Jump to content

Genadij

Biedrs
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Bad

About Genadij

 • Rank
  Jauniņais
 • Birthday 08/13/2000

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Atspēlēt, tas ir vairāk no krievu valodas, atvainojos. Šeit precīzāk iederētos vārds "Nospēlēt". Sāksim ar to, ka gmod, jeb Garry's mod ir spēlē žanrā sandbox, kur tu taisi, būvē vien ko gribi, bet dark rp ir gamemods tam gmodam, kuru spēlē milioniem cilkvēku visai pasaulei. Atgriežoties pie tēmas es neteicu, ka gmod ir labāks par gta v rp, es teicu ka viņi ir dažādi, tāpēc vieniem patiks spēlēt dark rp, citiem patiks gta 5 rp. Gmod tieši ir optimizēts uz vājiem laptopiem, jeb personālajiem datoriem. Un no sevis pasakot, man ir diezgan labs pc tāpēc es varu spēlēt gan to, gan to, bet man tomēr vairāk patīk dark rp, jo 1. Tur ir "first person view" 2. Tur notiek viss ātri un ātri jāreaģē un viss ir grūti. Protams gta 5 rp ir daudz reālistiskāks, bet tās ir divas dažādas lietas, tās nevar sortēt kura ir labāka, bet kura ir sliktāka. Katram jāpaspēlē gan to, gan to, lai saprastu, kas viņam labāk patīk. Esmu nospēlējis gta 5 rp kādus 50 h un man vairāk patīk dark rp.
 2. Cietums tevi gaida, pasēdēsi tur kādus 200 gadus pēc likumu pārkāpšanas kopuma un tad domāsi, ka labāk vajadzēja spēlēt dark rp xd (no offense) Vecīt, kaut vai paspēlē 3 stundas šo gamemodu un tad sapratīsi, ka gmod un gta roleplay ir 2 dažādas lietas
 3. Jūs varat šo postu ignorēt, ja jums nav Garry's Mod. Īss paskaidrojums tiem, kuriem ir gmod, bet nezin, kas ir dark rp. Tātad, Dark rp, jeb Dark RolePlay, jeb reālās dzīves kriminālā atspēlēšana ir gamemods spēlē Garry's mod. Kā jau varējāt saprast, tā ir reālās dzīves atspēlēšana, kur jūs varat dzīvot, kā cilvēks, bet tikai kriminālā pilsētā. Jūs varat aplaupīt mājas, banku un cilvēkus, tā sakot darīt nelegālas lietas, bet tajā pašā laikā var darīt legālas, kā piem. darīt savu biznesu, būt ārstam vai arī pat cīnīties pret krimināliem, kā reālajā dzīve! Ļoti daudz interesantas lietas, sākot no narkotiku pārdošanas un nelegālo naudas printeru glabāšanu un beidzot ar korupciju par pašvaldību. Šajā gamemode ir arī savi noteikumi, kā piem. NonRP, kas nozīme darīt lietas, kuras tu nedarītu reālajā dzīvē, piem. es šauju vienkārši tāpat gaisā vai lēkāju visu laiku. Šis gamemode ir interesants priekš spēlētāja, kurš to spēlē tik daudz, cik viņam ir fantāzija, jo viņš var visu darīt ko vēlas, ja tas nepārkāpj noteikumus. Īsāk sakot reālās dzīves simulātors! :3
 4. Sveiki! Es jau gmodā esmu nospēlējis ap 500 stundām (protams lielākā daļa bija dark rp serveri), so man uzradās jautājums, kāpēc nav neviena latvian gmod dark rp servera? Lai atrastu atbildi es līdu google meklēt vairāk par latvian dark rp. Es atradu postu kautādā forumā par GMOD.LV serveri un parakņājoties vēl es sapratu, ka tiešām nav tādu latvijā. Es uztaisīju savu latviešu dark rp serveri, kas ir tikai beta un man vajadzēs supportu gan spēlētāju jomā, gan developmentā un finanšu supportā, lai serveris ir reāli spēlējams! Tā nav nekāda reklāma vai gribēšana nohaipot un dabūt daudz naudas, nē! Es gribu atjaunot šo gamemode pie mums Latvijā! Lūgums cilvēkiem kuri grib piedalīties uzklikšķināt uz šo linku: https://discord.gg/fzaJc9B . Tas ir mūsējais discord links, tur varēs atrast un pajautāt visu par projektu! ( Es ceru šo diskusiju moderācija neizdzēsīs un visi dzīvos ilgi un laimīgi :3 )
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.