Jump to content

hydratypelvl

Biedrs
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Bad

About hydratypelvl

 • Rank
  Jauniņais
 1. Sveiks, paldies par info un yep, zinu šo te, ļoti noderīgs, taču tur bija nedaudz outdated informācija, kas nedaudz apgrūtināja darbu. Bet Paldies par ieteikumu. Diezgan cītīgi pagooglējot atradu šo te izrakteni: Tas bija tieši tas, kas vajadzīgs. Paldies vēlreiz!
 2. Sveiki, Vēlētos uzzināt vai kāds varētu palīdzēt ar vienu darbiņu :) Galvenā doma ir tāda, ka gribētu izveidot aplikāciju, kura strādā ļoti līdzīgi kā Trello.com izmantojot Angular un Firebase. Svarīgākās lietas kurām vajadzētu būt ir Reģistrācija, Dēļu izveide, apskate un vairāku lietotāju darbība, par stilu nav svarīgi par to pats varu parūpēties galvenais lai funkcionāli strādātu. Nevajag nekādas krutās fīčas tikai to, ka var pārvilkt uzdevumus starp dēļiem un piesaistītie lietotāji tos varētu redzēt. Darbu sāku taisīt kā kvalifikācijas darbu taču sapratu, ka nepaspēšu to uztaisīt, jo nav bijusi iepriekšēja pieredze ar Angular vai Firebase, tāpēc vēršos šeit, būtībā darbs nav ļoti sarežģīts, tāpēc vēlētos kādu angular profiņu. Pēc idejas var arī nebūt uz angular vai firebase, bet galvenais lai strādā. Darbu vajag diezgan steidzami tādēļ varu arī sapiķot. :) Paldies jau iepriekš.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.