Jump to content

Latvietis1822

Biedrs
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Bad

About Latvietis1822

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Piekrītu. Es dienā pelnu -+ 85€ . Bet ne visiem LV tā veicas. Bet stāsts par ko citu. Neaiziesim beztema. Lai raksta tiešām kas vēlas. Paldies par savu intelekta izpausmi. Ar to visu par sevi pateici. 🤗
 2. Piekrītu. Es dienā pelnu -+ 85€ . Bet ne visiem LV tā veicas. Bet stāsts par ko citu. Neaiziesim beztema. Lai raksta tiešām kas vēlas.
 3. Es nemekleju cilvēku kuram maksāt 40€ dienā pa ko tādu, bet gan kas to darītu intereses pēc. Šaubos, ka tu atrastu dzīvē darbu kur tev maksātu 40€ dienā 🤣
 4. Pēc nosaukuma, sapratāt mazliet ko meklēju, bet precizēšu. Esmu FGC.LV Īpašnieks. Kādu laiku, jau man vairs nav laika projektam, iet kaut ko darīt u.t., tā jau kādus 5-6 mēnešus.Bet naudu maksāju. Vēlos atrast cilvēku kas var manā vietā rūpēties par projektu, ir zināšanas labas. Gan Ap Csgo, CS 1.6. Principā Tu dari visu. Par maksājumiem kas saistīts ar projektu tev nebūs, jādomā. Man ir 2 CS. 1.6 serveri. Un 1CSGO Public kurā nekas nav taisīts no manas puses, bet serveris strādā, ka oriģinālais. Tā ka gribas atrast cilvēku kurš spētu visu sagriest uz otru pusi 😊 droši rakstāt SC r_diny vai šeit PM. Sīkos pa lūgšu netraucēt.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.