Jump to content

SodiumNitrate

Biedrs
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

SodiumNitrate last won the day on November 27 2020

SodiumNitrate had the most liked content!

Community Reputation

4 Bad

1 Follower

About SodiumNitrate

 • Rank
  Jauniņais

Profile Information

 • Location
  Mājās
 • Interests
  Python

Recent Profile Visitors

512 profile views
 1. Nebūt nē! Rakstot bota kodu biju pārsvarā izmantojis šo dokomentāciju: https://discordpy.readthedocs.io/en/latest/api.html. Jums var rasties jautājums kapēc bota komandas ir rakstītas angliski, tas ir tāpēc ka vienkārši vizuāli izskatās labāk.
 2. Lūdzu: https://github.com/SodiumN1trate/Foozie-discord-bot
 3. Nu pirmkārt tas ka bots atbild latviski. Otrkārt bota konfigurācija notiek caur čatu. Kā jau iepriekš minēju tas uz doto brīdi ir viss .
 4. Labdien, nāku Jums piedāvāt savu izveidoto discord botu "Foozie". "Foozie" ir discord administrēšanas bots kurš uz doto brīdi spēj meklēt serverī uzstādītos aizliegtos vārdus un protams bloķēt(banot), izmest(kickot) un noklusināt(aizliegt lietotājam rakstīt ziņas noteiktajā kanālā) lietotājus. Servera īpašniekam būs iespēja nokonfigurēt botu serverī. Serverim varēs ieviest aizliegtos vārdus un brīdinājuma punktus kurus lietotājs iegūs uzrakstot kādu no aizliegtiejaiem vārdiem. Tas uz doto brīdi ir viss. Šis ir mans pirmais nopietnais projekts, tāpēc ir iespējami kādi bagi vai servera kļūmes. Projekts atrodas beta testā. Savus ieteikumus bota vai mājaslapas uzlabošanā varat sūtīt mājaslapas atbalsta nodaļā. Vairāk informācijas - http://foozie.ddns.net .
 5. Esi apskatījies kāds tev upload speed?
 6. Tik smieklīgi lasīt jūsu iepriekšējos rakstus, vienīgais ko laikam mākat tas ir kritizēt, lai gan paši jau neko nemākat jēdzīgu izdarīt savā dzīvē.
 7. Diemžēl neviens projekts nav ideāls uz visiem 100%.
 8. Esi vispār pieslēdzis gm pie datubāzes? mysql_connect("127.0.0.1", "root", "", "(db name)");
 9. Sveiki, vai jūs lūdzu varētu pastāstīt ko jūs zināt par Rīgas tehnisko koledžu, piemēram lai tur tiktu mācīties par IT speciālistu(programmētājs) kādām jābūt vidējām atzīmēm matemātika un latviešu valodā tagad 9. klasē, un ko vaig jau zināt par kompi... Būtu labi ja padalītos ar savu pieredzi
 10. Ok, paldies ka pateicāt/ izskaidrojāt! 😉
 11. Sveiki, varat lūdzu ieteikt kur iet mācīties par WEB programmētāju pēc 9. klases? Pats pabeidzu 8. klasi.
 12. Sveiki! varat lūdzu ieteikt kur mācīties js/jquery/php. Es daudz maz pārzinu html/css. Kodēju web mājas lapu, kodēju apmēram kaut kur 6. mēnešu, tapēc es īsti neko nesaprotu no programēšanas.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.