Jump to content

hariits

Kārtīgs biedrs
 • Content count

  1,182
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Normal

About hariits

 • Rank
  WEB Dizaineris

Contact Methods

 • Website URL
  BCGDesign
 • Skype
  hariitslv

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Jūrmala

Recent Profile Visitors

11,629 profile views
 1. Matchmaking loģika

  Uz ko tur jāskatās? Nesaprotu...
 2. Pērku radeon rx480

  Šitādu nevajag? https://www.asus.com/Graphics-Cards/AH3650_SILENTHTDI512M/ vai vispār kko no šien brīnumiem ->
 3. Sveiciens visiem. Sen nebiju pabijis HAS ciematā. Jauni ļaudi, jaunas idejas, jauni pavērsies un tamlīdzīgi. Traki. Izlēmu ķerties klāt savam cietajam diskam un nedaudz attīrīt to no drazām un atsākt no jauna zīmēt. Sen gan bija tas laiks. Jacenšās turēt līdzi laikam. Te nu būs pāris darbi, kurus esmu izlēmis padalīties. Citam mācāmais gabals, citam iedvesmu radošs. Neprasu nekādus komentārus, vienkārši iepriecinu un papildinu HAS krājumus. Ja redzi kādu darbu, kuru nevēlies šeit redzēt un ļaut ar to dalīties citiem (pircējam), tad uzreiz ziņo!!! Dizaini ir kā minimums 2 gadus veci!!! Nosūtīšu failiem.lv linku, kur varēsiet atrast daudz un dažādus dizainus. Failiem nevajadzētu pazust. LINKS - https://failiem.lv/u/fv4m8qx3 Tur ir tādi dizaini kā: Un vēl daudz vairāk. Lai atrastu pareizo dizainu, tad parasti bildes nosaukums (pieejams iekš failiem.lv linkā) ir vienāds ar PSD nosaukumu. Lūgums nepāŗdēvēt un dizainus neuzdot par savējiem. Ja uzkodē, padalies ar citiem vai vismaz norādi dizaina autoru. Būšu pateicīgs. Varbūt ielikšu vēl kādu dienu kaut ko. Paldies, Ar cieņu, hariits
 4. Divi Payday 2 dlc?

  Tā varētu būt, ka abi linki vairs neiet? Man vismaz neielādē nevienu lapu.
 5. tvplay reklāmu bloķēšana (new)

  Paldies. Ļoti noderēja, nespēju vairs ciest tās ilgās un daudzās reklāmas. Viss strādā. Paldies.
 6. Inperil

  Liels paldies!
 7. Lattelecom Internets?

  Kādreiz bija lattelecoms. Bija problēmas parasti brīvdienu vakaros (ap ~20 vai ~22), bet īslaicīgas.
 8. Inperil

  Sveiki has`ieši. Kāds nevar atsutīt inperil torrentu lapas ielūgumu? emails: bcgd@inbox.lv Būšu ļooooti pateicīgs. hariits
 9. [PSD] Gaming design

  Krāsas salikumus labi meklēt šeit: https://color.adobe.com/explore/newest/ Cheers.
 10. Pele connect/disconnect/freezing etc.

  @skyline, uzinstalējot atpakaļ W7, tev vairs nav problēmas ar peli?
 11. Pele connect/disconnect/freezing etc.

  Kā izskaidrosiet tad: kāpēc man klaviatūra normāli strādā uz abiem portiem? kāpēc abas peles uz citiem PC strādā gludi? Kaut kāds strupceļš... EDIT: iegāju ingame TF2, klava labi strādā. Nav gļuku pazīmju.
 12. Pele connect/disconnect/freezing etc.

  Nav sajāts (it kā). Kā jau minēju, klaviatūra strādā neatkarīgi kurā portā iesprausts. Pele gļuko un tas man tracina.
 13. Pele connect/disconnect/freezing etc.

  Jā, tur tā lieta, ka klaviatūra strādā, bet pele gļuko. Mainot USB ar vietām nekas nemainās. Kur var redzēt tās frekvences?
 14. Sveiki sen neredzētie ļautiņi! W10 man jau ir ļoti ilgi un sākumā vispār nebija problēmu. Tad, kādā jaukā dienā pieslēdzu savam laptopam USB peli. ( iepriekš viss strādā), peli nebiju vienojis kādas 2-3ned. Pievienojot peli viņa sāk visu laiku connectoties un disconnectoties (tā windows skaņa jau besī) un tas notiek ik pēc kāda laiciņa. Tāpat arī, ja aiziet, tad tas ir uz ~10sek un viņa ielago, tad atkal biš var pakustināt utt. Sākumā domāju, ka tā ir peles vaina. Nopirku jaunu peli. Pieslēdzu - tas pats. Pievienoju abas peles pie cita datora, viss gludi iet. Ar Google varat ieskrieties, izmeklējos visādus risinājumus, youtube video utt. 1. Draiveri atjaunoti 2. Visur noņemts Power saver uz USB portiem. 3. Atinstalēt un instalēt draiverus mēģināju, nekas nemainās. Dīvaini, ka tas notiek ar peli. Klaviatūra arī ir pievienota USB, bet viņa nelago un nedara muļķības. Paldies, Ar cieņu, Blackcods (varbūt labāk zināms kā hariits)
 15. Darbiņš dizainerim

  Ir kaut kāds termiņš līdz kuram būtu vēlams kaut ko atrādīt?
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.