Jump to content

DemonsLV

Biedrs
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

DemonsLV last won the day on March 9

DemonsLV had the most liked content!

Community Reputation

-30

About DemonsLV

 • Rank
  Jauniņais

Recent Profile Visitors

643 profile views
 1. Sveiki! Pārdodu šos divus steam profilus: 1. Spēles profilā ir 45 lvl kā arī PUBG kā arī citas spēles tai skaitā CSGO ar (2018,2019,Loyal,2020 - service medaļām) inventory tai skaitā. https://steamcommunity.com/id/Black-LV/ (Rezervēts) 2. Spēles profilā ir 12lvl kā arī tikai CSGO ar inventory tai skaitā ar dažādām medaļām ( Gold Operation Sshattered Web Coin | 2020 Service Medaļu (Zaļo - 2x atklāts), un pāris csgo skini). Tika izmantots priekš FaceIT (kuru došu līdzi pie profila) https://steamcommunity.com/id/RoKeY-LV/ (Atsevišķi bez skiniem par 10euro, ar skiniem 15euro) Abiem profiliem nav vac banu! Tiek pārdoti, jo vairs nav saistības ar geimošanu! Par abiem vēlētos 35 euro! (Ja jūs pārdotu inventory no CSGO, ta atsistu savus 20euro) Tāda kā simboliska cena! Sazināties ar manīm var caur facebook: https://www.facebook.com/OTGLATVIA/ Ja jums nevaig, bet kādam jūsu draugam - tad padodat tālāk!
 2. Nopirksu pirmo acc - hugurris pa 20euro. Pm..
 3. Veikur up: http://prntscr.com/sb7d1w
 4. Samainisu pret csgo skiniem vai nu csgo acc ar prime.
 5. Play Time? Tagad par to teiksi, kas man ik pec posta bus jataisa videoklips, lai apliecinatu - ka neesu modojis ne suda?
 6. Tu glups? Varu video uznemt, ka paradu - ka nav nekadi "Ctrl+shift+i" Nav maksla glupi dirst. "Tadu profilu pa centiem var iegadaties" - paradi kur, nopirksu draugam. Proof or BS? Edita bus video ar proff, ka pats registreju, un talak vari visos rakstit "Ctrl+shift+i"
 7. Modotu acc? Es - visu ieguvu ar gadiem, man pat ir pieradijumi, ka pats vinu registreju pirms ~6 gadi atpakal. Atkal tas glupas runas, tev ari vaig pieradit, lai mutite aizvertos? Modots acc man ja? Es ar gadiem vacu, veikur pieradijums, par registraciju un neesu tik stulbs, lai modotu - beigas cipa izmantotu fake datus? "Shift+Ctrl+I"? GG - tavs profils tik tiesam nav verts eiro, jo tas ir modots.
 8. Salīdzini modeļus pirms met iekšā linkus. Viņš pārdod "GL72" , bet linkā tu uzrādi "GE63"..
 9. 50 centus došu. Ja atradi labāku piedāvājumu - tad neko! Jēga ir modot [GTA 5] - ja Social Club uzķer un norauj visu ?
 10. Butu labak pats projektejis savu pc - ieks kastes ar visiem cooleriem n shiit. ;D Raksti ss.com - tur iespejams panems "Laptopu"
 11. Ja maini pret virtuves naziem, tad piemaksa no tavas puses.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.