Jump to content

Reload

Biedrs
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Poor

About Reload

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. dažādi discordi, jo fivemam vajag atsevišķu, kur pieņem whitelistu, dod atbildes uz to etc. Ja nebūtu dažādu discordu, tad main discords būtu ar 70+ channeliem.
 2. Pats bīji prasījis "FiveM serveri paši kodēsiet, vai izmantos jau gatavu?", tādēļ devu arī tev atbildi, neesmu triggered, bet pastāstīju, kā fujaks mēģina uzdirst ar savām "zināšanām" tad, kad viņam ir teikts ka viss palaidīsies augustā. Devu jums abiem atbildi un to tu uzskati par bērnišķīgu, aight.
 3. Nē nu sevi pa klaunu nevari trakāk pataisīt ne? Prieks iepazīties, esmu Fade FiveM servera īpašnieks un basically menedžeris, kas ir programēšanas galva projektam. Tak protams, ka serverim būs daudz resursi no interneta, jo darbu vēlies padarīt sev vieglāku, ne? + ESX_ nozīmē, ka tas ir es_extended bāzei, tātad tu nevari zināt, vai to esmu taisījis es, vai kāds cits. Kā arī 75%no skriptiem ir pārtaisīti un encryptoti. Gudri dirst jau vari, bet tā diršana neko nepierāda, jo client un server side kodu neesi ne kripatas redzējis. Paņem citus fivem serverus un pačeko tāpat kā mūsu un redzēsi, ka citiem ir arī no neta ņemtas lietas. kā redzu, šis screenshots tika uzņemts, kad ieliku tikai savu pārtaisīto bāzi kas bīja pirmā diena kad sāku strādāt pie servera un kur pat nav ielikti pārējie 60+ skripti ko esmu licis un pārtaisījis. UI hits different, jo ar visiem ui kam saskarsies nebūs ne kripatiņas DEFAULT ielikts. Taisu custom frameworku kas padarīs serveri kvalitatīvāku un ar vairākām opcijām. Postot to savu argumentu nevajadzēja, jo nezini kas un kā lmao. paldies ka mēģināji atrast argumentu par ko pastrīdēties bet diemžēl nesanāca see ya. Puse no mūsu ESX skriptiem ir upgradoti un optimizēti, kā arī encryptoti, pats viņš kodu nav redzējis, tādēļ nezinu kādēļ fujaks mēģina strīdēties par to.
 4. Šim skinam copyrights ir removed?
 5. Viņam removots copyright ir?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.