Jump to content

kk1337_official

Biedrs
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Bad

About kk1337_official

 • Rank
  Jauniņais

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.youtube.com/channel/UC3_cl26L83S-vgYYYYspEJA?view_as=subscriber

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. wrapošana/ pārlīmēt auto būs protams dargāk par kādiem 100-200€ nekā parkrāsot auto ! Man cilvēks kurš nodarbojās ar wrapošanu un mašīnu krāsošanu - Saka : Labāk parkrāsot jo ir lētāk nekā pārlīmēt mašīnu - Tas ka ir cilvēki kas prot to darīt viņi neuzņēmās par sekām - Jo ir dzirdēts no cilvēkiem kā pus gada laikā ir nolīmējies, atplīsa - Jo neviens sava tipa meistars nevar noteikt vai mašīnas forma pieņems wrapošanu/pārlīmēšanu ! It paši LV nav ieteicams . pa šādām bedrēm.. gribi skaistu un matotu mašīnas krāsu? - Tad ej pie specialistiem kas tavu auto padarīs krāsotā veidā un matotu, Tas ir mans viedoklis un ieteikums. Chill LoyC... P.S ar kopšanu ir tā ar kaut ko mīkstu materiālu un speciālu lidzekli var nopirkt - Automašīnu veikalā/Aksesuariem, pie pārdēvēja vai pie konstultanta var pajautāt līdzekli priekš wrapotās automāšinas ... Kā arī pats pārdēvējs var ieteikt labāku lidzēkli pret wrapotas mašīnas kopšānu!
 2. @desTroY` - Klaviatūra ir mehāniskā?
 3. Paldies par ieteikumu @ALX - Es pameģināju kādām no video meikeriem - paris cilvēkiem uzrakstīju - Sākot no 100€ piedāvā tikai social link un logo animation - tas ir tikai par 100€ un par 5 spēļu fragmentiem prasa citu summu - kā atseviški - vai tad 250€ par vienu superīgo video ir vērts ņemt pa 250 intro gaming? ar visu info... Es domāju kāds no hasiniekiem vārētu pa lētāko summu visu sataisīt. piemērām samaksāt tos pašus 100-150€ ... lētāk ir nekā kopā maksāt 250€.... vai nepiekritīsi?
 4. Sveicināti Hasieši, kāmēr man nav iespējās pēc ieteiktās programmas nolādēšanas un sākt mācīties - Meklēju cilvēciņu kas man pa maksu var uztaisīt līdz 2min gaming/about intro priekš YT kanāla ! Jā esi tāds lūdzu uzraksti man , PM vai skype : kpyclvchill - Paskaidrošu ko man gribās pašā gaming intro!
 5. netirgo pa lēto - atrod kādu normālu saitu kur notiek sell/buy/trade .
 6. Paldies liels tev par info! Video spēļu editošānai un pielikt visādus effektus un tekstus, piemērām, lai video izlektu kāds attēls vai emodžī, kas tāds!
 7. Nu varbūt ir kādāi programmai kurai vēl jāpērk fīčas - jeb lincenzi
 8. Varbūt kāds vārētu ieteikt labu video editoru/makeru/effektus licēju utt. var būt arī maksās bet ne dargāk par nopirkšanu lincenzes līdz 100ē...
 9. Un kā tu domā? ar izbraukumiem nav jēgās ko darīt - Jā jau tu jau pelni!?
 10. Agrākos laikos kad man bija 18 gadi, pelniju ar savu projektu mēnesi 400€ Jā ir iespējā, Bet lai nopelnītu vajag fantāziju!
 11. @frosts - Malacis turpini tikai tālāk, un nepadodies, tev iznāks vēl labāk!
 12. Lūk video no manis! Un par intel HD kas man stāv tagad, vispār žop* - spēlēs visas mirgo un raustās - Bet nelago, iet uz urā, Bet Nvidia Geforce ir lielāks apjoms ! 2GB uz intel hd 1gb . Gaming laptops krč. Es ļoti ceru kā kāds no spečukiem, kurš saprot no visa šī, un var ko ieteikt un ko darīt, lai man aizietu panelis un pats draiveris!
 13. Sveicināti, Vai kāds varētu man pateikt, kā var nomainīt video karti no INTEL HD uz GeForce 710M? man visi draiveri ir ienstalēti , Bet viņš uzrādā kā video kartei ir kautkāda problēma, Bet gribu pameģināt viņu uzlikt kā defaulto, vai kāds varētu pateikt kā tas dārās? - Man ir divas video kartes gan intel hd un geforce, bet tagad stāv intel hd kā def (integrētā) un Geforce ir ielikta otrā slotā
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.