Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

LoyC

Programmētājs
 • Content count

  1,184
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  44

Community Reputation

585 Excellent

2 Followers

About LoyC

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga

Recent Profile Visitors

3,773 profile views
 1. Tad vari googlē meklēt pēc php id obfuscation, tur daudz varianti. Te kaut cik normāls libs https://github.com/jenssegers/optimus
 2. Vari pievienot lpr_images papildus kolonu, kurā glabāt kaut kādu random stringu. Tajā brīdī, kad ievieto bildes ierakstu tabulā, uzģenerēt to random stringu. Tālāk jau tad meklē pēc tā.
 3. pirmo atsevišķi, bet man liekas, ka nav jēga pirkt speciāli. Jānovelk torrentos būs
 4. Ņau ņau
 5. Vairāk elektrībā nodedzināsi
 6. viņš grib lietotu
 7. Balsotu par AOE2, Stronghold Crusader un Half-Life
 8. Kādā jomā/tehnoloģijā tev vajag? Varu pa 5 eiro kādu diplomu uzzīmēt, vienīgi pašam vajadzēs aiziet izprintēt.
 9. Arī neieteiktu coinbase izmantot. Pašam iemaksa bremzēja mēnesi un supports 0.
 10. Tad jau tas izklausās pēc kaut kāda vīrusa, kurš visu laiku liek datus sūtīt caur viņu serveri, lai zagtu paroles utt. Pārinstalē windowsu.
 11. Kāpēc par daudzu rindiņu if? Jo slikti lasāms, metodei vajadzētu būt pēc iespējas īsākai un ātrāk atgriezt rezultātu.
 12. Kāpēc username nevar saturēt tagus? Latviski mainīgie? Vajadzētu izvairīties no daudzu rindiņu if blokiem. Login un register dublējās sessijas veidošanas kods, var iznest citā metodē. Nav norādīti, kuri lauki neizgāja validāciju. $this->session->set_flashdata('error', $parole); uz ekrāna paroli nebūtu labi rādīt.
 13. Tam čalim arī bija ārzemju domēns. Un ārzemēs arī ņem visus ciet https://torrentfreak.com/police-shut-down-pirate-streaming-tv-provider-three-men-arrested-180120/
 14. Kas ir dīps?