Jump to content

Drivnieks

Biedrs
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Drivnieks last won the day on July 16

Drivnieks had the most liked content!

Community Reputation

5 Bad

About Drivnieks

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

31 profile views
 1. Drivnieks

  IPB 4.4

  Saprotami. Tavas labākās izredzes iegūt palīdzību ir officialā komūnā: https://invisioncommunity.com/forums/ Lai veicas
 2. Drivnieks

  IPB 4.4

  Labprāt palīdzētu, bet daudzi gadi pagājuši, kad pēdējo reizi esmu IPB aizticis. Diezvai spēšu tur tik ātri orientēties. Bet takā es programmēju ar php, varētu palīdzēt un veikt diagnostiku (debugging). Ja nav bailes dot piekļuvi. Izsver šo kā pēdējo variantu.
 3. Vecīt! Viss ticamāk, ka būs jāmaina baterija. Tomēr, ir iespēja, ka baterija vai tuvākie kompanenti dod datoram nepareizus datus par baterijas līmeni. Ir iespēja veikt "kalibrāciju" Iztērē visu bateriju, līdz absolūti nullei. Tā, lai pat iekšā neslēdzas. Uzlādē pilnība, bet procesā neizmanto datoru pat, lai apskatītos līmeni (gaismiņas tev parādīs) Nākošajās pāris reizēs atkārto procesu. Un neizmanto datoru kamēr lādējās Ja pēc pāris reizēm rezultāti nav, tad baterija čupā. Jauna baterija tavam modelim maksā EUR 20.40 + ~2e par piegādi. Skaties šeit
 4. Nahren jūs šo skataties, kā darba sludinājumu? Viņš vēlas dod kādam iespēja veidot projektu, un apmaksāt visas izmaksas. Iespēja, ka tāds cilvēks, ar nosauktajiem kritērijiem atradīsies, ir maza. Redzu, ka tas visiem ir saprotams, tāpēc nevajag tēlot umņikus to spraust acīs. Nevēlos nevienam izpatikt, tomēr neviens vēl nav adresējis jūsu tupumu.
 5. Normāls forums par sūda bedri pārvērties. boot.ritakafija.lv zajebis cilvēki, vienmēr palīdzēs, bet ja nevarēs tad nemaz nerakstīs. Iešu arī
 6. Drivnieks

  IPB 4.4

  Ziņas uzrādās datubāzē?
 7. Tad jācer, ka viņš pelna 800+ mēnesi, lai tev samaksātu par projektu, kas nepelna.
 8. Domain Driven Design? Iečekošu un došu ziņu.
 9. Man nav no svara vai projekts piesaistīs kādu interesi vai nē. Jā, mūsdienu framework`i atvieglo darbu ļoti, es varēju panākt tādus pašus rezultātus ar jebko citu, un tomēr es izvēlējos Vue.js un Laravel, lai veidošanas procesā es varētu apgūt ko jaunu. Šis priekšs manis ir mācīšanās process. Šis būs mans pirmais web dev projekts. Kā jau teicu, tas viss tikai, lai mācītos un rezultātā varu potencionāliem darba devējiem parādīt prasmes, ko esmu apguvis. Es varu izveidot kādu spēles aspektu grafiskā veidā, bet ne visu aplikāciju - pazudīs šarms. Ir doma par cīņām (multiplayer) uz canvas ar user input utt. Lai nav random, kā tas bija agrāk. Iemesls kāpēc es cenšos klonēt mafiozi, ir tādēļ, ka tā bija pirmā lieta, ko centos uzprogrammēt, kad vēl neko nemācēju (ap 15 gadiem). Pārsvarā esmu nostaļģijas dzīts un vēlos pabeigt, ko sen atpakaļ iesāku. Tāda bija mana pirmā ideja, apskatijos to fw un diezgan piemērota manām vajadzībām, tomēr beigās izvēlējos paļauties uz Eloquent models. Takā diezgo fw agnostic nesanāks 😕 Lai gan core logics man spēlei būs, tikai vajadzēs izdomāt citu veidu kā aplikācijai sazināties ar datubāzi.
 10. Drivnieks

  Mafiozi Klons

  Čau. Taisījos papildināt savu portfolio ar jaunu projektu, un tad atcerējos šo veco spēlīti. Atnācu šeit pēc feedback, un ja kādam ir tad mazu ieskatu uz to kā šādas spēles darbojas back-end'ā. Atradu pāris bildītes ar veco izskatu un uztaisīju šo. Tomēr man nav oriģinālie resursi priekš background un ikonām. Izmantoju "web archive", lai dabūtu logo, bet neko vairāk neatradu. Mans: https://prnt.sc/tbp8q2 Oriģinālais: https://prnt.sc/tbpflw Pašlaik plāns ir izmantot Laravel, bet pašu app veidot framwork-agnostic. Katra lietotāja dati tiks updeitoti, tikai, kad pieprasīti, izmantojot delta time. Manuprāt tā tas tika paveikts oriģinālā versijā. Man ir maz nojausmas kā šādas spēles strādā vispār Edit: Mazliet updates. Pievienoju Banku (https://prnt.sc/tdljnu) Pievienoju Darbus, pagaidām ieliku tikai 2 (https://prnt.sc/tdlbej, https://prnt.sc/tdlc64) Pievienoju čata applikāciju un papildināju sākumlapu (https://prnt.sc/tdlcvr) Viss lēnām, bet droši kustēsies uz priekšu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.