Jump to content

kk1337_official

Biedrs
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Bad

About kk1337_official

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Agrākos laikos kad man bija 18 gadi, pelniju ar savu projektu mēnesi 400€ Jā ir iespējā, Bet lai nopelnītu vajag fantāziju!
 2. @frosts - Malacis turpini tikai tālāk, un nepadodies, tev iznāks vēl labāk!
 3. Lūk video no manis! Un par intel HD kas man stāv tagad, vispār žop* - spēlēs visas mirgo un raustās - Bet nelago, iet uz urā, Bet Nvidia Geforce ir lielāks apjoms ! 2GB uz intel hd 1gb . Gaming laptops krč. Es ļoti ceru kā kāds no spečukiem, kurš saprot no visa šī, un var ko ieteikt un ko darīt, lai man aizietu panelis un pats draiveris!
 4. Sveicināti, Vai kāds varētu man pateikt, kā var nomainīt video karti no INTEL HD uz GeForce 710M? man visi draiveri ir ienstalēti , Bet viņš uzrādā kā video kartei ir kautkāda problēma, Bet gribu pameģināt viņu uzlikt kā defaulto, vai kāds varētu pateikt kā tas dārās? - Man ir divas video kartes gan intel hd un geforce, bet tagad stāv intel hd kā def (integrētā) un Geforce ir ielikta otrā slotā
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.