Jump to content

Totalimus

Biedrs
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Bad

About Totalimus

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

577 profile views
 1. Totalimus

  4x20€ giveaway

  Man has'ā patīk palasīt strīdus starp tā lietotājiem.
 2. Čau, programmas darbība ir gaužām vienkārša - izprintēt katru string elementu jaunā rindiņā. Jautājums rodas, kāpēc pirmais variants darbojas, bet otrais nē? Vai tad while() un for() darbības būtība nav tā pati? int main() { //Variants Nr. 1 string word = "My name is John"; int i = 0; bool yes = true; while (yes == true) { if (word[i] != NULL) { cout << word[i] << endl; i++; } else { yes = false; } } //Variants Nr. 2 string word = "My name is John"; for (int i = 0; i != NULL; i++) { cout << word[i] << endl; } return 0; }
 3. Čau, jau kādu laiku esmu aizrāvies ar spēli Dead by Daylight, taču nevienam no latviešu draugiem / internetdraugiem šīs spēles nav. Būtu priecīgs uzspēlēt ar kādu vietējo. Droši aiciniet steamā (ja nav mikrafona, tad lielas jēgas jau nav). https://steamcommunity.com/id/totalimus
 4. Totalimus

  problēma sakara ar programmam

  Tas tak ir oficiālais windows 10 paziņojums, drīzāk jautājums. Vienkārši izvēlies vienu un viss. Gribi teikt katru reizi, kad viņš tev ir uzmeties, tu viņu aizver ciet caur task manageri?
 5. Totalimus

  [Pērku] Xbox One kontrolieris.

  Nopirkšu Xbox One bezvadu kontrolieri par 30 eiro. Interesantiem rakstīt PM.
 6. Totalimus

  SEB banka

  Okay, paldies par info.
 7. Totalimus

  SEB banka

  Tavs čoms Latvijā dzīvo? Vai pasūtījums tika veikts pēdējo 20 dienu laikā? Es tā...tīri intereses pēc jautāju.
 8. Totalimus

  dators

  Kur prāts detaļas pirkt no mājaslapas, kur uzcenojums ir augstāks par pašiem mākoņiem?
 9. Totalimus

  JAVA uzdevums.

  https://www.dropbox.com/s/5l4s2es9j2k3ocv/19%20-%20Teksta%20datnes.pptx Čau, varbūt kādam JAVA ir tīrais nieks un varētu izpildīt 13. slaidā minēto uzdevumu? Programmēts tiek iekš NetBeans. Vidusskolas pēdējā informātikas ieskaite, kur par šī uzdevuma izpildīšanu var iegūt papildus 10 punktus pie atzīmes. Es esmu totāls mēsls (no turienes arī mans niks) programmēšanā. Būtu neizsakāmi pateicīgs.
 10. Totalimus

  Windows 10

  Mēģināji pārinstelēt pašu OBS?
 11. Totalimus

  New pc

  25 eiro ietaupījumus pērkot tās pašas detaļas pie dataleks - http://prntscr.com/a4ujh9
 12. Totalimus

  Razer

  Vienkārši pievērs uzmanību konkrētā pārdevēja reputācijai. Kaut kāds randoms visdrīzāk arī atsūtīt pakaļdarinājumu vai nestrādājošu preci.
 13. Totalimus

  New pc

  Video #1: Tiek izmantota GTX 960 video karte, nevis R7 370, ko Tu biji ieteicis. Video #2: Jau sen ir zināms, ka Battlefield ir ļoti laba optimizēta spēle priekš AMD video kartēm, bet arī spēlējot uz ultra iestatītjumiem tā nevar saglabāt 60fps, arī redzams pašā video. Video #3: Labi redzams, ka fps svārstās no 30-40 bez apstājas. Es nekur nebiju minējis, ka Tevis saliktais dators ir mēsls, es atbildēju konkrēti uz Tevis izteikto apgalvojumu "pavilks jebkuru spēli uz MAX settingiem", vai to ir tik grūti saprast? Un Tavai zināšanai; jā, es esmu salicis datorus arī pats - savu pašreizējo un divus priekš draugiem, pirms tam uzņemot salīdzonoši daudz informācijas par katru no kompanentēm, uzturoties tādās mājaslapās kā linustechtips un tomshardware, un uzdodot jautājumus par man interesējošiem jautājumiem saistībā tieši ar datora komplektāciju. Varbūt nokāp no sava staltā zirga, un pirms kaut ko saki - padomā.
 14. Totalimus

  New pc

  Nenoliedzu, ka tā arī, bet, vai topika autors būs apmierināts ar ~30fps, tā jau ir cita runa.
 15. Totalimus

  New pc

  http://i.imgur.com/gaTufmJ.png Par atlikušo naudu iegādājies sev tīkamu korpusu, tikai pirms pasūti datorpreces, dodies uz https://pcpartpicker.com/parts/partlist/ un saliec savas attiecīgi izvēlētās detaļas. Ja korpuss būs par mazu vai vēl kaut kas, tad viņš Tev uzrādīs brīdinājumu. Taisnība jau ir, bet, ja esi uz budžeta, tad intel būs vienkārši par dārgu.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.