Jump to content

Jank

Biedrs
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Bad

About Jank

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. aiziet id/plesums2020
 2. Sveiki, esmu redzējis daudz dažādus latviešu projektus, protams, ar tiem ir kā ir šobrīd, bet par to nav runa. Apspriedos ar pazīstamiem cilvēkiem, un vēlamies izveidot tādu kā projektu kurā ietilpst dažādi spēļu serveri, kā piemēram [MINECRAFT, MTA, CSGO, ir doma arī par fiveM]. Tas nenozīmē ka būs tikai spēļu serveri iekš projekta, būs arī vienkāršas sadaļas mājaslapā vai discord serverī terzēšanas vietas par dažādām spēlēm utt. Protams ir jautājumi ko nezinu un vēlos dzirdēt jūsu domas. 1. Projektu veidot latviski tā kā visu vai angliski? 2. Vai kas tāds mūsdienās vēl ir aktuāls vispār? 3. Ja vēlos veidot tādu lielu projektu, ar ko vispār vajadzētu sākt, kas ir aktuāls un svarīgs sākumam.?
 3. Jank

  Tiek meklēts.......

  komanda ir, vnk ir tā ka, ne visu es māku, daudzko arīpats zinu, bet nu ne visu.
 4. Sveiki, tātad daudz neko nerakstīšu, centīšos apskaidrot īsi un konkrēti. Ar pāris pazīstamiem cilvēkiem izvērsās doma sākt vediot varbū savu MTA RP serveri. Piekritīšu tam, ka mta jau sen ir miris ko daudzi saka, kā arī mta serveru jau ir diezgan un nakk visu laiku jauni klāt. Šie visi mta serveri ir daudzmaz vienādi, tāpēc esam izlēmuši veidot kautko jaunu un savādāku kas var būt nav arī bijis un tamlīdzīgi, bet kas trūkst. Meklejam cilvēku, kas būtu gatavs būt viens no mums administrācijas lokā un būt tehniķis serverim. ĪSI UN KONKRĒTI - MEKLĒJAM SERVERIM TEHNIĶI! gribētajus PM.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.