcb.lv/miniaturgramatas/book1/ Apakšā ir saite no izcelsmes avota - http://easyflash.org , bet neatradu šādu variantu. Zinu, ka ir līdzīgi risinājumi kā, piemēram, FlippingBook, PDF Flip utt., bet interesē tieši šāds.
 8. Korijs

  ceļu satiksmes situācija

  pareizais variants atbilstoši csn ir skaidrs, doma bija saprast, kāpēc daži šoferi izvēlas doties pa kreisi atbilstoši csn, bet citi izvēlās doties taisni, lai apmestos apkārt, nečakarējoties braukt pa kreisi, jo daži apstājas metru aiz pie luksofora redzamās pārejas, bet daži atbilstoši iespējām un noteikumiem aizbrauc līdz tai "saliņai" laikam nav tas labākais diskutējamais piemērs, bet principā Piirags pasvieda ideju par to, ka pirmā zīme tā ielikta, ka pašsaprotami, ka pa kreisi neviens pretējā joslā nebliezīs, jo tur varētu būt arī ķieģelis, ja galīgi akli, toties dēļ daža laba pirmā stāvošā aizmugurē esošie paliek neizpratnē, jo neredz, ka tālāk var pa kreisi doties. karoč neizdevās piemērs
 9. Korijs

  ceļu satiksmes situācija

  Un ko saki, ja pie ļoti aktīvas satiksmes ar zilajām bultiņām ir šādas opcijas no pretī braucošajiem? Principā sanāk, ka visa garā rinda no Ikšķiles ielas gaida aiz Tevis, kamēr tiec pa kreisi, ņemot vērā virkni zilo trajektoriju, kas savā ziņā pat nelabvēlīgi aizpilda krustojumu, bet jau ir jāinformē aizmugurē esošie, ka griezīsies pa kreisi, lai arī pirmie rindā redz zīmi, kas liek doties taisni vai pa labi, kur rezultātā sanāk, ka paliekam stāvus pozīcijā gandrīz turpat, kur jau esam pirms luksofora, par cik pretī braucošie var iekārtoties arī labajā joslā pa labi no mums.
 10. Korijs

  ceļu satiksmes situācija

  Aizgāja sarunas čatā par auto tiesību tēmu, atcerējos vienu ceļu satiksmes situāciju, kur šoferīšiem domas dalās, bet kāds būtu jūsu viedoklis? Runa ir par Rīgā esošo Ikšķiles - Maskavas ielu, izbraucot no Ikšķiles ielas uz/pāri Maskavas ielai, kur tuvumā ir Zoom Rimi Ķengaraga apkaimē. SITUĀCIJA 1: Ripojam pa Ikšķiles ielu: 1. Gribu doties pa kreisi, sākotnējā zīme informē "braukt taisni" vai "pa labi" 2. Tālāk redzam zīmi "braukt taisni" vai pa kreisi" pirms joslas, uz kuras šoferīši dodās virzienā pa kreisi uz Maskavas ielas 3. Šajā situācijā mēs reaģēsim uz pirmo zīmi un brauksim pāri Maskavas ielai taisni līdz Zoom Rimi stāvlaukumam vai griezīsimies pa kreisi? 4*. Ja griezīsimies pa kreisi, tad kurā momentā mēs apstāsimies, lai palaistu pretī braucošos? SITUĀCIJA 2: Ripojam pretēji Ikšķiles ielai: 1. Izanalizējot pirmo situāciju, sanāk uz šī ceļa esošie šoferīši dosies pa kreisi, taisni vai pa labi - divu joslu automašīnas tuvosies 1. situācijas vietai, braucot pa kreisi vai taisni 2. Ņemot vērā šo faktu, vai 1. situācijā ir prātīgi izvēlēties griezties pa kreisi uz Maskavas ielas, vai tomēr brauksim pāri taisni līdz Zoom Rimi stāvlaukumam, kur apgriezīsimies, lai ieņemtu 2. situācijā redzamo pozīciju? SĀKOTNĒJAIS MĒŖĶIS PALIEK NEMAINĪGI TĀDS, KA IR BIJUSI VĒLME NO IKŠĶILES IELAS NOGRIEZTIES PA KREISI UZ MASKAVAS IELU no 1. SITUĀCIJAS. Treknrakstā jautājumi, gaidu atbildes un diskusiju bez stulbiem komentāriem par teorijas pārzināšanu u.tml, jo situācija diskusijai, ņemot vērā šoferīšu dažādo izvēli konkrētajā krustojumā. Ja no rakstītā un bildēm pagrūtāk saprast domu, bet ir vēlme izanalizēt situāciju, tad var ieskatīties google map.
 11. Korijs

  [Spēle] Pirmais photoshop darbs

  varētu būt kāds 2010. gads uz kantainā monitora, kuram krāsas bija pa pieskari aizgājušas burtu stila izvēle, protams, iespārda..
 12. Korijs

  [Spēle] Pirmais photoshop darbs

  2013. gadā notepadā viena studiju kursa ietvaros, lai atrādītu pāris html/css punktus 2014. gadā pirmo reizi pamēģināju kaut ko uzķēpāt fotošopā pārspīlēti lieliem elementiem un sliktā kvalitātē, protams
 13.  

  1. Haijfaiv

   Haijfaiv

   tāds kā PS1 tikai ar kasetēm, tanciņus vareja spēlēt.. un futbolu.

 14. Korijs

  Dizains

  + daudzi no tiem ir ar neaktīvām lejupielādes saitēm
 15. Korijs

  CSN grāmatas

  Paldies, paldies. Nebiju domājis sev, bet kā dāvanu kādam, lai pieceļ dirsu un 2019.gadā iet zubrīties. Jautāju tāpēc, jo manā laikā prasīja zaļo komplektu.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.