Jump to content

Bruunka

Biedrs
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Bruunka last won the day on January 21

Bruunka had the most liked content!

Community Reputation

6 Bad

About Bruunka

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. .............................................................................................................................................. Labs vakars visiem HAS'iešiem! Vēlos piedāvāt jums ielūkoties projektā FGC.lv , kurš ir pavisam nesen sācis savu aktīvo darbību. Projekts vēljoprojām atbalsta Counter Strike versiju 1.6 , kura diemžēl ar laiku arvien ātrāk sāk kļūt nepopulāra, bet mēs uzskatām, ka ir vēl spēlētāji, kas būtu gatavi spēlēt šo sasodīti leģendāro spēli. Kā arī mums pastāv viens Counter Strike Global Offensive serveris, kuru vajadzētu celt augšup. Tāpēc aicinu pievienoties mums un aktīvi palīdzēt popularizēt projektu un dot tam iespēju augt. Varbūt kāds uzskata, ka tā ir stulba ideja turēt 1.6 serverus, bet mēs esam fanāti šīs spēles un turpināsim turēt 1.6 serverus projektā, lai arī kas notiktu. Arī forums šobrīd ir stadijā virzoties uz beigām. .............................................................................................................................................. Mūsu serveri : Counter Strike 1.6 - ZombieMod serveris. - zm.fgc.lv Counter Strike 1.6 - CSDM serveris. - csdm.fgc.lv Counter Strike Global Offensive - Pub serveris - 195.3.145.166 .............................................................................................................................................. Kā arī meklējam foruma moderatoru un mūsu servera uzraugus. To visu Jūs varat redzēt mūsu mājaslapā šeit. Gaidīsim ik katru, kas ienāks ieskatīties mūsu projekta dzīvē. Paldies!
 2. Vajadzīgs SA:MP servera tehniķis, kas prot labot bugus un mappingot. Par atalgojumu domāju sarunāsim. Te pat PM gaidu .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.