Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

lollka

Foruma uzraugs
 • Content count

  1,552
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Community Reputation

373 Excellent

3 Followers

About lollka

 • Rank
  iFrame Lietpratējs
 • Birthday 09/11/2001

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

41,350 profile views
 1. Jā, izlēma un uzmauca.
 2. Varbūt šitais ir same: https://www.sudzibas.lv/draugiemlv-krapsana-c36846
 3. Es domāju, ka tu no šejienes ņem http://prntscr.com/gzbxxc Bet kāpēc krāpnieks, nepieņēma darbā vai, jo prati tikai 3 rindas @ html?
 4. Tā nav "Krāpnieka" lapa. http://majaslapuizstrade8.webnode.lv/ - "Krāpnieka" lapa http://webnode.lv/ - bezmaksas lapas veidotājs
 5. Tad kāpēc tu piemini tekstus no viņu lapas?
 6. Lapa ir taisīta uz bezmaksas veidotāja, un tas lv domēns ir priekš tām izveidoto lapu subdomēniem. Webnode nav nekāda sakara ar šo "Krāpnieku", kā arī neredzu te nekādu normālu pierādījumu krāpniecībai. Jā, ir nedaudz dīvaini, ka web lapu izstrādātājs izmanto bezmaksas lapu veidotāju.
 7. Ja tev ir LTC vai vienkārši pieejas shortcut.lv, vari mēģināt no tiem player extractot linkus, bet tur diezgan čakarīgi. Agrāk linkus varēja iegūt no tās ytteroy lapas, bet kopš tā laika viņi jau atkal ir nomainījuši.
 8. Agrāk gāja, nezinu kā tagat, bet pamēģināt jau var: https://android.stackexchange.com/questions/127739/how-to-bypass-verify-your-account-factory-reset-protection
 9.  

  1. pomelo.

   pomelo.

   man labāk patīk kam tu mauro

  2. rainbow

   rainbow

   tu trakais purva azi

 10. Tādēļ kad HD 4600, ko tu gribēji. i5 2500k ar OC vēl joprojām ir labs variants mazam budžetam.
 11. Diezgan neizdevīgi pircējam, skatoties uz to ka no tā paša bitskins vai opskins var iegādāties ar 30% atlaidi no steam market, te cenas ir lielākas.
 12. Gaidam
 13. CPU: Intel Core 2 Duo 4500 2.2 GhZ MB: Ktkāda ASRock GPU: Nvidia GForce 7300GS RAM: 3GB DDR2 HDD: 70 GB SATA1 1240x720, Low League of legends ~30 FPS
 14. Ja nāk kopija, vnk ebay money back gurantee un vsjo. Nav ko lieki mahāties.
 15. Ebay