Jump to content

SUNRISE.LV

Biedrs
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-4 Poor

About SUNRISE.LV

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ne jau tas ka es neprotu kritiku uztvert, vienkārši priekš kam man lasīt un turpināt atbildēt uz jēliem komentāriem? Es veidoju, veidošu un mani tas interesē, es uzlabošu šo visu pasākumu un arī maksāšu par visu, kas jāmaksā, droši vien es uzklausītu un neslēgtu tēmu ja būtu kāds ieteikums normāls kā uzlabot varbūt, kā labāk būtu lai sanāktu, ne jēli nozākāt gan projektu, gan mani. Lūk jēdzīgi komentāri no kā es varētu mācīties reāli, bet pārējie muldoņas, kā arī ja es slēdzu tēmu tad tai ir jābūt slēgtai, tās ir manas tiesības forumā kuras administrācija pārkāpj lai ieminētu jēlu komentāru, varēji aizslēgt pēc sevis tēmu, ne atstāt vaļā. Durvis arī neproti pēc sevis aiztaisīt? Uz šo ja gribi turpināt sarunu raksti man privāti ne ver vaļā tēmu, jo pec sava komentāra es to slēgšu ciet, reklāma paliek reklāma, kas būs ieinteresēts pievienosies un pats novērtēs.
 2. Kāds forums bijis tāds palicis, tēma slēgta
 3. Nobrucis ir pāragri teikts, kā arī mēs strādājam 24/7. Ja nobrūk serveris mēs atbildēsim jums un paralēli risināsim jautājumu, kā saskatīsim problēmu mūsu pusē.
 4. Mazliet pārspīlēju, tomēr tik burtiski tas nav jāuztver. Serveris mums ir no Francijas.
 5. @DEVILSECURE, mājaslapas hostings, kas piedāvā jums plašu iespēju iegādāties sev tīkamu plānu un uzturēt jūsu biznesa, spēļu projekta vai kāda cita veida lapu. Mēs piedāvājam mājaslapas hostingu par jums draudzīgām cenām un ātru atbalsta dienastu, atbildēsim ātri jebkurā diennakts laikā. Esiet drošs par savu izvēli un izmēģiniet devilsecure.com hostingu ar startup plānu 7 dienas bez maksas. Mēs piedāvājam tādus plānus: Mūsu adrese: https://devilsecure.com/ Mēs esam arī: Facebook: https://www.facebook.com/Devilsecure-Hosting-105803271218870
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.