Jump to content

BriefLV

Biedrs
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Bad

About BriefLV

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sveiki. Es pārtaisu veco labo role gamemode, manuprāt ja ļoti pieliek roku var to pārtaisīt. Esmu jau sācis uzlabot un salabojis dažus bugus. Bet tagad esmu uzskrējis uz problēmas, ko pats nevaru salabot. Katru reizi kad kāds ienāk spēlē, vienalga cik viņam iepriekš bija hp vai hunger, 98% no reizēm viņš ir miris un hunger ļoti zems. Ja kāds varētu palīdzēt, būtu ļoti pateicīgs.
 2. Hey, te atkal es. Esmu jauns šajā visā, tāpēc prasu vēl vienu lietu. Es paņēmu itapā samp hostu ar 100 slotiem + bezmaksas web vieta ar bezmaksas itp.lv domēnu. Serveri esmu setupojis +/- bet kā es varu setupot forumu ir jautājums. Vai internetā ir atrodama kāda pamācība?
 3. Es pašlaik mācos skriptot, tāpēc var teikt ka ar to nodarbojos
 4. Jo lai iztestētu vai strādā es iekačāju to role.lv newmode gamemode ar visu datubāzi. Izdarīju to pašu, un samp-server.exe rādija ka neizdevās savienot ar datubāzi.
 5. Heyyy, es mācos skriptot ar pawn valodu, un pašlaik cenšos pievienot gamemode datubāzi. Pēc internetā atrastā es saprotu to, ka var izmantot programmu Wamp. Nu es itkā ieinstalēju, ieslēdzu. Tad iegāju phpmyadmin un uztaisīju datubāzi un pašā gamemode'ā definēju SQL_USER un to visu. Bet man šķiet ka man joprojām neiet. Vai ir kāds kas varētu man piepalīdzēt uzrakstīt šo gamemode? Viss ir salabots, var vērt ciet šo topiku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.