Jump to content

cYOEout

Biedrs
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Bad

About cYOEout

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

81 profile views
 1. Tas bija domāts,kad tu taisi savu web no nulles pats. Saprotami,ka ieinstalējot IPB nebūs jāgudro jauns ritenis,bet lai themes/pluginus konfigurēt,būtu tā pat jāzin kaut nedaudz no basic
 2. Tīri priekš sevis vari izveidot "forum" veidīgu mājaslapu uz IPB4 informatīva rakstura saturam.Kā iepriekš cilvēki minēja,vari netērēt naudu hostam un laiku programmēšanas valodu apguvei,un izveidot facebook lapu vai instagram kontu,kur publicēsi visāda veida informāciju (daudz ērtāks,ne tik laik ietilpīgi,lēts variants).Bet,ja tu vēlies pilnveidot web dev. prasmes,tad galīgi nesaprotu jēgu tev instalēt IPB4 un tajā veikt tālākās manipulācijas satura ievietošanai. Man personīgi,lielāku prieku sagādā paša veidots darbs no nulles,it īpaši kad kodā ir kļūdas un tās nākas labot,tā ir pati labāka daļa, jo no kļūdām cilvēks mācās un uz to rēķina paliek aizvien labāks savā jomā. Tāda neliela lekcija,bet nu galvenais,iegādāties domēnu,tad hostu,tad pēc savas izvēlas vari lādēt FileZilla,kur varēsi ielikt basic html kodu sākumiņam un veiksmīgi startēt mājaslapu. No iepriekšējā jāsaprot,ka būs iēiemācās HTML,tad CSS,tad vari pamācīties PHP un RedBean.Visi tutoriali ir atrodami youtube vai arī google,vēlu veiksmi!
 3. CS:GO jau ir bezmaksas,pd2 iepriekš dalīja par brīvu,dont starve together 2 arī bija par velti un jāņem vēra,ka pēdējās divas spēles neviens vairs jau nespēlē,online ļoti kristikā līmenī. Tu vari 10 eur pieprasīt,ja uz CS:GO acc tev ir labs ranks+prime un pd2 ultimate edition,palielam,cilvēki pirktu tikai dēļ farming sim.,bet to var dabūt zem 5 euro mierīgi.Tāpēc jāsit vien cena nost.
 4. Tu vari iet pēc 9.klases uz kādu RTK,tur droši vien pazaudēsi no dzīves kādus 3 gadus mierīgi,jo manuprāt,tur nemāca to,kas būtu jāzin pašlaik.Un ja gadījumā tev apnīk programmēšana,tev vairs nebūs atpakaļ ceļa,ja vienīgi tu pārdomā 1.kursa sākumā. Personīgi es eju vidusskolā,jo nebiju pārliecināts vai es nākotni apvienošu ar IT un vai tas man neapniks gadu laikā,kā arī uzticības Latvijas koledžām man nav. Ieteiktu tev arī iet uz vidusskolu un tad uz augstskolu,jo būs laiks pārdomām,kaut kāda stabilitāte,ka iegūsi vidējo izglītību un,protams,nepazaudēsi tik daudz laika.Vidusskolas laikā vari patstāvīgi apgūt programmēšanu,pētot informāciju internetā vai arī iestajoties programmēšanas pulciņos un rast priekšstatu tur,tas būs daudz produktīvāk nekā iet uz RTK un mācīties pascalu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.