Jump to content

hariits

Kārtīgs biedrs
 • Content Count

  1,181
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

hariits last won the day on February 18

hariits had the most liked content!

Community Reputation

38 Good

About hariits

 • Rank
  WEB Dizaineris

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

17,111 profile views
 1. pirms paris dienam bija jauns patch, kas visu sataisija. tagad jau ir ok
 2. Kādam ir kāds risinājums? http://prntscr.com/sb0f8h Steam support article nepalīdzeja Izmēģināju: - verify game files - dzēst visus PAK failus no steam foldera - uztaisiju RAM diagnostiku Ir bijis iepriekš, bet iepriekš palīdzēja ar verify.. Errors sāka izmesties tieši pec kkada mazā patch.
 3. Dīvaini par fontiem.. visparastākais tahoma. Bildes kvalitati sabojaja tas saits
 4. hariits

  Re-Designing

  Heyā, Ir pagājis reāli vairāk nekā gads (ja ne divi) kopš es atvēru savu Photosohopu. Izlēmu pa šo karantīnas laiku atsvaidzināt savas zināšanas un izveidot nelielu sēriju kur es kādu no saviem vecu vecajiem dizainiem pārzīmēšu. Jāskatās kā būs ar pacietību, jo piemēram šo, pašu pirmo, es izmocīju kādās 4 dienās pa 2-3 stundām dienā. Ceru, ka es pārdizainēšu vēl kādu no saviem vecajiem dizainiem. Tad nu lūk, vecā versija https://imgur.com/4vP5e3g Šis dizains tapa tālajā 2014. gada maijā. Jēziņ kur laiks aizskrējis.. Pārdizainēta versija: https://imgur.com/OCyTL8W ar hoveriem augšā - http://prntscr.com/rszhuf Labprāt dzirdētu atsauksmes. Jo taču no kļūdām un citu ieteikumiem ir jāmācās. Lūgums neborēt smadzenē kaut ko par formulām, sacīkstēm vai angļu valodu utml. Tas man galīgi neinteresē. Ar cieņu, hariits
 5. hariits

  CSGO crash

  Esi mēģinājis atjaunot spēles failus? http://prntscr.com/rqa8fh Vienmēr var arī pārinstalēt, moš aizies.
 6. Izskatās ļoti sliktā kvalitātē. Teksts nav apstrādāts (slikti izvēlēts, pozīcija, šķībs utt.). Tāpat arī viss liekas saspiests. Pārāk sablīvēts.
 7. Viens no retajiem projektiem, kam izskatās ilgāk par mēnesi. Dizains, logo utt labi nostrādāts. Vienīgi esmu pārsteigts, ka šis projekts ir vaļā jau 3 mēnešus, bet reģistrējušies tikai 16 biedri? Visu laiku retart taisat vai koa? Izlasīju forumā, nvm. Veiksmi. Man patīk. (Izskats)
 8. Ļoti dīvaini. Apskatījos video, palasīju vairāk. Šis OS ir priekš podziņtelefoniem, bet tādi jau ir gandrīz izmiruši. Bet baigo tādu WOW man neizraisa šis brīnums. Kaut kā negribas ticēt, ka šis kaut kur izsitīsies.
 9. wtf, pirmo reizi kaut ko tādu dzirdu un redzu. Trešā lielākā, tiešām?
 10. hariits

  Budzeta dators

  Intelis vai AMD bāzes? Kā būtu ar jau gatavu? Protams AMD būs lētāks https://www.amazon.co.uk/OCHW-Ultra-Fast-Gaming-Operating/dp/B06ZYW7XQY/ref=sr_1_22?s=computers&ie=UTF8&qid=1552110533&sr=1-22&keywords=gaMING+PC https://www.amazon.co.uk/Fierce-Gaming-PC-Desktop-Computer/dp/B079X2FYZB/ref=sr_1_23?s=computers&ie=UTF8&qid=1552110533&sr=1-23&keywords=gaMING+PC šitas vispār nāk klāt ar monitoru, headsetu, peli un klavu - https://www.amazon.co.uk/Fierce-EXILE-Gaming-PC-Bundle/dp/B0713TN3RB/ref=sr_1_51?s=computers&ie=UTF8&qid=1552110653&sr=1-51&keywords=gaMING+PC Biju diezgan pārsteigts. Iegāju Latvijas interneta veikalos paskatīties un ārprāts. Es biju uz dirsas. Nenormāli milzīgām naudām, tādus sūdus pārdod. Latvijā ir nenormāls uzcenojums visam. Ja gribi pats tomēr likt kopā, tad es iesaku noteikti nepērc Latvijā komponentes (ja nu vienīgi lietotas no cilvēkiem). Kaut vai salīdzināšanai - es savu 240GB SSD nopirku pa +/-40EUR, Latvijā - 65EUR. Tas pats ar 1TB HDD, pirku no Amazones pa ~35, Latvijā pa 55. Šausmīgs uzcenojums visam ir.
 11. Labs challange. Pieteicos arī, nemaz nezināju par tādu eksistenci. Dizains tiešām smuks. Tīrs, moderns. Krāsu kompozīcija ar laba.
 12. hariits

  PayPal > swed

  Kad es vēl nodarbojos ar šo biznesu, lai izņemtu no Paypal uz Swed (vai citu banku) vajadzēja būt VISA kartei. Nederēja ne Maestro, ne Master. Nezinu kā tagad ir.
 13. Man bija ar CSGO šī problēma. Mēģināju divas parastās telefona austiņas (strādāja, bet pēc 5min statiska un čarkstoša skaņa parādījās) līdz beigās nopirku gaming headsetu un vairs nav problēmu. Ieej CSGO > Setting > un pie Audio output nomaini uz default (Man bija Realtek Digital Output) > Apply settings un atliec atpakaļ uz austiņām vai tumbiņām. To pašu var mēģināt Fortnite darīt (es gan hvz vai tur ir tādi settingi). Dod ziņu vai nostrādāja.
 14. https://failiem.lv/u/vqqixcd bet nav strafe remake. Tikai parastais defaultis.
 15. Tagad uzspēlēju vairākas reizes. Matchmakings ir vispār pakaļā. Ja spelē ar čomiem, tad vēl tā, bet ar random citiem diviem, tad aptuveni 80% - 90%, ka spēle beigsies 5min laikā, jo tie izvēlas ātro taktiku un lec kur vēl 20 cilvēki izleca...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.