Jump to content

eXclusive

Biedrs
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Bad

About eXclusive

 • Rank
  Jauniņais
 1. Sveiki visi. Tātad savas muļķības pēc netīšām formatēju cieto disku ar bildēm un vajadzīgiem failiem. Mēģināju vairākas recovery programmas, bet visas pieprasa pirkt atslēgas pa lielām naudām vai arī izvilkt ārā tikai nelielu daļu no tā ko man vajag. Varbūt kāds var ko ieteikt vai ir pieredze saistībā ar šo?
 2. Sveiki. Vēlos nedaudz vērsties pie palīdzības, kur varētu apgūt fivem esx skriptu kodēšanu. Tik daudz kā palaist gatavus skriptus māku, bet sākas problēmas pie to skriptu pārveidošanas. Skripti tiek veidoti uz lua bāzi, varbūt kaut ko nepareizi saku, jo esmu iesācējs šajā jomā. Ja kāds var palīdzēt, būtu ļoti jauki. Atvainojos ja ierakstu nepareizajā sadaļā, bet citur nelikās loģiski rakstīt par šo tēmu.
 3. Jā, bet adresē - http://thebottlenecker.com/ uzrāda tik 3%, iespejamību bottleneck.
 4. Par šo ar iedomājos, bet paskatoties netā citi ar šādu pašu settupu tik video kartēm citām igrā uz max ar 120 fps average.
 5. eXclusive

  CPU Bottleneck

  Sveiki. Tātad ir lieta tāda, ka ir salikts kompis AMD Athlon X4 860k ar 4gb ramu un Radeon RX 560 4gb. Pēc visa skatoties spēlēm kā cs go vajadzētu iet stabili uz augstākajiem iestatījumiem, bet ne cs kā arī citas spēles nesasniedz šos rezultātus. Internetā paskatijos un cik sapratu, ka CPU bottlenecko, jo GPU izmanto labi ja 30% un procesora temperatūra tikko ieslēdzot datoru ir jau ~45 grādi. Nāku pēc padoma kā varbūt var tikt ar šo situāciju galā.
 6. Pievienojamies. Serveris strauji attīstās un ir tā vērts, lai tam pievienotos.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.