Jump to content

periculovobis

Biedrs
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Bad

About periculovobis

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

78 profile views
 1. UP! Ik pa laikam problēma uzrodās pa jaunu. Ar iepriekšējo video izdevās visu vērst par labu, taču tas būs tikai uz pāris dienām. Jau 3x esmu atkārtojis to recovery.
 2. Uztaisīju Troubleshooting un izmeta šo - https://prnt.sc/sbxxhj Kā es šo varētu saitaisīt? edit; Tiku galā ar problēmu. Noskatījos video, kas ir nedaudz zemāk. Ar pēdējo solution izdevās visu vērst par labu. Paldies.
 3. Tiešam kas ir darkrp? Kāpēc gan lai kāds vēlētos to spēlēt?
 4. Sveicināti. Šodien saskāros ar neizprotamu problēmu. Sākumā mazais brālis bija pie datora, izslēdza. Pēc laiciņa piegāju es. Ieslēdzot datoru konstatēju, ka nav skaņas. Volume mixerī neuzrādijās, ka kaut kādas skaņas būtu. Izraujot un iespraužot atpakaļ austiņas, tad uzreiz uzmeta pie skaļuma pults: "No speakers or headphones are plugged in". Pašam daudz nezinot par datoriem, uzreiz ienāca doma par draiveriem. Taču, kad atvēru Device manager, lai atinstalētu skaņas draiverus, apstulbu. Tur ir visādi draiveri ar skaņu saistīti. Nesaprotu, kuru no viņiem visiem man vajadzētu pārinstalēt. https://prnt.sc/sbgcp2 Priecāšos par jūsu palīdzību, paldies jau iepriekš.
 5. Prikols pārdot? Cik tu pats par viņu vari dabūt 5eiro? Tagad jau labāk pašam nopirkt prime, tad vismaz zina, ka tas ir tavs acc un nevienam citam.
 6. Nu cik skatos, tad es neteiktu, ka man ir nenormāli vāja videne.. Vot atmiņa man nenormāli gāž iekšā, tie 8gb tiešam ir par maz. Paldies. Paskatīšos. _______________________ Bet kā tur ar tiem draiveriem. Es ticu, ka es varētu arī ar tiem draiveriem glābt situāciju.. Vienīgais kāpēc man met to pašu erroru, ja es updateioju tos draiverus...
 7. Sveiki has'ieši. Kā jau daudziem zināms, tad ir iznācis par brīvu pieejamais Call of Duty Warzone, battle royale. Sākumā nočekoju, kādas specifikācijas ir nepieciešamas priekš šīs spēles un sapratu, ka uz minimālajām vajadzētu iet labi - https://prnt.sc/rof6w8 Kad biju iekačājis spēli un gāju iekšā spēlē, izmeta šo - https://prnt.sc/rof866 Sākumā gāju iekšā spēlē, neko neatjaunojot. Spēle laggo pat uz zemākajām grafikām.. Neteikšu, ka laggo nepārtraukti, bet bieži vien, kad notiek kāds action vai kaut ko ātri vēlos izdarīt. Domāju, ka varbūt tie draiveri ir pie vainas. Pēc tam uzmetu, lai caur windows atrod pareizos draiverus un uzlabo visu, taču izmeta, ka man jau ir visjaunākie draiveri. Tad izdarīju visu manuāli, sameklējot videokartei pareizos draiverus un uzinstalējot. Taču pilnīgi nekas nemainījās, met to pašu erroru. Vēlētos dzirdēt jūsu viedokli vai man vispār ir izredzes palaist šo spēli uz minimālajām grafikām bez laggiem? Pie vainas varbūt ir tie draiveri? Bet tad es nesaprotu, ja es pats viņus atjaunoju un nekas nemainās. Ko es varu darīt? Paldies jau iepriekš.. EDIT; Izdevās tikt galā ar tiem draivera updateiem. Taču tagad met erroru, ka videokartei rams ir pa mazu. Paldies visiem, kas centās palīdzēt
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.