Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

hariits

Kārtīgs biedrs
 • Content count

  1,182
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Normal

About hariits

 • Rank
  WEB Dizaineris

Contact Methods

 • Website URL
  BCGDesign
 • Skype
  hariitslv

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Jūrmala

Recent Profile Visitors

10,959 profile views
 1. Uz ko tur jāskatās? Nesaprotu...
 2. Šitādu nevajag? https://www.asus.com/Graphics-Cards/AH3650_SILENTHTDI512M/ vai vispār kko no šien brīnumiem ->
 3. Sveiciens visiem. Sen nebiju pabijis HAS ciematā. Jauni ļaudi, jaunas idejas, jauni pavērsies un tamlīdzīgi. Traki. Izlēmu ķerties klāt savam cietajam diskam un nedaudz attīrīt to no drazām un atsākt no jauna zīmēt. Sen gan bija tas laiks. Jacenšās turēt līdzi laikam. Te nu būs pāris darbi, kurus esmu izlēmis padalīties. Citam mācāmais gabals, citam iedvesmu radošs. Neprasu nekādus komentārus, vienkārši iepriecinu un papildinu HAS krājumus. Ja redzi kādu darbu, kuru nevēlies šeit redzēt un ļaut ar to dalīties citiem (pircējam), tad uzreiz ziņo!!! Dizaini ir kā minimums 2 gadus veci!!! Nosūtīšu failiem.lv linku, kur varēsiet atrast daudz un dažādus dizainus. Failiem nevajadzētu pazust. LINKS - https://failiem.lv/u/fv4m8qx3 Tur ir tādi dizaini kā: Un vēl daudz vairāk. Lai atrastu pareizo dizainu, tad parasti bildes nosaukums (pieejams iekš failiem.lv linkā) ir vienāds ar PSD nosaukumu. Lūgums nepāŗdēvēt un dizainus neuzdot par savējiem. Ja uzkodē, padalies ar citiem vai vismaz norādi dizaina autoru. Būšu pateicīgs. Varbūt ielikšu vēl kādu dienu kaut ko. Paldies, Ar cieņu, hariits
 4. Tā varētu būt, ka abi linki vairs neiet? Man vismaz neielādē nevienu lapu.
 5. Paldies. Ļoti noderēja, nespēju vairs ciest tās ilgās un daudzās reklāmas. Viss strādā. Paldies.
 6. Liels paldies!
 7. Kādreiz bija lattelecoms. Bija problēmas parasti brīvdienu vakaros (ap ~20 vai ~22), bet īslaicīgas.
 8. Sveiki has`ieši. Kāds nevar atsutīt inperil torrentu lapas ielūgumu? emails: bcgd@inbox.lv Būšu ļooooti pateicīgs. hariits
 9. Krāsas salikumus labi meklēt šeit: https://color.adobe.com/explore/newest/ Cheers.
 10. @skyline, uzinstalējot atpakaļ W7, tev vairs nav problēmas ar peli?
 11. Kā izskaidrosiet tad: kāpēc man klaviatūra normāli strādā uz abiem portiem? kāpēc abas peles uz citiem PC strādā gludi? Kaut kāds strupceļš... EDIT: iegāju ingame TF2, klava labi strādā. Nav gļuku pazīmju.
 12. Nav sajāts (it kā). Kā jau minēju, klaviatūra strādā neatkarīgi kurā portā iesprausts. Pele gļuko un tas man tracina.
 13. Jā, tur tā lieta, ka klaviatūra strādā, bet pele gļuko. Mainot USB ar vietām nekas nemainās. Kur var redzēt tās frekvences?
 14. Sveiki sen neredzētie ļautiņi! W10 man jau ir ļoti ilgi un sākumā vispār nebija problēmu. Tad, kādā jaukā dienā pieslēdzu savam laptopam USB peli. ( iepriekš viss strādā), peli nebiju vienojis kādas 2-3ned. Pievienojot peli viņa sāk visu laiku connectoties un disconnectoties (tā windows skaņa jau besī) un tas notiek ik pēc kāda laiciņa. Tāpat arī, ja aiziet, tad tas ir uz ~10sek un viņa ielago, tad atkal biš var pakustināt utt. Sākumā domāju, ka tā ir peles vaina. Nopirku jaunu peli. Pieslēdzu - tas pats. Pievienoju abas peles pie cita datora, viss gludi iet. Ar Google varat ieskrieties, izmeklējos visādus risinājumus, youtube video utt. 1. Draiveri atjaunoti 2. Visur noņemts Power saver uz USB portiem. 3. Atinstalēt un instalēt draiverus mēģināju, nekas nemainās. Dīvaini, ka tas notiek ar peli. Klaviatūra arī ir pievienota USB, bet viņa nelago un nedara muļķības. Paldies, Ar cieņu, Blackcods (varbūt labāk zināms kā hariits)