Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

lollka

Foruma uzraugs
 • Content count

  1,572
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

Everything posted by lollka

 1. Jaudīgākais, ko tev socket (FS1) atļauj ir A8-3550MX, bet tādu ebay nevarēju atrast. Otrs jaudīgākais bija A8-3530MX, to gan varēja atrast. LoL vajadzētu pavilkt, un CS:GO uz kādiem 60fps low arī, bet par DOTA 2 nemācēšu teikt. Palūri uTubē, gan jau tur ir kāds video ar tādiem speciem.
 2. Nu, vairāk nekā puse no navigācijas vēl pat tagad nekur neaizved...
 3. Lai tai līgai būtu saistība ar Baltiju, manuprāt pie tās kontroles jābūt arī cilvēkiem vai uzņēmumiem no pārējām Baltijas valstīm (Lietuva, Igaunija), bet cik es saprotu, tad šo līgu veido tikai 2 Latvijā reģistrēti uzņēmumi. Protams, pieteikties jau var arī Baltijas valstu spēlētāji (Tur atkal rodas jautājums, vai atļauti tikai Baltijas valstu iedzīvotāji?), bet pie līgas vadības arī vajadzētu būt pārējo Baltijas valstu pārstāvjiem. Kā arī kādēļ tieši šis spēles tika izvēlētas? Ir daudz citu spēļu, kas arī ir populārākas esportā. Un vēl viena lieta, "LATTELECOM – tehnoloģiju un inovāciju līderis", pārāk cildināti teikts, laikam jau kāds lattelecom preses pārstāvis pārlasījis tekstu
 4. FORUMA AUTORITĀTE - @Korijs FORUMA UZRAUGS - @eclipzh FORUMA LIETOTĀJS - @pomelo. LABĀKĀ REKLĀMA - SIDE.LV SLIKTĀKĀ REKLĀMA - PSCACHE LABĀKAIS DIZAINERIS - @BOTNAME. IZPALĪDZĪGS BIEDRS - @pomelo. KOMUNIKABLS BIEDRS - @Korijs, @pomelo. SPILGTĀKĀ FRĀZE - N/A FORUMA KRITIĶIS - @DJkikisa FORUMA HUMORISTS - @Punis SPĒĻU ATKARĪGAIS - @Kemito PILNĪGS MĒNEŠNIEKS - PSCACHE NOPIETNAIS BIEDRS - N/A NĪSTĀKAIS BIEDRS - @Toretto SLIKTĀKĀ GRAMATIKA - @Toretto FORUMA SPAMERIS - @pomelo. INTERNETA MUSKULIS - @guntarz DATORTEHNIKAS GURU - @DJkikisa
 5. Roblox. Bet ja godīgi, protams ka labi spēlējot, un netroļļojot. Uzvarām arī noder draugi ar lieliem rankiem, kas tevi labprāt uzbūstotu. Ja tu domā private ranku kā uzkačāt ātrāk sākumā, tad spēlē Demolition.
 6. Kādēļ vienkārši nepastāstīt, kā to izdarīt te pat?
 7. Cik noprotu, jsfiddle neatbalsta php, bet tavā kodā ir redzams php. Vari mēģināt iegūt to JSON ar XMLHttpRequest.
 8. Tu varētu paņemt kādu no šeit brīvi pieejamiem PSD, kuru kāds gaz dizaineris ir smuki sazīmējis, uzkodēt, un publicēt šeit, lai tiek visiem.
 9. Ja viņam ir bijusi dzimšanas diena, tad tādu arī var parādīt.
 10. Outlast bija par brīvu, CS:GO tagad ir atlaide. Cena tiešām neatbilstoša.
 11. 16. maijs, nav tā nedaudz pasen? Te kaut kur gazā jau bija runa par šo.
 12. 8 http://steamcommunity.com/id/lollkaprp Money is money.
 13. Vēl ir Prison Royale https://www.roblox.com/games/915227766/C4-UPDATE-Prison-Royale-Early-Testing
 14. Viņam viņas vajag izņemt, nevis izmantot. Tu kaut reizi izlasi ko raksta, nevis bezjēgā posto? Tās spēles izņemt nevar, viņas pazūd tikai tad kad atinstalē no datora. Šādi tās spēles rādās tikai uz tava datora, jo viņas ir ieinstalētas visas vienā steam folderī. Ja tu ielogosies datorā, kur ir pavisam svaigs steam, tad viņas nerādīsies.
 15. Pirms ilgāka laika izveidoju NodeJS botu, ar kuru var aizņemt brīvās reklāmas vietas wos.lv sākumlapā. Tā kā viņu neizmantoju, brīvi publicēšu, kādam varbūt noderēs (viņu noteikti var pilnveidot, ir zināmas dažas problēmas). Nezinu, vai īsti strādā, jo nav anti-captchā kredītiņu, lai patestētu. https://github.com/lollka/wosbot/ Uzstādīšanas pamācības ir linkā, un pa angliski (Jo zinkā, ārvalstniekiem ļoti interesē wosa banerīši). Pats viņu gan jau vairs neuzlabošu, bet varat ieteikt uzlabojumus @ github. P.S. Pls no hate par kodu, neesmu baigais programmētajs
 16. Netaisu nekādas spēles, mani interesē tikai šādi mazi projektiņi.
 17. Nu kā lai saka, nav bijusi vajadzība pēc tāda faila, jo nekas tik un tā neizmainas.
 18. Nebiju tādu lietu izmantojis agrāk, nākotnei paturēšu prātā, paldies! Jā, tieši tev!
 19. Interesentiem kontaktēties ar topika autoru.
 20. Šad un tad hobbijam nodarbojos, uz Android.
 21. Pašam ir iepriekš minētais Xiaomi redmi note 4, viss apmierina, tīri nice telefons. Tagat lkm būs update uz Android Oreo.
 22. Būtu jauki, ja tu varētu kopīgot pluginu. Kopīgiem spēkiem gan jau varētu savest kārtībā viņu.
 23. Pietiks bezjēgā runāt, ja nu kādam uzradīsies drosme un ieintresība šajā steam (diez ko legit neizskatās), rakstat PM topika autoram.
 24. Ja nu kāds nesaprot, par ko iet runa:
 25. Jā, izlēma un uzmauca.