Jump to content

xanmarcuz

Biedrs
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-2 Poor

About xanmarcuz

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Un ko tu ar šito gribēji pateikt, gribēji izcelties ar postu vai kas tev kaiš? Šie teksti jau entām reizes atskan, takā tu neesi neko jaunu pateicis un būtu jauki ja tu vairāk pat neizpaustos savādāk nelāgi ož pec wannabe mazinja :).
 2. Kāds varētu palīdzēt ar ARP gm? Met error 017: undefined symbol "stringContainsIP"
 3. Pateicoties šim es esmu izlabojis to kikošanas lietu, bet jau nākamā ir tas, ka protams viss strādā līdz brīdim kad ieeju serverī un takā viss ir, spawns strādā un viss info ir, bet spawns ir ēkā un no ēkas evar iziet ārā 😮 Problēmas
 4. No kurienes jums ir tāds negatīvisms? Es taču normāli pajautāju palīdzību vai nevar izpalīdzēt ar to ko pats īsti neizprotu? Ja jūs paši nesaprotat kā palīdzēt tad labāk vispār nerakstīt neko, jo šādi jūs parādāt to cik ļoti atpalikuši jūs esat ja izlasāt problēmu un gvelžat niekus. Es šo saku dažiem indivīdiem, kas vel jo projām nav izkāpuši no pamperiem un tikko izspļāvuši knupi no mutes, dēļ zobu augšanas un smaganu niezēšanas nevar vien patūrēt ciet gudro muti. Vel jo projām ceru uz kādu sakarīgu personu, kas palīdzēs atrisināt problēmu, jo noteikti šeit arī ir kāds kas saprot un nedzen zosis.
 5. Tā nav tava darīšana gudriniek. Negribu neko pārmest, bet paveic kaut ko pats līdz spried par cita darāmo. kad dabūsi meiteni sev pie sāniem varēsi teikt lūdzu nesāc, nav nākotnes.
 6. Sveiciens visiem, kas lasa šo! Mana problēma ir īsti man neizprotama sakarā ar šo GM: Es takā viņu uzliku uz sava host, savienoju ar datubāzi ar ko viss ir kārtībā, bet lieta tāda kad es ieeju serverī, es vai reģistrējos, vai jau eksistējošā kontā ielogojos viņš man uztāda Tu tiki kikots par aizdomam chitu lietoshana (#0444) un izmet mani no servera. KODS TĀS DAĻAS: public OnDialogResponse(playerid, dialogid, response, listitem, inputtext[]) { printf("%s tikko izmantoja dialoga nummuru %i", sendername(playerid), dialogid); if(GetPVarInt(playerid,"USEDIALOGID") != dialogid) { SendClientMessage(playerid, COLOR_LIGHTRED, "Tu tiki kikots par aizdomam chitu lietoshana (#0444)"); SetTimerEx("Kicks", 1000, false, "i", playerid); return 1; }
 7. Es reģistrējos, bet man nenāk verification email. Kā arī tajā pašā laikā jūs sakat, ka forums ir pagaidu kaut gan atceros, ka šis glītais foruma skins bija arī iepriekš kad kādreiz biju ieskatijies jūsu lapā caur wos.
 8. eh.. budžets nav noteikts.
 9. Kur rakstīts, ka es par brīvu pieprasu darbu?
 10. Sveiki, kāds varbūt var izstrādāt jeb piespēlēt kādu spēļu portāla skinu, kas ir uz 4.4.x versijas? Interesē tieši lai skins būtu kā pati mājaslapa spēļu projektam. Būtu jauki ja varētu ielikt postā kādu savu darbu, kas ir skins forumam un protams arī kontaktus.
 11. pamēģini, bet ieliec link vietā sava wos linku <a href="https://www.w3schools.com"> <img border="0" alt="W3Schools" src="logo_w3s.gif" width="100" height="100"> Es tev iesaku airtel voteri izmantot vispar
 12. nu neko, jātaisa pašam savs top site 🤯
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.