Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

FaLss

Biedrs
 • Content count

  124
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Community Reputation

40 Good

1 Follower

About FaLss

 • Rank
  Biedrs
 • Birthday December 11

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Latvia

Contact Methods

 • Skype
  emix400

Recent Profile Visitors

4,929 profile views
 1. https://www.gog.com/game/grim_fandango_remastered
 2. https://freetrial.ubisoft.com/promotions/assassins-creed-black-flag/16/
 3. https://www.humblebundle.com/store/homefront
 4. https://freetrial.ubisoft.com/promotions/wic/12
 5. https://freetrial.ubisoft.com/promotions/watch-dogs-1/8/ Itka GIVEAWAY, bet title ir Free Weekend so idk
 6. https://www.humblebundle.com/store/guns-of-icarus-online
 7. Atradu laikam ka sataisit, ka var izdarit lai iet klavietura, jo man ta kas ir pie pasha porta jau sen ir izmesta, un tika izmantota usb, cik noprau kkads usb suds ir atslegts, ko sada gadijuma var darīt ?
 8. Tātad sākšu ar to, ka man nav portatīvajam klavietūras ir tikai USB klavietūra kura arī neiet iedegas visas gaismas bet tapat nevar nospiest neko, tātad otra problēma iepriekš kad gāja šī klavietūra biosā nebij neviena settinga pie bios, tāpec kad slēdzu PC iekšā automātiski atveras bios un es neko nevaru izdarit, trešā lieta kad slēdzu pie pc iekšā datora ventilatori griežas un 10000 abaratoiem sec. Piemirsu, kāpēc man nav nekā pie boot settingiem, kautgan HDD stāv vietā [nevar ieslēgt Windows, uzeriz automaiski bios veras vala]. Kā var izdarīt lai iet Klavietūra. Un kas tie par random abarotiem ? Dators Asus X550cc
 9. http://store.steampowered.com/app/696790/Call_of_Duty_WWII__PC_Open_Beta/ Ņemiet kam vajag, 29 septembra - 2 oktobrim .
 10. itap.lv
 11. CPU: Intel® Core™ I3-3217U 1.80GHz MB: ASUS X550CC GPU: NVIDIA GeForce GT 720m RAM: 8 gb ram [2x4] HDD: WD 500GB Csu velk tākā es spēlēju 640x480 ir visi 150-250 fps, lolu var uz max 100+ fps, sampu bez problēmām Cena par pc ~700 eur
 12. http://store.steampowered.com/app/323580/Jotun_Valhalla_Edition/
 13. Sveiki, tātad uzreiz ķeršos vērsim pie ragiem, kādu laiku atpkaļ lenova portatīvais dators beidza dzīvi [nelādē/neslēdzas iekšā].Šodien izjaucot datoru secināju ka tas prikols kur sprauž lādētāju ir viens vards norauts, pielodējot vadu [kas bij norauts] saliku atpakaļ un pieliekot pie lādētāja viņš tāpat nelādē un nav nekādas dzīvības pazīmes. Bet kad ir piesprausts pie lādētāja pieliekot kautkādu prikolu kurš rāda cip strāvu [pirku uz tirgus] rāda ka strāva ir visur , pat baterijā. Kas varētu būt par problēmu un kā viņu safixot?
 14. INTERNET MAP:

  1- Internet Level 0

  2- Deep Web (.ONION)

  3- Shadow Web (.SHWEB)

  4- FORBIDDEN INTERNET (.ANON) (DONT EXIST ANYMORE)

  5- DARKFANTASY NETWORK (.LIFE .DAFY .NEPT .TAUR .ELEN)

  6- INTRANET (.INTRANET)

  1. Show previous comments  2 more
  2. lollka

   lollka

   Intranet ir iekšējais tīkls :facepalm:

  3. eloel

   eloel

   19 hours ago, lollka said:

   Intranet ir iekšējais tīkls :facepalm:

   ka tu to domaa?

  4. lollka

   lollka

   wekepedija

 15. Būtu vēlams viens, bet laikam jau der.