Jump to content

juke.developer

Biedrs
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Bad

About juke.developer

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

250 profile views
 1. + icons8.com freepik.com iconfinder.com iconify.design
 2. Sveiki hasieši. Nesen izveidoju šo darbu Adobe XD. Varu teikt droši, ka tas ir mans pirmais nopietnais darbs tieši ADOBE XD programmā. Novērtēšu, ja pateiksi ko domā par šo darbu. Failiem.lv links
 3. Sveiks. Priecājos, ka centies apgūt web - dizainēšanu. Pats arī ar to nodarbojos jau labu laiku, nākotnē plānoju pārādīt arī dažus savus darbus, bet pašlaik ko varu ieteikt ir : Tu lieto pārāk daudz dažādu krāsu, pirms darba uzsākšanas ieteiktu izveidot krāsu paleti, pēc kuras strādā. Piemēram #1a1a1d #4e4e50 #6f2232 #950740 #c3073f.. Centies burtu atstarpēm ieturēt vienādu atstarpju lielumu un centies veidot tās mazākas, kā arī veido atstarpes starp burtiem ne tik lielas. Centies veidot viena izmēra ikonas, man izskatās dažādas. Padomā par mājaslapas dizaina funkcionalitāti. Ja es veidotu šo darbu, es neveidotu piemēram, gan mājaslapas bilžu karuseli, gan būltas ar ko pārslēgt slaideri, es noteikti izvēlētos vienu risinājumu. Centies nerakstīt slīprakstā, bez tā labi var iztikt, vairāk centies lietot teksta biezumu. P.S. Nepadodies un turpini.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.