Jump to content

iDeal

Biedrs
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-16

About iDeal

 • Rank
  Jauniņais

Contact Methods

 • Website URL
  http://affiliate.iqoption.com/redir/?aff=47172
 • Skype
  raivis176

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

990 profile views
 1. Sveicināti. Nepieciešams cilvēks kas var veidot saturu blogam par dzīves stilu, angļu valodā. Savus piedāvājumus rakstiet privāti šeit pat has forumā.
 2. iDeal

  Pērku CS:GO

  Sveiki, Vai ir kads kurš pārdod savu CS:GO steam acc? Lai ir tads LVL ka tagad uzzreiz var maukt CV. Rakstat ludzu PM. Pirkšu tikai no cilveka ar labu reputaciju foruma! VISS OK NOPIRKU VERU TEMU CIET
 3. Vari kāds kurš to jau ir darijis varētu lūdzu man PM uzrakstīt, atlīdzība garantēta. Nekad agrāk neesmu ar to darbojies. Paldies, jau iepriekš!
 4. Sveiki, Kāds kam ir pieredze varētu pastāstīt kā interneta veikalam izveidot norēķinu ar kredītkartēm kad jaievada garais kods, datums un CVV kods. Shopify piedāvā šādu funkciju, taču ne tad ja interneta veikals ir reģistrēts Latvijā.
 5. Pārdod trīs ļoti labus domēna vārdus ar Facebook lapām. -fastcredit.lv - 5000EUR - Ideāls prieks ātro kredītu salīdzinājum platformām. -4fitness.lv - 3000EUR - Perfekts prieks uztura bagātinātāju tirdzniecības. -filantrops.lv - 70EUR - Sākotnēja doma bija veidot Ziedošanas portālu, kur cilvēks var ziedot pa taisno cilvēkam kuram ir nepieciešama palīdzība, nevis esošajam ziedošanas portālam kas no ziedotas naudas 60% izdod reklāmas un pasākumu organizēšana.
 6. iDeal

  celica

  Nopietns aparāts.
 7. Sveicināti, Vai kāds varētu pateikt kur varētu būt iespējams atrast seriālu "Kāršu nams" Latviešu valodā? Kā arī kā vispār notiek filmu publicēšana internetā Latviešu valodā no Latviešu televizijas? (Kāds ir tas proces?)
 8. Jā, es izmantoju bezmaksas. Pašlaik viss kārtībā, viņi paši izdzēsa virusu kas atradās scriptā un tagad viss funkcionē. Ja es pārietu uz maksas plānu pie hostinger.lv, Jums šķiet ka tad vairāk šādi bloķēšanas gadijumi neatkārtotos? Nevienā reizē viņi nav rakstijuši, mēs Jūs nobloķējām, jo lietojat bezmaksas. Viņi norāda uz kautkādiem failiem kurus man ir jaizdzēš. Tiem kas saka ka idiots un lietoju bezmaksas, tad pasakiet man lūdzu kapēc man pārmaksāt pie hostinga par kuru nav sūdzības un bezmaksas plānā ietilpsts pilnīgi viss kas man ir nepieciešams? Šobrīd viss ir kārtībā un hostings bija ļoti atsaucīgs un paši novērsa visas problēmas. Es šobrīd domāju, vai man pāriet uz maksas plānu, lai viņi brīdina pirms kaut kas ir ne tā, vai pāriet uz citu hostingu. Ko Jūs iesakat?
 9. Es nesaku ka Hostings ir slikts, bet tas ka viņi bez nekāda bridinājuma paņem un nobloķē un pēc tam jāgaida ilgs laiks kamēr atbild. Es neceņšos Jums iestāstīt lai neizmantojat, es vienkārši stāstu savu pieredzi. Es uzliku wordpress automatisko instalāciju ko piedāvā cPanels uzliku dizainu visu sataisiju un bez pridināšanas nobloķēja. Pēc tam izmantoju viņu automātisko lapas konstuktoru kur virusi nevarētu būt, jo piedāvā pats hostinger.lv un pēc divā nedēļam atkal nobloķē.
 10. Sveiki visiem. Vēlējos padalīties ar savu pieredzi lietojot hostinger.lv. Man bija nepieciešama mājaslapa savam biznesam, izvēlējos lietot hostinger.lv. Izveidoju mājaslapu uz wordpress bāzes un viss bija ļoti skaisti līdz brīdim ka bez nekāda paziņojuma mājaslapa tika bloķēta. Sazinājos ar administrāciju lai noskaidroju bloķēšanas iemeslus. Viņi norādija ka ir jāizdzēš divi faili kas ir iekšā wordpress'ā un ir jālieto regulāri atjauninājumi. Viņi manu kontu atbloķēja atpakaļ un pēc divām nedēļām manu lapu bija uzlauzis hakers. Šoreiz nolēmu izveidot mājaslapu uz hostinger piedāvātā konstruktora. Izveidoju mājaslapu tagad ir pagājušas četras dienas un mājaslapa atkal ir nobloķēta bez iepriekšējas brīdināšanas. Vēlējos Jūs tikai informēt par to ka izvēlaties pie kā hostejat, ja hostings ir vajadzīgs nopietnām lietām!
 11. Situācija ir tāda ka wordā ir bildes kurām pāri ir rakstīti teksti un ja viņu pārveido html formātā, tad atverot vaļā izskatās izskropļot. Ja ir kāds kas var šo dokumentu pārveidot, un sataisīt lai atverot ēpastu viss saturs kas ir word dokumentā un uzreiz rādās epastā, tad lūdzu sazinieties ar mani skype. - raivis.lusis
 12. Sveicināti. Ir nepieciešams cilvēks kas var worda dokumentu uztaisīt ka atveras Epastā. Ja ir cilvēks kas māk to izdarīt uzrakstiet man skype - raivis.lusis (Pēc pl.18:00 neesmu sasniedzams) Ar cieņu, Raivis
 13. Sveicināti. Ja ir kāds kas nodarbojās ar reklāmas banera izveidi ikdienā lūdzu uzrakstiet man šeit pat forumā. Lūdzu, netraucējiet ja iepriekš neesat veidojuši reklāmas banerus un Jums nav nopietns porfolio. Paldies, par atsauksi.
 14. Sveicināti. Meklēju cilvēku kas uz hostinger.lv mana profila var uzlikt līdzīgu dizainu šīm te mājaslapām - adbike.one ,http://www.advertisingbikeco.net/ , http://www.giantadvertising.co.uk/adbikes/ , http://www.adbikeoutdoormedia.co.uk/ Mani interesē tieši uzlikts dizains, ja Jūs varat nokopēt kādu no dizainiem, tas arī der. Ja interneta ir tieši tāds pats dizains 4free, tad arī der. Man svarīgi ir lai kāds uzliek dizainu un sataisa, lai nav errori. Par dizaina uzlikšanu samaksāšu 5EUR Ja kāds no Jums var nokopēt vai uztaisīt "adbike.one" mājaslapu, tad samaksāšu 15EUR
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.