Jump to content

Totalimus

Biedrs
 • Content Count

  92
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Totalimus last won the day on July 6 2019

Totalimus had the most liked content!

Community Reputation

1 Bad

About Totalimus

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

961 profile views
 1. fano.in vairs neļauj reģistrētajiem lietotājiem sūtīt ielūgumus. Nezinu kāpēc, viņi atspējoja šo opciju, bet tā tas ir.
 2. Vai ar 1350 eiro tu apraksti summu, ko iztērēji, lai šo datoru iegādāties vienu gadu atpakaļ vai arī summu, ko vēlies prasīt par to? Jo, ja tas ir otrais variants, tad tu aizšāvi visai greizi garām. Par to pašu summu var salikt datoru ar labākām specifikācijām - RTX 2070, i5-9600k, 1x500GB M.2 SSD, 16GB RAM.
 3. Varu piedāvāt Cooler Master Storm QuickFire TK ar MX RED switchiem. (ir oriģinālais iepakojums)
 4. Totalimus

  CSS

  Termiņš beidzies.
 5. Totalimus

  4x20€ giveaway

  Man has'ā patīk palasīt strīdus starp tā lietotājiem.
 6. Čau, programmas darbība ir gaužām vienkārša - izprintēt katru string elementu jaunā rindiņā. Jautājums rodas, kāpēc pirmais variants darbojas, bet otrais nē? Vai tad while() un for() darbības būtība nav tā pati? int main() { //Variants Nr. 1 string word = "My name is John"; int i = 0; bool yes = true; while (yes == true) { if (word[i] != NULL) { cout << word[i] << endl; i++; } else { yes = false; } } //Variants Nr. 2 string word = "My name is John"; for (int i = 0; i != NULL; i++) { cout << word[i] << endl; } return 0; }
 7. Čau, jau kādu laiku esmu aizrāvies ar spēli Dead by Daylight, taču nevienam no latviešu draugiem / internetdraugiem šīs spēles nav. Būtu priecīgs uzspēlēt ar kādu vietējo. Droši aiciniet steamā (ja nav mikrafona, tad lielas jēgas jau nav). https://steamcommunity.com/id/totalimus
 8. Tas tak ir oficiālais windows 10 paziņojums, drīzāk jautājums. Vienkārši izvēlies vienu un viss. Gribi teikt katru reizi, kad viņš tev ir uzmeties, tu viņu aizver ciet caur task manageri?
 9. Nopirkšu Xbox One bezvadu kontrolieri par 30 eiro. Interesantiem rakstīt PM.
 10. Totalimus

  SEB banka

  Okay, paldies par info.
 11. Totalimus

  SEB banka

  Tavs čoms Latvijā dzīvo? Vai pasūtījums tika veikts pēdējo 20 dienu laikā? Es tā...tīri intereses pēc jautāju.
 12. Totalimus

  dators

  Kur prāts detaļas pirkt no mājaslapas, kur uzcenojums ir augstāks par pašiem mākoņiem?
 13. https://www.dropbox.com/s/5l4s2es9j2k3ocv/19%20-%20Teksta%20datnes.pptx Čau, varbūt kādam JAVA ir tīrais nieks un varētu izpildīt 13. slaidā minēto uzdevumu? Programmēts tiek iekš NetBeans. Vidusskolas pēdējā informātikas ieskaite, kur par šī uzdevuma izpildīšanu var iegūt papildus 10 punktus pie atzīmes. Es esmu totāls mēsls (no turienes arī mans niks) programmēšanā. Būtu neizsakāmi pateicīgs.
 14. Totalimus

  Windows 10

  Mēģināji pārinstelēt pašu OBS?
 15. Totalimus

  New pc

  25 eiro ietaupījumus pērkot tās pašas detaļas pie dataleks - http://prntscr.com/a4ujh9
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.