Jump to content

DatabaseLatvia

Biedrs
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Bad

About DatabaseLatvia

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rūteri un televīziju ņemu caur tvplayhome, bet dod bites 4G internetu, sazinājos ar biti, pasūtija mani. Sazinājos ar tvplayhome - varot nopirkt pie Tele2, sazinājos ar Tele2, ja nēesu klients nepārdod. Jautri. Varbūt kāds var iedot kādu labu antenu, no Latvijas veikaliem, i-veikaliem. Nederēs. Pārāk ilgi jāgaida lai no Krievijas atsūtītu + muita.
 2. Atvainojos par garumziimeem jo laikam OpenSuse neatbalsta vinas. Bet velos pievienot veco televizijas antenu (uzstadita uz jumta), pagriezta uz bites tornja pusi. ( Taka ar in-build antenu interneta atrums ir liidz 1mb/s(Parasti ap 100kb/s). Velos pievienot ara antenu. Bet problema ir savienojuma, neder, vai pirkt kadu adapteri, ar kuru pievienot un vai vispar var to izdaritt?, vai ara antena buus piemeerota? Varbut ir kads to darijis? Modelis: Huawei B315.
 3. Varetu ari mani: databaselatvia@gmail.com
 4. DatabaseLatvia

  Datoru nelādē

  Bez multimetra nesanāks pārbaudīt. Viņi ir lēti, nopērc lētāku un vari pārbaudīt. Bet jebkurā gadijumā, ir džeki kas taisa šo.
 5. Lietojat hamachi un miers.
 6. Padalamies databaselatvia@gmail.com
 7. Diezvai sanāks uz LMT rūteriem.
 8. Viņš veiksmīgi nobloķē visas tvplay reklāmas
 9. Paldies @KalashaLv Skripts izveidots. :).
 10. Kāda variācija jālieto, lai datus izvilktu šādi? Saprotamas funckijas izveidot spēju, bet nezinu kāda funkcija jāveido lai dati tiktu izvilkti šādi, un beigās dotu atbildi.
 11. lietojat 'brave' parlūku, tas pats kas chrome, ar iebūvētu adblock, strādā perfekti.
 12. Divas reizes rakstiju adminiem, bet tā ar nenāk ne apstiprinājums, ne kāds apstiprina. bet tēmu rakstīšu. Princips ir viegli saprotams, bet man nav ne mazākas jausmas kā to realizēt. Piemēram no mājaslapas lapa.lv tiek veikts pieprasijums uz manu mājaslapu, šādi. https://manalapa.lv/parbaudit/?file=manalapa&id=5&fails=666 Tad Manalapa pārbauda, vai fails 'manalapa' eksistē, un ja eksistē viņš pievieno faila id lietotājam ar id '5''. ņemot vērā ka ir dažādas tabulas. un lapā kur veic šo pieprasijumu dot atbildes ziņu (tikai tekstu) success un ja nav faila tad wrong. Ko jau lapa.lv nolasa. Princips līdzīgs kā sms shopiem, (itap vai baltgro). https://sys.airtel.lv/charge/?code=4234233&user=6&price=666 kā piemērs no airtel, kad kāds lieto viņu gateway, tad shops kuru viņi piedāvā veic šādu darbību, pieprasot vai kods kuru raksta eksistē, un dot paziņojumu. Ir kādi ieteikumui/piemēri vai risinājumi šim? Nebūs problēmu pārveidot ja kādam ir kas līdzīgs.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.