Jump to content

sLIDe

Administrators
 • Content Count

  1,901
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  51

sLIDe last won the day on January 3

sLIDe had the most liked content!

Community Reputation

593 Excellent

4 Followers

About sLIDe

 • Rank
  My Little Pony
 • Birthday 11/29/1992

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga

Contact Methods

 • Skype
  live:janis.burvis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. sLIDe

  Contact Us Forma

  Sāc ar to, ka ieliec visu kodu, arī to daļu, kas reāli sūta e-pastu. @Kyrgios Un ar ko tieši tavs loopošanas variants ir labāks?
 2. sLIDe

  WiFi 5Ghz

  5ghz arī sliktāk iet cauri sienām. Labākais variants gan jau būtu aizvilkt vadu no rūtera uz otro stāvu un uztaisīt access pointu.
 3. sLIDe

  [Pardod] Draugiem.lv profilu.

  Btw, draugiem.lv profilus nav atļauts pārdot
 4. sLIDe

  Kurš no windows 7 petēre viz mazāk ramu :) ?

  Ultimate noteikti nebūs labākā versija parastam lietotājam, jo tā ir versija ar visvairāk fīčām, no kurām, visticamāk, neviena tāpat netiks izmantota.
 5. sLIDe

  ziņu kopēšana un tulkošana

  Un visam bonusā vēl tiek aizslēgts topiks
 6. sLIDe

  VPS remote access.

  Kam tieši tev nepieciešams tas remote mysql? Nu nav īsti prātīgi to darīt. Tiešām nepietiek ar kkādu tunnel tam visam?
 7. sLIDe

  Mobilais Operators Bezlimita plans

  Kikisa, ģimenes tarifā visiem ir pa lēto tas combo (t.i. 16EUR)
 8. sLIDe

  Mobilais Operators Bezlimita plans

  LMT Brīvība + Neatkarība = 16€, ez, 0 čakara, nav jātaisa fake pārejas.
 9. sLIDe

  Foruma update

  Tad tas, ko tev vajag izdarīt, ir sataisīt, lai datubāzē viss rādās normāli, tad arī pēc update viss forumā rādīsies pareizi Kāds tev šobrīd ir pašas datubāzes encoding? Un kāds ir tabulu encoding? HAS gadījumā laikam darīju tā, ka exportēju SQL, tad ar iconv nokonvertēju uz pareizo encoding un ieimportēju back.
 10. sLIDe

  Foruma update

  Uz 3.4 ir ķeburi?
 11. sLIDe

  Temporary e-pastu bloķēšana

  Atjaunoti nestrādājošie linki un pieliktas papildus sources
 12. sLIDe

  Foruma update

  Pieļauju, ka tev vajag downloadot DB failu un samainīt viņam encoding. Kad HAS pārgāja no 3.4 uz 4.x, bija līdzīgi. Vairs gan neatceros, kas tieši tika darīts. Paskaties, vai tev šobrīd datubāzē (phpmyadmin) ir/nav ķeburi
 13. sLIDe

  HyperTown Riga EXPO + GIVEAWAY

  Lai gan aptaujā bija piedalījušies 50 foruma lietotāji, izlozē piedalījās tikai 5, kuri bija izpildījuši visus nepieciešamos punktus. Izlozei tika izmantots RANDOM.ORG, kurš par uzvarētājiem atzina @LoyC un @dainis
 14. Šī gada 26. - 27. maijā Ķīpsalas izstāžu hallē norisināsies HyperTown Riga EXPO, kas ir urbānas kultūras un gaming festivāls visai ģimenei! Šīs izstādes ietvaros sev tīkamo varēs atrast ikviens apmeklētājs. Festivālā tiks pārstāvētas vairākas mūsdienīgas un aktuālas tēmas, kas ir tuvas gan jauniešiem, gan gados vecākiem cilvēkiem. Kā pasākuma galvenie notikumi jāizceļ: Baltijas eSporta līgas (www.besl.pro) finālspēles uz lielās skatuves Cosplay jeb tērpu šovs Graffiti Jam jeb graffiti paraugdemonstrējumi Tehnoloģiju izstāde YouTube un GameDev konference + Open GameJam Ja esi izlasījis tik tālu un vēl aizvien neesi atradis sev sirdij tīkamu izklaidi, tad zemāk būs uzskaitījums ar lietām, ko varēsi ieraudzīt un izmēģināt festivāla ietvaros. Baltijas čempionāta posms dronu sacīkstēs Skateboard un BMX paraugdemonstrējumi uz Monster mini-rampas Robotu cīņas un robotu futbols Lāzertag spēļu arēna, Airsoft šautuve Galda spēļu zona Simulatoru zona Radio vadāmie modeļi Fantāziju taverna jeb slavenās spēles Dungeons and dragons profesionālu Game Master vadībā Mini-turnīri uz XBox, PlayStation un Nintendo konsolēm Retro konsoles un Retro datori Tradicionālas sporta aktivitātes un jauni sporta veidi Ballīte un dejas ar DJ Jad Gib sestdienas vakarā Festivāla lieldraugi - Lattelecom, Samsung, MSI, HP Omen un GOEXANIMO! Biļetes vari iegādāties www.bilesuserviss.lv Vairāk informācijas vari iegūt www.hypertown.pro vai @HyperTown sociālajos tīklos. GIVEAWAY Sadarbībā ar BESL arī HAS izlozē 4 biļetes ( būs 2 laimētāji kuri katrs savā īpašumā iegūs 2 biļetes, lai šāds pasākums nebūtu jāapmeklē 1 pašam, bet ar draugu / draudzeni ) Viss kas ir jādara: jānobalso šajā aptaujā jābūt reģistrētam vismaz 1 mēnesi jāseko HAS.LV Facebook lapai jāiesaka šis ieraksts Facebook Laimētājus paziņosim 9. maijā
 15. sLIDe

  Nesaprotu problēmu

  Jūs abi zinat, kas ir nameserveri? Tu mainīji tikai nameserverus, vai arī hostu, kur atradās tava lapa? Iespējams atšķiras PHP versijas.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.