Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Zippo

Biedrs
 • Content count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-5 Poor

About Zippo

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

301 profile views
 1. Apsveicu p.s nepaskatijos datumu
 2. Sviests
 3. Aiz gara laika izdomaju padarboties ar sony vegas. Taka neesu nekads specuks taja visa tad varetu ieteik ko vajag un ko nevajag.
 4. Atradu vecus safilmetus kadrus uz datora un izdomaju salipinat. P.s video veidosana esmu begginer un tadel varam izstikt bez kritikas just 4fun video.
 5. Sveiki, mekleju kadu kas var izveidot par atiecigu samaksu logo un channel art prieks yt. Samaksa caur paypal. Tie kas velas kautko nopelnit rakstat privati. sorry par garumzimem u.t.t
 6. Iegāju un izgāju neizskatās intresants.
 7. Mēs ar reķi vel banu neesam atrāvuši , ip share liek tikai tad ja tu uztaisi multi contu cik zinu un abi konti nevar sava starpa sadarboties, jeb nevar parsutit no viena konta uz otru resus ,, kautkā tā
 8. Org serveris jeb lielbritānijas. Reku links paprovē šo https://s29-en.ikariam.gameforge.com/reg.php?fh=44b29f775039adae250c1c98ec91b8cb Bet ja tu viens esi tad varu iedot jau iesaktu pie 300kp kontu..
 9. Ja ir velme kādam sākt spēlēt uz jaunās demeter pasaules tad reku links nonāksiet uz marmor salas - https://s29-en.ikariam.gameforge.com/reg.php?fh=44b29f775039adae250c1c98ec91b8cb mēs jau kādi 20 esam nolasijušies uz jaunā servera. pagaidam topa 1 vieta tik ar 1k kopejiem punktiem.
 10. Kurš tev nomīza, iet runa par to ka būs daudz intresantāka spēlēšana
 11. Meklēju cilvēkus kuri grib uzsākt svaigā serveri savas gaitas un protams censties tikt topa. Principā 22 aprīlī veras vaļā jauna pasaule ''Demeter'' un es vēlos savākt aktīvu LV komandu! Domāju būtu intresantāk sākt spēli kur visi būs vienlīdzīgi un nebūs tā ka topā LV pasaulē sēž ar 44m punktiem. Šī pasaule nebūs LV kopienā bet gan ORG http://board.en.ikariam.gameforge.com/board1-ikariam-news/board2-game-news/117039-new-server-demeter/#post3649782
 12. Nopietni? man nerādās ka esmu tevi izmetis.. mhm uzaicini pa jaunu man vel 3 brivas vietas!
 13. Aicinat mani esmu uz kristal salas! niks Zippolv
 14. Nedaudz pakepajos gar Dj Virtual un sanaca kas sads. https://youtu.be/3Mplgd6R8l4