Jump to content

DiamondLion

Biedrs
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Bad

About DiamondLion

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Paldies, ka palīdzējāt, nopirku key no g2a.
 2. Sveiki, vēlos iegādāties Xbox Game Pass PC, sakarā ar to ka Latvijā šis pakalpojums nav pieejams esmu Microsoft kontam uzlicis adresi uz US, maksājuma metode ir uzlikta PayPal, kad cenšos abonēt šo pakalpojumu parādas errors “We’re having trouble proccessing your payment”. Varbūt kāds ir zinošāks šajā tēma un varētu palīdzēt?
 3. Ja vēlies kaut ko šādu taisīt, neiesaku taisīt latviešu serveri. Nedomāju, ka kāds spēlēs ja ir GTA V RolePlay kuru spēlē katrs otrais un kura pie mums Latvijā pašlaik ir viena no TOP spēlētākajām spēlēm. Tā draudzīgs padoms.
 4. Sveiki! Principā es taisu pašlaik mobile spēli iekš Unity un pašlaik mēģinu izveidot to, lai pati spēles platforma "bezgalīi ģenerētos". Šai "bezgalīgai ģenerēšanai" ir šāda loģika: ir 2 kopijas ar šo platformu kuras atrodas 200 vienību attālumā viena no otras, starp viņām ir Collider kuru spēlētājam šķērsojot platforma kura paliek aiz spēlētāja tātad platforma NR1 tiek pārvietota par 200 vienībām uz priekšu tātad viņa tagad būs platforma NR2 un šādi tiek panākta šī "bezgalīgā ģenerēšanās", bet šeit sākas problēma, šajā koda daļā (iekrāsoju citā krāsā) using System.Collections; using System.Collections.Generic; using UnityEngine; public class LevelGen : MonoBehaviour { void OnTriggerEnter(Collider other) { StartCoroutine("Transfer"); } IEnumerator Transfer() { yield return new WaitForSeconds(1); gameObject.transform.parent.position = new Vector3(0, 0, gameObject.transform.position.z + 200); } } Un met konsolē šādu erroru: NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object LevelGen+<Transfer>d__1.MoveNext () (at Assets/Scripts/LevelGen.cs:13) UnityEngine.SetupCoroutine.InvokeMoveNext (System.Collections.IEnumerator enumerator, System.IntPtr returnValueAddress) (at C:/buildslave/unity/build/Runtime/Export/Coroutines.cs:17) Varbūt ir kāds kurš saprot kaut ko no šī un var palīdzēt, jo es vispār nesaprotu, kas tas ir par erroru un saskarsme ar Unity un C# man ir pirmo reizi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.