Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

kapteinis

Programmētājs
 • Content count

  457
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Community Reputation

50 Good

4 Followers

About kapteinis

 • Rank
  Kārlis

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • User image
  /faili/karlis_in_farming_simulator_new.png

Recent Profile Visitors

1,691 profile views
 1. Tātad, ir pienācis laiks nomainīt has.lv administrāciju, jo pēdējajā laikā ir novērojama liela visatļautība un pienākumu nepildīšana. Sāksim ar moderatoru @eclipzh.
 2. GPU

  ++ @LoyC iepis sev to mīnusu.
 3. Neesmu nekad baigi skatījies šāda veida yt kanālus, bet pirmais, kas mani atbaida ir video garums. Uzreiz pāriet vēlme klikot vispār virsū. Varbūt var veidot 2 atskaņošanas sarakstus, Vienā atskaņošanas sarakstā ir pilni video (~3h); Otrā atskaņošanas sarakstā ir seank peak, highlights, labi momenti utt (~5-10min) + pieliekt klāt info linku uz pilno video.
 4. Vari pirkt ebay. Vajag skrūvgriežņus un principā viss. Tā baterija ir uz konektora vada, kuru var viegli atvienot.
 5. Vai arī pamēģini lādēt no strāvas. Man ar ipadu bija līdzīgi. Kompis nespēja dot pietiekami daudz elektrības. Un nekas nenotika. Vari mēģināt atstāt visu nakti pie vada. Ja nepalīdz, nes uz garantiju, vai pasūti jaunu bateriju. iPhoniem diezgan viegli nomainīt, stāv uz konektoriem.
 6. Labāk mācies Swift vai Objective C un tad uz LU.
 7. Vari izmantot arī mandrill vai mailgun.
 8. Ieliec sludinājumu @ss.lv
 9. Es neesmu dizaineris, bet šo to varbūt varu pateikt. Kas kuram ir labs un kas ir slikts. Uztaisi kaut kādus paraugus, ieliec kaut vai tepat hasā - saņemsi novērtējumu un tad varēsi kaut ko secināt. Vēlāk vari likt arī iekš dribbble. Protams, ka dizaineri ir pieprasīti. Viss neaprobežojas tikai ar web lapām. Ir firmu logo, baneri, plakāti, karikatūras utt. No sākuma tu to dari priekš sevis, nevis citiem. Ja tev patīk, tad dari un vēlāk ar to pelni naudu. Šāds jautājums "vai jēga to darīt nav?" uzreiz pasaka, ka pēc nedēļas vai mēneša tev jau tas apniks. Ja tev ir vīzija, vizualizācija, laba fantāzija un redzējums, tad viss notiks pats no sevis un darbs ies uz priekšu. Ja nav, tad ies grūtāk, mēģināsi izspiest no sevis to, kā tev nav. Kāds dizaineris varbūt mani var pielabot, ja kļūdos.
 10. Raksti @sLIDe
 11. Pamēģini uz laravel uztaisīt lietotāju ielogošanu, jaunumu pievienošanu, komentāru pievienošanu. Un admin paneli tam visam. Pēc tam ieliec kautvai githubā un iemet linku. Pamācīs un pielabos, kur vajadzēs.
 12. BMW 320d 2005. Diezgan ekonomisks - ~6.0l/100km. Pilnā komplektācija ar lielo navigāciju un ādas sēdekļiem. Izdarīts, kopš ir manā īpašumā: 1. Apakšā saliktas visas plastmasas 2. Salabots lukturis 3. Mainīts gultnis 4. Mainīts degvielas, eļļas filtrs, eļļa Plānots nomainīt/labot: 1. Zobsiksnu 2. Sveces 3. Elektroniski nolokāmie spoguļi. Principā vairāk nekur piekasīties nevar. Skati tikko izgāju ar vieninieku, par nepareizi noregulētu lukturi. Varētu arī nočipot, lai var likt uz strīpas ar @Arthur Vasilyev
 13. Varbūt tā nav kustīgā .gif bilde
 14. Pa 150 eur ņemu
 15. īsumā hasieši grib pateikt, ka pa 400e to lūzni autors nekad nepārdos.