Jump to content

lollka

Programmētājs
 • Content Count

  1,698
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  48

lollka last won the day on March 23

lollka had the most liked content!

Community Reputation

596 Excellent

4 Followers

About lollka

 • Rank
  iFrame Lietpratējs
 • Birthday 09/11/2001

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

100,393 profile views
 1. Ko tik dusmīgs esi, sagruzīja rakstītais? Kāds 2012. gads, ko tu vispār tur murgo, labi dīzeli saostijies?
 2. Es normāli cilvēkam paskaidroju, kāpēc nav vērts, tu saki tā ir muldēšana? Pats atnāc un nodirs mūs, neko jēdzīgu nepasakot. Kā tu vispār zini kas mēs esam? Pēc sevis spried vai? Kurš tev prasīja viedokli. Ja tev baigi tās pimpju sūkāšanas tēmas interesē, varbūt atrodi sev draugu un izklaidējies?
 3. Kam tur vieglāk atdzimt? Cilvēki parasti ietu atpakaļ, ja būtu tur tas pats kas agrāk, nevis kāds randoms pārpircis un uzcēlis. Kāda tur auditorija? Komūns miris, 0 cilvēki tur ir, visi vai nu pārvākušies citur vai arī vairs nešauj 1.6.
 4. Es domāju ka visvieglāk tev naudu būs izniekot, ja veidosi projektu pats. Baigā jēga pirkt mirušus projektus ar 10 gadus vecām, caurumainām lapām.
 5. Jā, topiks hasā vienmēr padara mani priecīgu
 6. dažādās vietnēs? Kas tev ir ar to vairuma māniju, tad tev ir plašs serveru klāsts ar 2 serveriem, tad tu saki dažādos saitos, kaut arī minēju tieši vienu saitu. Ja tu izbano 90% no spēlētājiem, nesāk likties ka tavas domas atšķirās no vairuma? Vari moš sektu atvērt. Labāk klaunus nevis ded čatā dzīvot.
 7. Skatoties pēc gametrakera, knapi tauta tavā dd2 serverī. Kas sūdīgs tajā, ka cilvēks mēģina uzturēt tautu, vismaz viņam izdodas. Jēga iet uz tavu playhardu ja tur foruma čatā dzīvības nav un serveri tukši?
 8. lollka

  Smartwatch?

  Xiaomi band normāls lēts aparāts, rāda visu ko vajag uz rokas. Ir ģimenē cilvēki kas lieto, un visiem patīk. Nav baigā jēga pārbāzt ar funkcijām, ja telefons ir tur pat kabatā, kur ir visas advancētās funkcijas.
 9. Tad laiks ir sākt saprast: https://www.w3schools.com/js/DEFAULT.asp Ja nē, tad 50e
 10. Jā, nav jāmaksā. Baigā jēga te daļai maksāt, ja projektu uzturi 1 mēnesi un pēc tam padodies? Kāpēc būtu jāpērk licence un jāatbalsta izstrādātāji? Jo pasaulē ir tikai labā, nekas ļauns nenotiek un neviens nezog? Atopies un paskaties uz realitāti.
 11. Lieto tpc, ka moš nav nekādas funkcijas jāņem nost un jāliek vietā, jo viss jau ir gatavs? Kā arī kurš te reāli pērk ips licenci? max 5%. IPS ir pieejami tūkstošiem skinu un pluginu, un ļoti daudz iebūvēto fīču. Kas ir pieejams taviem bezmaksas risinājumiem? Gandrīz nekas...
 12. lollka

  Sms donate

  Paysera gan jau UK strādā arī.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.