Jump to content

def

Biedrs
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Bad

About def

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. def

  [Palīdzat] MC Voteri

  Es zinu jā, laikam tā arī būs jādara.
 2. def

  [Palīdzat] MC Voteri

  Nja, žēl kad wos tā uztaisījis, ja vien būtu tas ģenerācijas kautkāds links. Tas nestrādās, tas jau ar parasto wos scriptu rādās. Bet man vajag linku uz wosu, kas aiznes un uzreiz parādās tā zilā poga kuru spiest lai balsotu. Ja saproti. Tas laikam nebūs iespējams to linku dabūt, jo viņš jau ģenerējās kkā..
 3. def

  [Palīdzat] MC Voteri

  Varētu vel vienīgais, iziet cauri ar link, nevis wos id, kā pārējiem topsaitiem.. Bet ir problēma, ka wosam neiet tie linki Piem. http://wos.lv/v.php?id Ja kāds zin kā dabūt no tā scripta, wosa actual linku, būtu lieliski. Savādāk ir jāliek wosa tas scripts.
 4. def

  [Palīdzat] MC Voteri

  Jamm. top.ieej strādā, wos nestrādā, tikko pamēģināju. Man vairāk patīk wos, vajag wosu. 😕 Jāraksta varbūt wosam?
 5. def

  [Palīdzat] MC Voteri

  @KAUNET Labi, iemet tepat. Pamēģināšu. Tagad tiku tālāk vienu soli, pie šitāda errora, ja nu kas: Bet lieta tāda, kad neesmu nobalsojis, mēģinu parasto wos votu bez šitā , tas iet, rādās tā poga kur balsot. Any thoughts?
 6. Sveiki, vai kādam ir strādājošs MC voteris? Vajag ko šādu: Viņš man nešancē. Itkā wosa id configā nomainīju, bet neiet.. Kas varētu būt par iemeslu? Ar inspectu atradu šo te, iespējams tā ir problēma, nezinu kā salabot, cerams kad kāds zinošāks zinās kas par problēmu. <script type="text/javascript"> if ( typeof jQuery == 'undefined' ) {alert('Voter requires jQuery lib included in your page header.'); }if ( typeof voter == 'undefined' ) {alert('Voter requires voter.js lib included in your page header.');} voter.url = 'http://**PASLĒPTS WEB URL**/balso'; </script> Rādās:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.