Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

lollka

Foruma uzraugs
 • Content count

  1,558
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Everything posted by lollka

 1. Pirms ilgāka laika izveidoju NodeJS botu, ar kuru var aizņemt brīvās reklāmas vietas wos.lv sākumlapā. Tā kā viņu neizmantoju, brīvi publicēšu, kādam varbūt noderēs (viņu noteikti var pilnveidot, ir zināmas dažas problēmas). Nezinu, vai īsti strādā, jo nav anti-captchā kredītiņu, lai patestētu. https://github.com/lollka/wosbot/ Uzstādīšanas pamācības ir linkā, un pa angliski (Jo zinkā, ārvalstniekiem ļoti interesē wosa banerīši). Pats viņu gan jau vairs neuzlabošu, bet varat ieteikt uzlabojumus @ github. P.S. Pls no hate par kodu, neesmu baigais programmētajs
 2. Šad un tad hobbijam nodarbojos, uz Android.
 3. Pašam ir iepriekš minētais Xiaomi redmi note 4, viss apmierina, tīri nice telefons. Tagat lkm būs update uz Android Oreo.
 4. Būtu jauki, ja tu varētu kopīgot pluginu. Kopīgiem spēkiem gan jau varētu savest kārtībā viņu.
 5. Pietiks bezjēgā runāt, ja nu kādam uzradīsies drosme un ieintresība šajā steam (diez ko legit neizskatās), rakstat PM topika autoram.
 6. Ja nu kāds nesaprot, par ko iet runa:
 7. Jā, izlēma un uzmauca.
 8. Varbūt šitais ir same: https://www.sudzibas.lv/draugiemlv-krapsana-c36846
 9. Es domāju, ka tu no šejienes ņem http://prntscr.com/gzbxxc Bet kāpēc krāpnieks, nepieņēma darbā vai, jo prati tikai 3 rindas @ html?
 10. Tā nav "Krāpnieka" lapa. http://majaslapuizstrade8.webnode.lv/ - "Krāpnieka" lapa http://webnode.lv/ - bezmaksas lapas veidotājs
 11. Tad kāpēc tu piemini tekstus no viņu lapas?
 12. Lapa ir taisīta uz bezmaksas veidotāja, un tas lv domēns ir priekš tām izveidoto lapu subdomēniem. Webnode nav nekāda sakara ar šo "Krāpnieku", kā arī neredzu te nekādu normālu pierādījumu krāpniecībai. Jā, ir nedaudz dīvaini, ka web lapu izstrādātājs izmanto bezmaksas lapu veidotāju.
 13. Ja tev ir LTC vai vienkārši pieejas shortcut.lv, vari mēģināt no tiem player extractot linkus, bet tur diezgan čakarīgi. Agrāk linkus varēja iegūt no tās ytteroy lapas, bet kopš tā laika viņi jau atkal ir nomainījuši.
 14. Agrāk gāja, nezinu kā tagat, bet pamēģināt jau var: https://android.stackexchange.com/questions/127739/how-to-bypass-verify-your-account-factory-reset-protection
 15.  

  1. pomelo.

   pomelo.

   man labāk patīk kam tu mauro

  2. rainbow

   rainbow

   tu trakais purva azi

 16. Tādēļ kad HD 4600, ko tu gribēji. i5 2500k ar OC vēl joprojām ir labs variants mazam budžetam.
 17. Diezgan neizdevīgi pircējam, skatoties uz to ka no tā paša bitskins vai opskins var iegādāties ar 30% atlaidi no steam market, te cenas ir lielākas.
 18. Gaidam
 19. CPU: Intel Core 2 Duo 4500 2.2 GhZ MB: Ktkāda ASRock GPU: Nvidia GForce 7300GS RAM: 3GB DDR2 HDD: 70 GB SATA1 1240x720, Low League of legends ~30 FPS
 20. Ja nāk kopija, vnk ebay money back gurantee un vsjo. Nav ko lieki mahāties.
 21. Ebay
 22. Uztaisi MC, 1.6 vai SAMP projektu.
 23. https://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_text-overflow.asp
 24. Nezinu gan, neesmu mēģinājis.
 25. Tikai vēl viena lieta, ja tu vēlies izmantot mobile auth uz tāda profila, no ebay būs jānopērk krievu numurs.