Welcome to www.HAS.lv - programmējam HTML.

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

sLIDe

Administrators
 • Content count

  1,867
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  41

Community Reputation

466 Excellent

3 Followers

About sLIDe

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga

Contact Methods

 • Skype
  live:janis.burvis
 1. Kā jau visu laiku saku - Apple sucks
 2. Precīzāk Youtube App neļauj manuāli mainīt video kvalitāti, kamēr izmanto mobilo tīklu, nevis wi-fi
 3. Remote MySQL connections ir atļauti?
 4. MB: ASUS Z170 PRO GAMING/AURA CPU: Intel® Core™ i7-6700K (šobrīd stāv uz stock 4.2 Ghz, pirms tam vairāk kā pusgadu nostāvēja stabili uz 4.6 Ghz) CPU Cooler: Corsair H100i v2 RAM: 32GB @ 2400Mhz (16GB x 2) GPU: EVGA GTX 1080 FTW GAMING ACX 3.0 SSD: Plextor M8Pe 512GB M.2 PCI-E SSD HDD: 2 x WD Black 4TB HDD: Seagate 2TB PSU: Corsair HX850i Case: Fractal Design Define R5 Pagaidām ar visu, izņemot PUBG @ 2560x1440, tiek galā ideāli.
 5. Izlasi lūdzu vēlreiz manu postu, un tad izlasi savu atbildi. Jo šobrīd tai atbildei ar manu postu ir tieši 0 saistība.
 6. Tu zini, kas ir forma, POST requests, GET request un kā viņiem padot datus? Tev izskatās būtu jāsāk ar to, pirms ķeries klāt šo lietu sūtīšanai/apstrādei ar JavaScript.
 7. Kā tad savādāk?
 8. Ir atsācies skolas laiks un līdz ar to arī HAS.LV pokers. Pirmais šīs sezonas pokera vakars tiek plānots 29. septembrī 19:00. Adrese: pie @sLIDe Buy-in: 20EUR Re-buy: 10EUR (kad paliek 3 pie galda, vairs rebuy nevar ņemt, tie spēlē līdz beigām) Balvu fonds: 70% pirmajai vietai, 30% otrajai vietai Ēdiens: Savs Dzērieni: Bezmaksas krāna ūdens, viss cits pašiem jāgādā Apstiprināto dalībnieku saraksts: @sLIDe @LoyC @kapteinis @MārisL Pieteikuma anketa: Vārds Vecums AMD/Intel
 9. https://developers.google.com/web/tools/chrome-devtools/javascript/
 10. Tad jau labāk kaut ko šādu - https://1a.lv/order/shopping_cart?content=HcnJEQAgDMPAlmyHxAH674vjtyORQXpxM0rdD04YF4IHXlGmUB9d%2BsutGRcH
 11. To tavu pēdējo skriptu nē. @ ignorē errorus, taču pēc tam tāpat tiek izmests exception, ja klase nav iekļauta. Mans kods ir tikai piemērs kā tas viss strādā, nebis tā arī jāizmanto (nav jāliek viss index) Ja tev ir dažādas lapas, tad tev ir jātaisa katrai no tām savs kontrolieris.
 12. Un ja tu gribi organizēt tā, kā tev šobrīd ir par apakšmapēm, tad lieto namespaces. Kaut kas uz šo pusi autoload.zip
 13. Parādi kāda tev tur tā struktūra beigās ir sanākusi
 14. OOP

  HTML un PHP maukt vienā failā noteikti nav labi.
 15. Pirmais LV PUBG LAN

  1. Show previous comments  2 more
  2. BOTNAME.

   BOTNAME.

   kemito staigājošā reklāma :D cik viņam maksā?

  3. lollka

   lollka

   hektors un 3 bulciņas

  4. Stooshi

   Stooshi

   man visvairak patika tas puika, kas teica, lai nenak saja saita